Určeno k archivaci - Dotazy nováčků 3/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem buresbar, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. buresbar

    buresbar Zelenáč fóra

    ahoj farmáři chtěla jsem se zeptat dalo by se nějak sousedovi poslat dárek jako např. výroba angorské vlny?? děkuji za odpověď pište do správ na buresbar
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj buresbar

    Žádné chlévy, výrobny a stromy nejdou posílat vyjma akce Obchodovat & Darovat a mentor systému, kdy mentor svému žáčkovi může poslat dárky, které nabízí mentor systém a jsou tam i nějaké stáje, popř. výrobny

    Hezkou hru přeji
     
  3. Klarushkka132

    Klarushkka132 Zelenáč fóra

    Ahoj chtěla jsem se zeptat jak se dělají lekce jízdy na koni? Děkuji za odpověď
     
  4. chosre

    chosre Velmistr fóra

    Ahoj Klarushkka132,
    Potřebuješ k tomu Rodeo ranč. ten si můžeš vyrobit v Dílnách které najdeš ve městě.

    Přeji hezké hraní
     
    Mortis21 tohle ocenil(a).
  5. 1bezinka1

    1bezinka1 Pisálek fóra

    prosím, kde se dočtu cokoliv o škole farmářů. Jednomu z mých žáčků nedovedu odpovědět na jeho dotaz, ráda bych si to načetla, abych před ním nevypadala jako blb. Děkuji
     
  6. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj 1bezinka1
    vše o Škole farmářů se dočteš v FAQ.
    Přeji příjemnou hru
     
  7. domculik10

    domculik10 Pisálek fóra

    ahojte chcela som sa spytat plod akeho stromu je javorova stava ? a od akeho je levelu ?
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj domculik10

    Javorová šťáva je plod stromu Javor cukrový, který je dostupný od 77 levlu, poté si můžeš strom koupit ve farmářském obchodě popřípadě plody koupit na trhu.

    Hezkou hru přeji
     
  9. domculik10

    domculik10 Pisálek fóra

    dakujem ide mi o to ze coskoro zrusia ulohu M6 a ja tam potrebujem na konci tie plody a vzhladom na to ze som este len level 73 tak nic moc.... nemuseli by to rusit si myslim.
     
  10. laumars

    laumars Aktivní autor

    Ahojte , hladam pomoc od skusenych farmarov ci moderatorov. Niekde tu na fore bola zverejnena tabulka TOP 20 vyhodnost deroracii CAS/BS. Hladam , hladam no marne. Ak mozte , pomozte.
     
    KiQuSiQ tohle ocenil(a).
  11. Ahoj Laumars,
    přehled dekorací s popisem najdeš zde Dekorácie-sk
    Dalším zdrojem (staršího data) je Velký seznam věcí dávajícícch BZ/BBZ/KR
    každý hráč má na výběr dekorací jiná kritéria, někdo preferuje dekorace dávající BBZ, jiný na BZ., někdo si vybírá podle velikosti. Doufám, že oba zdroje ti pomohou.
    Hezký den přeji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/1/16
    LubicaKrakova tohle ocenil(a).
  12. nakopečku48

    nakopečku48 Pisálek fóra

    Právě jsem aktivovala na stromě živoucí legenda.Odečetlo mi to 300 hvězdiček,ale nic se nedějě.Znovu to chce po mně 300 hvězdiček,já se domnívala,že už tam vkládám jen poháry.
     
  13. Ahoj nakopečku48
    prosím restartuj hru, a po té vlož do runy poháry a opět restartuj.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/1/16
  14. bill

    bill Pilný autor

    ahojte kto mi vysvetli ako pracuje rad zazracnych výhonkov a naco je dobry
     
    atriadk tohle ocenil(a).
  15. Ahoj bill
    řádky na Magickém stonku dávají podle svého druhu různé bonusy. Jsou zdrojem bodů zkušenosti, tropických bodů zkušenosti, řemeslnických produktů, případně jiných, dalších výhod. Přesný popis najdeš zde NEBE
    Hezký večer
     
    bill tohle ocenil(a).
  16. ddaaffnee

    ddaaffnee Zelenáč fóra

    Dobrý den, poradí mi někdo co si mám počít, když jsem si chtěla vydělat floreny na cash
    aplikace Purifier

    a i když sem vše provedla, už dva dny zpět, pořád se nic neudálo a já se teď obávám i o svou platební kartu.
     
    bill tohle ocenil(a).
  17. chosre

    chosre Velmistr fóra

    Ahoj ddaaffnee,
    Pokud jde o něco v oblasti Case for action, musíš se v tomto případě obrátit na reklamního partnera.

    Přeji hezké hraní
     
  18. ddaaffnee

    ddaaffnee Zelenáč fóra

    Děkuju za odpověď. Moc. Ale kdo je ten reklamní partner? Jestli myslíš napsat na ty jejich stránky, tak to jsem udělala, ale odezva žádná. Taky to chcou v angličtině a to by teda nešlo :-(


    *odstraněná zbytečná citace*
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/1/16
  19. chosre

    chosre Velmistr fóra

    Ahoj ddaaffnee,
    Pomocí tlačítka Support se dostaneš na stránku reklamního partnera. tak bych si doporučil přečíst si FAQ. Pokud neumíš moc dobře anglicky doporučuji použít nějaký překladač. Prosím příště pokládej svůj dotaz k platbám a Florenům ZDE.
    [​IMG]
    Prosím necituj příspěvek pod který píšeš.


    Přeji hezké hraní
     
  20. ddaaffnee

    ddaaffnee Zelenáč fóra

    • Multipost - prosím nepiš více příspěvků pod sebou. Místo toho použí tlačítko Upravit pod svým předešlém příspěvku.
    Můžu dostat ještě nějakou odpověď?! CO MÁM UDĚLAT? Po lopatě, konkrétně. Děkuji.

    díky, byla jsem nedočkavá :)


    *Příspěvky sloučeny*
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/1/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.