Určeno k archivaci Technické dotazy Únor 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 2/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Určeno k archivaci
     
  2. draha49

    draha49 Rádoby autor

    nenačetla se mi hra karnevalová královna, vůbec ji nemohu hrát, jak je to možné a to též na druhé farmě
     
  3. Bohunka123

    Bohunka123 Zelenáč fóra

    Bude to asi tím, že tato akce začíná až zítra 3.2. ve 14. hodin.
     
    čarodějka007 a KiQuSiQ tohle ocenili.
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj draha49

    Akce opravdu začíná až zítra tj. 3.2. 2016 ve 14 hod., proto se ti nemůže načíst ani na jedné farmě.

    Hezkou hru přeji
     
    LubicaKrakova tohle ocenil(a).
  5. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Zdravím,
    chtěla by jsem jen oznámit , že mimo chybu u chovné ohrady (týkající se sklizně chovné ohrady kombajnem) , která je již hlášená ,
    se u chovné ohrady , konkrétně pouze na Lesní mýtině objevuje značka pro sklizení
    hotových chlévů a to i přes skutečnost, že je již "sklizeno"
    Značka tam přetrvává i po založení nového šlechtění i po použití F5.


    [​IMG]
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lacrima

    Děkujeme za upozornění, prověříme.

    Hezkou hru přeji
     
    lacrima a ell1956 tohle ocenili.
  7. CATO-CZ1

    CATO-CZ1 Zelenáč fóra

    Dnes jsem ráno vysadil na malá pole na hlavní farmě laskavec. Nyní jsem vše sklidil kombajnem a nemám ve stodole žádnou akční rostlinu(laskavec) Nikdy se mi to za celá léta co hraju farmu nestalo. V čem je problém ?Pracně jsem napěstoval a nemám nic!!!!
     
  8. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj CATO-CZ1
    tento problém zatím hlásíš jen ty. Prosím zkus restartovat hru, případně udělat vše pro bezproblémový chod hry. Pokud ani to nepomůže, kontaktuj herní podporu, která jako jediná může zjistit, co se na účtě stalo.
    Přeji rychlé vyřešení problému
     
  9. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    zdravím, koupila jsem na trhu netopýry a v inforoletce ve spodní liště se zobrazuje toto:

    [​IMG]
     
    Skeewe tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj čarodějka007

    Tato chyba je nahlášena již delší dobu, bohužel se zatím nedostali k tomu, aby to opravili.

    Hezkou hru přeji
     
  11. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    • Zde není diskuse, pezt
    Je to chyba (překlep), ale docela bych ji bral :) červených jeskyní mám z párty kola desítky, ale základní musím pořizovat z Jackova obchodu nebo při OaD.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Skeewe

    Zde není diskuse, a nevidím ve tvém příspěvku žádný dotaz anebo, že by jsi měl nějaký problém

    Hezkou hru přeji

    Vyřešeno
    Vlákno zamykám
     
    Naposledy upraveno: 6/2/16
  13. hanči55

    hanči55 Pisálek fóra

    Nejde spustit Mini hra.Neví někdo co se děje?Žádné oznámení jsem nenašla.H.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hanči55

    Žádná chyba hlášena není, teď jsem měl normálně otevřenou minihru a hrál, doporučuji restartovat hru a provést Vše pro bezproblémový chod hry.
    Samozřejmě je důležité mít ozdoben celý vůz aby šla otevřít minihra s královnou.

    Hezkou hru přeji
     
    Naposledy upraveno: 8/2/16
  15. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Zdravím, mám problém ohledně karnevalové královny, tak to dávám sem, snad to nevadí.
    O co jde?
    Dokončil jsem "sběr" u královny a "mini odměny" se asi načítají dobře, snad tedy většina.
    Ve stodole se mi objevují jen bonbóny (O počtu 3? Myslím si, že jich bylo více.) a papírové proužky, čokolády a lízatka jaksi chybí, košíky spotřebované.
    Standartní údržba provedena. Mohl bych vědět, zda je problém evidován i jinde?
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 8/2/16
  16. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, v průběhu v začátku došlo k neohlášené úpravě a přepočty předmětů probíhají ihned po dokončení minihry. Od začátku se přepočítávají lízátka a čokolády, bonbóny zůstaly po pár kusech viset ve stodole a nedošlo k jejich přepočtu (u každého může být hodnota rozdílná u někoho, kdo začal déle nemusí být zůstatek vůbec)
    Z mimořádného rozhodnutí RT došlo ke srovnání, aby i bonbóny se přepočítávali rovnou, jelikož dvě položky se bohužel již přepočítávali od začátku, tak to pouze srovnali, aby to u všech položek probíhalo stejně)
    Nakonec na zbylé předměty ve stodole bude spuštěn script, který provede přepočet i těch položek, které ve stodole uvízly, právě díky jinak fungujícímu mechanismu, než bylo na počátku plánováno.
    Tuto informaci jsme zjistili bohužel až na základě vašich dotazů.

    Příjemnou hru danda
     
    fujtajblinka, spuntka a tahnudopekel tohle ocenili.
  17. stavitelpyramid

    stavitelpyramid Pisálek fóra

    zdravím, v akci jsem získal Mauna bonbonky I, II i III, nasadil jsem III na I a plocha zmizela, objevila se dekorace Mauna bonbonky II a druhá stejná je ve skladu, III je zcela pryč a tak bych rád věděl, kam mi III stupeň zmizel a jak je to vůbec možné? Samozřejmě jsem se zkusil odhlásit a přihlásit a stále mám na skladě mauna bonbonky II stupeň 2 kusy.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj stavitelpyramid

    Sice nevím co tě vedlo k tomu pokládat na Mauna Bonbonky I hned III, ale pokud se tak stalo tak zkus zbourat tu dekoraci co máš na ploše a poté restartuj farmu, pokud ani potom nebude vše v pořádku budeš se muset obrátit na herní podporu na prověření Jak kontaktovat herní podporu

    EDIT: Stačí položit dekoraci Mauna Bonbónky I a poté ty další 2 co máš v inventáři a dekorace se po složení bude chovat jako Mauna Bonbónky III, tedy I+II+III a je jedno v jakém pořadí položíš upgrady

    Hezkou hru přeji
     
    Naposledy upraveno: 10/2/16
    fujtajblinka tohle ocenil(a).
  19. stavitelpyramid

    stavitelpyramid Pisálek fóra

    pezt - co mne vedlo? Inu radost z nové dekorace a nenasazení brýlí :), po nasazení jsem právě zjistil, že se dekorace nechová jak má a že v nich mám jaksi zmatek. Tedy jsem zboural dle tvého návodu a dekorace se rozložila, na stupeň II a III, což mě zmátlo ještě víc a nejvíc mne odrovnalo, když jsem na plochu umístil stupeň III bez té I a tím jsme to vyřešil, po odhlášení je tam stále a tak to považuji za vyřešené. Děkuji za pomoc a pěkný zbytek večera ti přeji.
     
    pezt tohle ocenil(a).
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    stavitelpyramid

    Je dobře že se to vyřešilo, mělo by to být už v pořádku.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.