Určeno k archivaci 9/2017 Všeob. dotazy

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem ašada01, 31/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Nemohu přijít na to jak se přihlásit do fora, když nejede farma. Nějak to jít musí, když je tolik hráčů, kteří v té době píší příspěvky.
    Děkuji


    RE:
    Na forum jsem se dostala, ale psalo mi to, že dokud nejsem přihlášená, nemohu odpovědět na příspěvek.
     
    Naposledy upraveno: 31/8/17
  2. Ahoj ašada01
    evidentně jsi se na fórum dostal/a, hra již funguje. Ale pro případ nějaké příští údržby, stačí na přihlašovací stránce rolovat dolů a najít tlačítko "Komunita" > do fóra. Viz obrázek
    [​IMG]
    Jestliže ale nebudeš přihlášen do hry a na fóru, tak při výpadku hry se na fórum nedostaneš.
     
    aljanu11 tohle ocenil(a).
  3. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    s kalendářem na září nějak dělají drahoty
     
  4. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dedek1947CSA,
    drahoty s kalendářem neděláme - kalendář na září je zveřejněn v Oficiálním oznámení v centrále: ZDE
    Pokud se ti jedná o ten proklikávací, tak tam jsou akce uvedeny hned po zveřejnění OFI k nim.
     
    aljanu11 tohle ocenil(a).

  5. ***Určeno k archivaci***
     
  6. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda je někde rozpis, co za který level obdržím?
     
  7. Ahoj ritterca
    takový rozpis ve FAQ není, nicméně orientačně:_
    za každý nový level obdržíš:
    1x Floren; 1x hvězdičku (od 10 lvl; od 100. lvl 2x hvězdičku), Zuzino superhnojivo (počet je dán výši levelu) Zuziny vzdušné pozdravy, v daných levelech získáváš nové plodiny, stromy, stáje (podrobnosti najdeš ve FAQ u jednotlivých položek)
     
  8. Ttrallala84

    Ttrallala84 Zelenáč fóra

    Ahoj
    Teď co je ta akce tak mi nejde na Bahama vysadit Zlatý papirus
    Objeví se mi ale je v šedivým poli
    Co mám udělat aby mi to šlo ?
    Děkuji !
     
  9. Ahoj Ttrallala84
    akční rostlinu zlatý papyrus lze na Bahamaramě pěstovat až v dosaženém 14. levelu (BAHA)
    Takže pokud jej nemáš, pěstovat ho nemůžeš.
     
  10. betynka67

    betynka67 Zelenáč fóra

    Ahoj,
    taky mám problém se zlatým papyrusem. Jsem 84 levl a vůbec ho nemám v nabídce.
    Děkuji
     
  11. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj betynka67 - a zkoušíš zaset zlatý papyrus na baha?

    Zlatý papyrus
    [​IMG]
    Plodinu je možné sít na plantáži, v deštném pralese a u křišťálových vodopádů. Celý návod k akci najdeš >>ZDE<<

    K setí papyru musíš mít na baha lvl.14

    Přeji prima hru
     
  12. betynka67

    betynka67 Zelenáč fóra

    • Necituj příspěvek pod který píšeš. Stačí oslovení. Farmářka_X
    ***Odstraněna zbytečná citace***

    Děkuji, ale v baha jsem levl 82, a vůbec se mi ten papyrus nenabízí. Návod jsem četla už předtím ale nenašla jsem tam odpověď.
    Takže mám docela problém hru hrát.

    Jinak díky.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/9/17
  13. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zkus ještě z restartovat hru a pokud ani po tom semena nebudou, tak kontaktuj herní podporu. Jak kontaktovat herní podporu

    Přeji dobré pořízení
     
  14. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    když mám výce farem jak si můžu nabídlout zboží pro ty moje jiné farmáře
     
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Honzulka05,

    tedy nechápu, jak někdo kdo má více farem nezná základy této hry a ptá se na věci, které jsou všeobecně známé. No ale budiž, ve hře je více tržišť, jejichž změna není možná a které jsou náhodně přidělovány při registraci. Takže se ti klidně mohlo stát, že máš každou farmu na jiném tržišti a tudíž se nemůžeš dopustit páchání pushingu. To na kterém jsi tržišti si pro každou farmu lehce zjistíš po nastudování úvodního příspěvku tohoto tématu: ST: Trh, kdo kde jsme
     
  16. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    jak se dozvím že jsem dostal odcenění
     
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Honzulka05 o svých oceněních se dozvíš zde [​IMG]
     
  18. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    a kdo je tam dává
     
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Honzulka05 - Ocenění ti mohou dát ostatní uživatelé fóra za to, když se jim tvůj příspěvek líbí, ale také můžeš dostat trestné obodování od naštvaných moderátorů za zbytečné zahlcování fóra.
     
  20. Sofinka66

    Sofinka66 Pisálek fóra

    a kdy trh vznikl
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.