Určeno k archivaci - Dotazy nováčků 2/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem 2904Zaječice68, 7/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 2904Zaječice68

    2904Zaječice68 Zelenáč fóra

    Prosím kde vezmu vejce, nehrála jsem 5 let, po založení nové farmy mě to díky dárkům které dávají body, hodilo hned do levelu 40, a po další sklizni do 60, Potřebuji vejce na výrobu žabího krmení, a nevím kde je vzít.
     
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    2904Zaječice68 - vejce můžeš vyrobit buď ve Výrobna vajec (tu postavíš v dílně) nebo vejce dává Vajíčkový strom a nebo vejce zakoupíš na trhu.

    upload_2021-2-7_13-0-49.png
     
  3. 2904Zaječice68

    2904Zaječice68 Zelenáč fóra

    Děkuju
     
  4. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  5. jana7777

    jana7777 Zelenáč fóra

    Mám strom želaní a už som ho raz obrala, len neviem tie želania nikde nájsť. Tak by som sa chcela opýtať, kde ich nájdem a čomu vlastne slúžia.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jana7777

    Strom želaní je normální strom, a jeho plody Želaní najdeš ve stodole mezi plody stromů, lze například použít při plnění úkolu v družstvu Želaj si niečo.

    Fajn hru pezt
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  7. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    Ahojte, hrala pred par rokmi (asi v roku 2012) a vtedy pri nepozbierani urody vznikol plevel. Teraz sa citim ako uplny novacik :)
    Este stale sa robi ten plevel? ci mozem dat nieco na dve hodiny rast a pocka ma to do rana (cca 8 hodin dokopy) ? dakujem :)
     
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    PampusikLenusik - nemusíš mít strach. Plevel byl ze hry už odebrán, takže úroda na tebe počká i několik let ;)
     
  9. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    dakujem :) to je super :)
     
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  11. -pinpi-

    -pinpi- Rádoby autor

    Kde majú byť umiestnené runy Žijúca legenda aby mali účinok. Ja ich mám na strome a na pole mi nejdú umiestniť.[​IMG]
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pokud umistis pohary do runy na strome moudrosti tak, jak mas na obrazku, pusobi ti na vsechny plochy, aniz by jsi je musel rucne stehovat z plochy na plochu tzn. tento obrazek, ktery jsi sem vlozil je nejvyssi mozna meta, ktere muzes s pohary dosahnout ;)
     
  13. -pinpi-

    -pinpi- Rádoby autor

    Ďakujem pekne. Mne sa iba nezdá že aj keď mám tieto runy, tak mám zo 150 mini poli 10 ks padanky.
    To je všetko.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -pinpi-

    Vypadávání padátek je pro každou akci nastaveno jinak, tady bylo nastaveno vypadávání méně oproti jiným akcím, ale zase jich byla potřeba třetina oproti jiným akcím, takže z pohledu celé akce je to podle mého adekvátní.
    Poháry a dekorace John citrón zvyšují šanci na vypadnutí nikoliv, to že padátko vypadne.

    Fajn hru pezt
     
  15. misickla

    misickla Zelenáč fóra

    Ahoj,

    začala jsem hrát znovu po x letech takže o hře nevím vůbec nic. A nevím jak mám vydělat krejcary. Zkusila jsem dám nějaké plodiny na trh, ale jinak jsem ztracená. Existuje ještě nějaká další možnost jak je vydělat?
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj misickla, možností je více, ale je to spíše menší množství krejcarů a moc se nevyplatí náklad=zisk. Krejcary jsou dostupné v úkolech v Družstvu, na kole štěstí. Větší množství se dá získat z beden s krejcary a také někdy jako odměny v akcích. Pořád ale nejlepší možností je zisk krejcarů na trhu. Je potřeba koukat co se na trhu nejlépe prodává a za kolik a pak podle toho pěstovat. Teď třeba se budou šlechtit mloci. Tak řada hráčů je bude potřebovat, stačí tedy si v obchodě nakoupit základní chlívky a umlít krmivo a začít je chovat a pak prodávat na trhu.

    upload_2021-2-25_12-28-0.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. misickla

    misickla Zelenáč fóra

    Dobře, děkuji za radu.
     
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    misickla, není zač ;)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  19. blanirag

    blanirag Zelenáč fóra

    Ahoj,prosím o radu zda se dá na trhu koupit krmivo?Nemohu na to přijít.Děkuji moc za pomoc a přeji

    hezký den.
     
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj blanirag - krmivo se na trhu koupit dá. Je potřeba zvolit správné nastavení. Popis trhu >>KLIK ZDE<<

    upload_2021-2-28_11-13-51.png

    Přeji fajn hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.