Určeno k archivaci Technické dotazy Únor 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    +++ Určeno k archivaci +++
     
  2. nikolkyzlova

    nikolkyzlova Zelenáč fóra

    Ahoj akci jsem dojela a odměnu jsem nedostala, rosím napravte to
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj nikolkyzlova

    Bohužel nejsem jasnovidec a nevím jakou akci jsi dokončila a jakou odměnu jsi nedostala, a já určitě nemám možnosti, jak to napravit.

    Nicméně nejaktuálněší problém, který všichni řeší by mohl být ten, že ti nejde vložit jedna dekorace do řádku Zamilovaní králíci 2.
    Dekoraci Přístřešek pro kachny polož na libovolnou plochu, a následně ji upgraduj modrými závěsy, tím se z ní stane dekorace Velkolepý přístřešek pro kachny, kterou můžeš vložit do stonku. Samozřejmě ji musíš nejprve zbourat z plochy.

    Pokud máš jiný problém je třeba jej upřesnit.

    Fajn hru pezt
     
  4. Martas1981

    Martas1981 Zelenáč fóra

    • Používání více identit na fóru je zakázáno, pezt
    ahoj je to akce zamilovaní králíci
     
  5. Martas1981

    Martas1981 Zelenáč fóra

    prosim dodělala jsem akci a nedostala jsem velkolepý příbytek pro kachny
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Martas1981 alias nikolkyzlova

    Tak za prvé, používání více identit na fóru, je zakázáno.
    A za druhé stále nevím jaký máš problém v akci Zamilovaní králíci.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Martas1981

    Netřeba zakládat nové vlákno když vše jsem vysvětlil v tom prvním

    Vlákno zamykám

    [​IMG]
     
  8. nikolkyzlova

    nikolkyzlova Zelenáč fóra

    nedostala jsem velkolepý kachní příbytek
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    nikolkyzlova

    Dostala jsi Přístřešek pro kachny, ten upgraduješ pomocí modrých závěsů a následně vložíš do řádku. Je to tak jak jsem to popsal v příspěvku výše.

    [​IMG]
    Upgrade přístřešku pro kachny
    [​IMG]

    Stačí si to tedy jen přečíst.
     
    Naposledy upraveno: 11/2/18
    Skali tohle ocenil(a).
  10. notes72

    notes72 Perspektivní autor

    mam dotaz mam vecicky z akce zamilovani kralici a mam je na ostrove a kdyz je sklidim tak se mi ukazuje bz na farmu
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj notes72

    Myslíš tady toto info o sklizeném předmětu který dává BZ/TBZ ?

    [​IMG]

    A po sklizení,které dekorace nebo dekorací, z akce Zamilovaní králíci se ti připisují BZ body i když je máš na některé ploše bahamaramy (a na, které)

    Jinak počet BZ/TBZ, které dekorace dává se odvíjí od levelu na farmě, nehledě na to kde je umístěna. Tedy násobek levelu na farmě.

    Nicméně to nechám prověřit.

    Fajn hru pezt
     
    Naposledy upraveno: 11/2/18
    -aljanu- tohle ocenil(a).
  12. BUBU2004

    BUBU2004 Zelenáč fóra

    Ahoj, všechny srdce jsem měl otevřené. Jsem na Farmě každý den. Dnes jsem zjistil, že první je znovu zavřeno. Tato chyba se mě stala už i při vánočních odměnách. Při tom to každý večer kontroluji. Prosím o opravu. Dík
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj BUBU2004

    Tady na fóru to nelze nijak opravit. Pokud máš dojem, že jsi srdce odemknul, tak nezbývá než kontaktovat herní podporu na prověření jestli se tak stalo nebo nikoliv. Jak kontaktovat herní podporu

    Také bych chtěl ukázat, že některé informace se vůbec neuloží na servery po okamžitém zavření hry křížkem na prohlížeči, viz. tato animace

    [​IMG]

    Žádné problémy se zavřenými srdíčky nemáme.
    A i když zámek ukazuje odměnu, tak se liší tím že jej u něj plusko, které umožňuje zakoupení.

    [​IMG]

    Fajn hru pezt
     
    BUBU2004 tohle ocenil(a).
  14. BUBU2004

    BUBU2004 Zelenáč fóra

    *** Odstraněna zbytečná citace ***

    Problém je ten, že se mě znovu zamčení objevilo u prvního srdce až dnes. Před tím byly každý den všechny otevřené. Kontaktoval jsem podporu. I když sem nechodím, nejsem nováček, mám 90 level. Ale i tak dík!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/2/18
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    BUBU2004

    Jedině podpora dokáže prověřit co se stalo
    Není zač ;)

    PS: příště prosím do jednoho příspěvku a bez citace, děkuji
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    notes72

    Takže všechno je úplně jinak.

    Dekorace, které se dají získat z akce Zamilovaní králíci, dávají násobek levelu podle toho kde jsou umístěny, Farma/Bahamarama
    A pokud jsou dekorace na některé ploše bahamaramy tak se po sklizni u horní lišty ukazuje chybný tooltip ukazující zisk BZ i když se řádně odečtou TBZ.

    [​IMG]

    Bohužel je chyba pouze v grafickém znázornění.

    Všechno předám k prověření
     
    spuntka tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Lidus61

    No tak to máš asi problém neboť do prvního řádku se dává dekorace základní, tedy Přístřešek pro kachny
    Do druhého řádku se dává upgradovná dekorace Přístřešku pro kachny na Velkolepý přístřešek pro kachny.
    Pokud jsi se snažila upgradovat obě základní dekorace je to chyba a je třeba si řádně přečíst zadání a také sledovat tooltipy u jednotlivých dekorací na řádku
    Bohužel s tímto stavem se nedá nic dělat a je to nezvratné.

    Fajn hru pezt
     
    Skali tohle ocenil(a).
  18. Lidus61

    Lidus61 Perspektivní autor

    Ano už je mi to jasné, ale Přístřešek nešel vložit v žádném řádku. Tak jsem zpanikařila. Škoda, že ty šedé řády ve Stonku nejdou zrušit, stejně dekorace nejdou ani po několika letech získat ani výměnou a ani je nejde koupit, jen ve Stonku překáží. Tak jdu dekorace oddělat ze Stonku a budu je mít jen v liště. Po dlouhé době dodělám akci a tak to zpackám. A to mám dnes narozeniny, všechno je na nic. Přestanu s akcemi nadobro, alespoň ušetřím. Děkuji a přeji ostatním, aby se jim dařilo lépe než mně.
     
    Naposledy upraveno: 11/2/18
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Lidus61

    Do řádku číslo jedna vložit šel. Bohužel, teď s tím nic už nenaděláš.
    Můžeš si řádky označit jako oblíbené (ty, které máš kompletní) a poté je sklízet v této kategorii a žádné šedé řádky tam nebudou.

    Fajn hru pezt
     
  20. Lidus61

    Lidus61 Perspektivní autor

    Ahoj, moc tomu nerozumím. Zkoušela jsem Přístřešek vložit, ale objevilo se pokaždé, že Není v inventáři, kde ale byl. Vyčistila jsem co se dalo, přihlásila se zpátky do hry a bylo to samé, prostě Přístřešek mi tam nešel. Ty šedé mi tam určitě zůstanou, protože mám sice řádek ve stonku, ale dekoracemi chybí buď jedna nebo i všechny. Pokud nemám dekorace asi těžko mohu něco sklízet. Pokusím se je tedy označit jako oblíbené, ale noc si od toho neslibuji. Jo za blbost se platí. ;)xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.