Určeno k archivaci - Dotazy nováčků 4/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Dave Lister, 4/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dave Lister

Dave Lister Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

2. sluníčko1960

sluníčko1960 Zelenáč fóra

Ahojky. Učím sa při akcích použít bonusy? Je možné navýšit místa pro bonusy apod? Díky

3. Dave Lister

Ahoj sluníčko1960, sloty pro řemeslnické produkty jsou dané a rozšířit je nelze i když třeba rozšíření pro řemeslnické produkty na děsivé předměty by se určitě hodilo. Toto reportujeme, tak se třeba dočkáme ;)

Ať vás síla provází na všech cestách

evainfo tohle ocenil(a).
  4. sluníčko1960

sluníčko1960 Zelenáč fóra

Ať vemu návnadu či bednu jakú chcu, tak úlovky na ... a perla žádná. V čem je chyba? To už vypadá jako "cinklá" ruleta. Eště chvílu a možu sa na to z vysoka vykašlat.

5. Dave Lister

Ahoj sluníčko1960, nejdříve bych tě chtěl poprosit aby jsi se choval podle pravidel fóra i vytečkovaná vulgarita je stále vulgaritou. Vypadávání akčních předmětů je nastaveno s nějakou pravděpodobností, jakou to nevíme. Jsou hráči, kteří už mají dostatek perel a mohli si aktivovat řádek na stonku. Také jde o to kolik máš možnost za den vyzvednout rybářských poukazů. Máš splněné obě akce ve kterých bylo možné získat žetony na otevření políček s poukazy? Mám možnost denně vyzvednout 10ks a ještě jsem nerybařil a nechává mě to v klidu, budu rybařit až na konci akce. Takže na paniku je ještě času dost ;)

upload_2021-4-26_19-50-37.png

Skali tohle ocenil(a).
  6. darinamandarina

darinamandarina Pisálek fóra

nierob si z toho nic mne tiez este nedalo ani jednu perlu je to akcia onicom,lebo ak neico splnim a niekolko krat tak aspon ncosi by malo spadnut sj nieco cennejsie nielen same prkotiny

babička-květa tohle ocenil(a).
  7. Dave Lister

Ahoj darinamandarina, jak jsem psal jde o prvek náhody. Pokud si vzpomínám, tak při minulé podobné akci, byl také v průběhu nedostatek perel a nakonec většina hráčů mělo potřebné množství a i více. Důležité je tedy když hráč chce mít co největší pravděpodobnost na získání řady na stonku mít otevřených co nejvíce leknínu na sběr rybářských poukazů a tím pádem plnit týdenní akce, aby tyto políčka mohl aktivovat.

Nacházíme se v sekci s dotazy, diskuze na toto téma je ZDE (klikni).

8. stonozka205

stonozka205 Zelenáč fóra

Ahoj, mám problém s kolem štěstí. Když chci zatočit kolem, píše mi, že můžu až za 8 hodin, tak jsem si počkala a když uběhlo 8 hodin a chtěla jsem si zatočit, tak mi to nedalo ticket a přehouplo se to na dalších 8 hodin. Můžete mi nějak poradit, co s tím? Děkuji

9. Dave Lister

Ahoj stonozka205, odpočet ukazuje kdy se změní výhry na kole štěstí, to platí pro obě varianty kola, párty a klasické za zelené lístky. Po každém zatočení se opět bude odpočítávat 8 hodin. Pokud by jsi nechtěla čekat máš možnost změnit výhry za Floreny, ale tuto možnost bych si rozmyslel. Počet dostupných lístků se ukazuje vpravo dole.

upload_2021-4-28_16-10-50.png upload_2021-4-28_16-12-25.png