Určeno k archivaci Květen 2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Mikeš, 10/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Mám dotaz začátečníka: Jak se v současnosti dají aktivovat další řemesla (získat další pozemek z trojice),
    jen za peníze = zakoupením Zlatého balíčku? Ve FAQ se ještě píše, že výhrou v Renzo jarmarku,
    ale je to ještě pravda? Školička farmářů je sice zavřená, ale začátečníci si neví rady.
    Děkuji.
     
    dingičko a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. Ahoj Mikeš
    první základní řemeslo dostaneš zdarma. Druhé řemeslo si a) buď koupíš za 25 Kč nebo b) si licenci můžeš "vybouchat" u Renza na jarmarku. Třetí řemeslo dostaneš opět zdarma, ale až budeš mít ta dvě předešlá ve III. stupni.
    Předpokládám, že to není rada přímo pro tebe ;) :)
     
    dingičko a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Ahoj *JÁ*, předpokládáš správně. Jsem ve všech řemeslech na nejvyšším stupni už tak dlouho, že jsem
    už dávno zapomněl, jak jsem se k nim dostal. A beztak se ty podmínky za tu dobu změnily.
    Nebyl jsem si jistý tím Renzem a je to informace pro mé bývalé kuřátečko (chudinku opuštěnou).

    :D
    Máš na mysli ten Zlatý balíček řemesla v Bance za 33,- Kč, nebo je ještě někde jinde něco dobře utajeného,
    co nemohu najít? A to, přiznávám, hledám už od včerejška a prý "Kdo hledá, najde".
    Zbytek jsem ve FAQ celkem pochopil.
    xD
    Děkuji ti převelice.
     
    dingičko a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. Ahoj Mikeš
    pravda - omluva- už to nestojí 25,- ale 33,- takže ano, mám na mysli onen balíček
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. aknelsvo

    aknelsvo Rádoby autor

    dobrý den použila jsem BOOSter úplnkové sklizně ,ale nikde se mi neprojevil.Co dělám špatně?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj aknelsvo, záleží co máš v měsíčním světě zasazeno - booster úplňkové sklizně ti dá +2 ks na děsivé předměty, takže pokud máš na herních plochách zasazenu zubatou mandarinku a nebo mozkový kaktus, tak na tyto 2 rostliny tento booster neúčinkuje ( jsou to totiž akční rostliny).
     
    MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. billy1111

    billy1111 Zelenáč fóra

    Ahoj, nevím kam bych tento dotaz napsala aby to bylo ve správném vláknu. Chtěla jsem si ve výprodeji zakoupit balíček děsivého farmáře, ale tento balíček se nenabízí. Má být k mání od. 30.4.2019 od 10.00 hod.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj billy1111

    Spuštění v 10:00 se nepodařilo, nový termín by měl být dnes od 14:00 hodiny.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  9. samkov2003

    samkov2003 Zelenáč fóra

    Ahoj, prosím poradte mi, prečo sa mi neobjavujú netopiere ani víly. Nemôžem plniť príšerný snack.
    Ďakujem
     
    Naposledy upraveno: 30/4/19
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    samkov2003: musíš kliknout na ten čtvereček pod obrázkem, aby tam byla ta zelená fajfka... prostě povolit zobrazení těch létajících příšerek. Stejně tak je vypneš, aby nezavazely při sklizni, pokud sklízíš ručně.

    [​IMG]
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj samkov2003

    Přesně jak píše Y_n_O v okně akce je potřeba zatrhnout jejich objevování.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Ahoj,prosím dají se koupit děsivé rostliny??A když tak kde(tolik let na farmě a nevím-fuj já se tak stydím)INUŠ-díky,to jsem teda v pkoncích
     
    Naposledy upraveno: 30/4/19
    Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. samkov2003

    samkov2003 Zelenáč fóra

    Ďakujem, funguje
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    mituli: nedají... :cry:
     
    dingičko, Honzulka05 a mituli tohle ocenili.
  15. samkov2003

    samkov2003 Zelenáč fóra

    Ďakujem
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    mituli, zkus kouknout, jestli nemáš v inventáři nějaké bedny, které ti sem tam nějakou tu děsivou rostlinku dají ;)
     
    mituli a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. mituli

    mituli Polobůh fóra

    sopti-dík,to mě nenapadlo:(
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    v mesačnom svete je to o krutej drine a trpezlivosti - bez nákupu v obchode, bez SH, bez komfortných polí, uff, musíme mať len trpezlivosť :p
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dingičko

    Zde není diskuse, toto je vlákno určené k dotazům a odpovědím, v tvém příspěvku nevidím ani jedno ano druhé k aktuálnímu problému.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143 - zkusila jsi ten jiný prohlížeč jak jsem ti radila?. Jelikož někdo podpis vidí a někdo ne, opravdu bych to tipla na problém s prohlížečem.

    Přeji fajn hru
     
    Honzulka05 a spuntka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.