Určeno k archivaci 8/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem jardaPov, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jardaPov

    jardaPov Zelenáč fóra

    • Nepiš více příspěvků pod sebou, je to považováno za multipost. Stejně tak necituj příspěvek, pod který píšeš, navíc bez vlastního textu. Díky
    jsem stale v minusu jak je to možne

    EDIT: sloučeny dva příspěvky a smazána nadbytečná citace.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/1/16
  2. kocourek5

    kocourek5 Zelenáč fóra

    i já jsem v mínusu
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  4. Katka_F

    Katka_F Zelenáč fóra

    Nevím, proč se mi u marmeládníka v 5. stupni neukazuje počet bodů, které jsem již získala k postupu. Ukazatel je celý zelený, při podržení kurzoru se nic neděje. V pátem stupni jsem nějaký ten pátek a nevím, kolik mám získat k postupu do dalšího stupně. Děkuji za odpověď. :)
     
  5. chosre

    chosre Velmistr fóra

    Ahoj Katka_F,

    5. stupeň je poslední a proto máš ukazatel pořád plný. Dál již postoupit nemůžeš.

    Přeji hezké hraní
     
  6. Katka_F

    Katka_F Zelenáč fóra

    Jo, tááák! Díky! Už jsem studovala i FAQ. ;)
     
  7. Kerowski

    Kerowski Pisálek fóra

    Ahoj, chtěl bych se zeptat, mám v obchodě několik starých receptů za floreny, bude ještě šance je získat při nějakých akcích nebo nevede jiná cesta než floreny? Mám na mysli např. dýňovou,mrkvojablečnou marmeládu atd.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Kerowski

    To v tuto chvíli neví nikdo, kromě RT a ten svoje plány do budoucna nezveřejňuje, ale třeba v akci, která začíná v pondělí, Blázen do rybaření se dá získat recept na Čokoládový lívanec.
    Další možnost dobrého pořízení receptů, které jsou dostupné ve farmářském obchodě, je počkat na výprodej položek za floreny, kdy je koupíš za poloviční cenu.

    Hezkou hru přeji
     
  9. Kerowski

    Kerowski Pisálek fóra

    Děkuji za odpověď, tak zatím to vypadá, že nějakou dobu počkám :) a v O.D. asi posílat nejdou, že?
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Kerowski

    Toto je položka, s kterou se nedá obchodovat.
     
  11. muf169

    muf169 Zelenáč fóra

    kde se kupují stromky na baharamě

    dík
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/1/16
  12. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahoj muf169 ,
    k nákupu na Bahamaramě použij červený nákupní košík - levá lišta.
    Strom si musíš nejprve aktivovat v Opičím chrámu za zlaté banány.
     
  13. Ahoj muf169
    stromky pro Bahamaramu nakoupíš přes červený nákupní košík v levé krajní liště, ikonka "strom". Aby sis ale stromek mohl koupit, musíš ho mít aktivovaný v Opičím chrámu.
    Popis Bahamarama ovocná školka
    Hodně štěstí při farmaření
     
  14. Andy.Kshandy

    Andy.Kshandy Zelenáč fóra

    Ahoj chtěl bych se zeptat kde seženu recept na čokoládový sirup?V rybaření jsem získal recept na čok. lívanec a k výrobě potřebuji čok. sirup. Jsem 92 lvl a v obchodě mi recept na čok. sirup nenabízejí.
    Díky za odpověď.
     
  15. Ahoj Andy.Kshandy
    recept na čokoládový sirup šlo získat v akci Maďarská akce (Maďarsko a MDŽ).Čokoládový sirup lze koupit na trhu, záložka "řemeslo".
    Hezký večer
     
  16. bertík83

    bertík83 Zelenáč fóra

    ahoj chtěla jsem si aktivovat velbloudy a nejde mi to i když mám dost banánu nejde to ani za floreny



    už to mám místo velbloudu jsem aktivovala chov :))
     
    Naposledy upraveno: 23/1/16
  17. Ahoj bertík83
    velbloudi jsou v Opičím chrámu v místnosti č.: 6, máš otevřenou tuto místnost? Pokud ne, budeš muset investovat zlaté banány na otevření této místnosti, potom můžeš aktivovat velbloudy.
     
  18. VYZINA

    VYZINA Pisálek fóra

    Dobrý den, právě jsem ukončila úkol v družstvu - DOKONALÝ ČAJ- jako odměna je recept na " zelené maté" , ale nikde není. Děkuji za odpověď.
     
  19. Ahoj VYZINA
    Zelené matéto je produkt SPA mangera a je dostupný v 5. stupni tohoto řemesla. Až se dostaneš do 5. stupně recept tam bude. Pokud jsi 5. stupně již dosáhla, prosím restartuj hru, aby se nový recept mohl načíst.
    Hodně štěstí
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  20. lena4049

    lena4049 Pisálek fóra

    • Off Topic - Zde není diskuze
    Ahoj. Takže pokud to dobře chápu, tak recept na čokoládový lívanec byl tzv. Danajský dar. Zbytečně jsem vyhodila věci, abych recept získala a teď můžu vyhazovat peníze za čokoládový sirup. Fakt "super" výhra.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.