Určeno k archivaci dotazy nováčků 12/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Jara268, 19/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky nejsem nováček, ale zapomněla jsem, jaký jsem trh a nemohu najít odkarź rozdělení trhů. Prosím o případnou navigaci. Díky předem, za jakoukoli zprávu. Jára

    "JÁ" - moc děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 20/11/17
  2. Ahoj Jara268
    klikni -> TRH do editačního políčka zadej ID své farmy (najdeš ho na spodním okraji "dřevěného" rámu farmy, získaná dvě písmena (AA; AX; BC a pod) označují tvůj trh.
    Přeji prima farmaření
     
  3. Máťa_BMV

    Máťa_BMV Rádoby autor

    Už nejsem nováček ale dlouho jsem nehrála,mám aktivovanou runu skladiště výrobna a nemůžu ji nikde v liště najít a na ploše mám jenom arboretum a zvěřinec. Jak získám tu výrobnu_ ? děkuji


    Našla děkuji
     
    Naposledy upraveno: 20/11/17
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Máťa_BMV - pokud jsi pořídila skladiště - výrobna za hvězdy na stromě moudrosti tak by se po restartu měl objevit v inventáři mezi chlévy. Při vyhledávání zadej všechno a do okénka vypiš výrobna. Pokud se ti výrobna neobjeví kontaktuj herní podporu. Jak na to >> klik zde <<.

    Přeji prima hru
     
  5. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Prosím jsem bezradná,nevím,která výrobna vyrábí psací brk,děkuji mnohokrát za odpověď
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj žufánek - psací brk je z perového ateliéru (výrobna orlů) >>klik zde<<

    Přeji prima hru
     
  7. jamranka83

    jamranka83 Zelenáč fóra

    • Používání více identit je na našem fóru zakázáno.
    Děkuji mnohokrát za odpověď,dílnu nemám ani nevím kde ji mimo akce sehnat,pá a hezký den
     
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    žufánek, jamranka83 - na fóru je zakázáno vystupovat pod více identitami. Prostuduj si prosím pravidla fóra >>klik zde<<

    Přeji prima hru
     
  9. .jozefinapizgovaguza

    .jozefinapizgovaguza Rádoby autor

    Zdravim ,chcela by som sa opytať ,či neplanujete tajomne sadeničky s florenovym stromom ,dakujem;)
     
  10. Ahoj .jozefinapizgovaguza
    bohužel, takové informace nám nejsou známy, pokud by provozovatel hry rozhodl jinak, dozví se to hráči v "Oficiálním oznámení"
    Přeji prima farmaření
     
    .jozefinapizgovaguza tohle ocenil(a).
  11. ANAWI1950

    ANAWI1950 Perspektivní autor

    Dobrý den, dnes jsem si zakoupila na tržišti za dost krejcarů šípky.krejcary zmizely,ale šípky žádné nepřibyly ????
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ANAWI1950

    Doporučil bych restartovat hru a pokud se šípky nepřipíší a nebo se popřípadě krejcary neobjeví zpátky, tak se budeš muset obrátit na herní podporu co jsi vlastně koupila nebo nekoupila. Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
  13. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  14. daniela2880

    daniela2880 Pisálek fóra

    Nejdou mi posílat dárky sousedům poradí mi někdo?
     
  15. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj daniela2880,
    nepíšeš který dárek ti nejde poslat. Chtělo by to upřesnit co ti to píše. Můžeš mít pro dnešek třeba dárky vyčepány (psalo by ti to, že dárek lze poslat za floreny). Zkus se obrátit na herní podporu - jen ona prověří tvůj účet. Jak kontaktovat herní podporu.
    Přeji brzké vyřešení tvého problému
     
  16. brundík

    brundík Perspektivní autor

    Dobrý den prosím o radu,jak se dostanu na komfortní pole děkuji.
     
  17. Ahoj brundík
    komfortní pole jsou dostupná od 60. levelu, najdeš je v levé liště ikona "pole" viz obrázek
    [​IMG]
    Podrobný popis ve FAQ (klikni)-> Levá lišta a Velikost pole
    Přeji prima farmaření
     
  18. brundík

    brundík Perspektivní autor

    • Zbytečná citace. Prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Děkuji *JÁ*

    *** odstraněna zbytečná citace***
    Moc děkuji za odpověď.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/12/17
  19. Ahoj brundík
    není zač, rádo se stalo.
    P.S.: Pokud použiješ funkci "Odpovědět" a reaguješ na příspěvek přímo nad tvým, vymaž prosím citaci, nebo raději napiš nový příspěvek s oslovením, případně můžeš použít funkci "Upravit" u svého původního příspěvku a poděkovaní či jiný text dopsat.
    Přeji hezký den :)
     
  20. HowaitoPuti

    HowaitoPuti Zelenáč fóra

    Prosím,jak lze získat základní netopýří jeskyni??
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.