Určeno k archivaci - Dotazy nováčků 8/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Dave Lister, 2/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. farmársk77

    farmársk77 Zelenáč fóra

    Prosím Vás, v ktorej dielni sa vyrábajú potápačské potreby? Skúšal som nájsť, pod ktorým zvieraťom sa nachádza dielňa s ich výrobou, no a v hlavnej ponuke v mape mesta v dielni mi chýbajú zvieratá. Vie mi niekto poradiť, čo mám robiť, aby sa mi sa mi v dielni zobrazili všetky zvieratá? Napríklad sa mi nezobrazuje v dielni medzi zvieratami Mravčiar, ktorý má Továreň na vlasový gél.
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmársk77, ne všechny výrobny jdou postavit v dílně. Tebou zmiňovaná výrobna Predaj potápačských potrieb jde získat jen z Družstevních úkolů, viz odkaz na FAQ. Továreň na vlasový gel šla získat při Farmářském expresu. Také je možnost získat nejen chybějící výrobny při Obchodování a Darování.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. sluníčko1960

    sluníčko1960 Pisálek fóra

    Ahojky. Poradťe prosím-Co a kde je Tulidomek? Kde seženu nebo kúpím obr-strom?
    Díky
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sluníčko1960, chovné ohradě se na fóru běžně říká tulidomek. A kde najdeš obr stromky jsem ti už odpovídal ZDE. ;)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Ahoj Dave Lister, jo,
    já jsem to už smazala, protože jsem aktualizovala stránku a šlo to i mně.
    Omlouvám se, dřív jsem psala než myslela.
     
    Naposledy upraveno: 1/9/21
  7. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Tak mi to dělá i doma, když dávám na plochu chlévy napíšu do vyhledávače např. dráčky, v pohodě mi to najde chlívky s dráčkama, kliknutím hodím na plochu a další krok - znovu otevřu škatulu s chlévama jistá si, že ve vyhledávači vždy zůstával název s posledním vyhledáváním. A název je fuč chlévy jsou poskládané podle času výroby a dráčci nikde. musím znovu do vyhledávače psát dráčky, abych mohla nasadit upgrady.
    Je sice pravda, že po znovu načtení to 1x zůstane ve vyhledávací liště, ale jen 1x. při dalším chlévu už ve vyhledávací liště nezůstal popisek.
    A dělá to i u stromů a ve zvěřinci. Výrobny jsem neměnila tak to nevím.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -družstvo-

    Máš pravdu, dělá to i mě.
    Předáme to dál.

    Fajn hru pezt
     
  9. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    petz, jj, díky.
    Bedny taky blbnou při otevírání určitého počtu nezmizí hláška s popiskem, ale zamrzne.
    Kliknu na horní křížek a objeví se mi co jsem z bedny získala.
    Nevím co by se stalo, kdybych klikla znovu na háček, jestli by mi to otevřelo znovu stejný počet beden?
     
    Naposledy upraveno: 1/9/21
  10. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    všíml jsem si, že ne strašidelném domě -plocha pro dekorky se mění u dekorek zjisk BZ bodů.
    Na čem je to závislé? DĚKUJI
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mija.kecka, mají na to vliv bonusy do slotů, řádky na magickém stonku a také dekorace, které mají bonus +% BZ.


    bonus
    upload_2021-9-5_19-23-42.png

    před použitím bonusu 200%
    upload_2021-9-5_19-22-19.png

    po použití bonusu
    upload_2021-9-5_19-24-25.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.