Určeno k archivaci 8/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem JRD-Blanka, 3/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. JRD-Blanka

    JRD-Blanka Pisálek fóra

    Dobrý večer,v dubnu není úplněk?
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj JRD-Blanka

    Jestli bude, určitě se to dozvíš v oficiálním oznámení.

    Hezkou hru přeji
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  3. ICE-T

    ICE-T Pisálek fóra

    V kalendári na mesiac apríl nie je Desivka je to prvo - aprílový žart?
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  4. Ahoj ICE-T
    odpovědi zněji - ano, není (v kalendáři Děsivá noc) a ne, není to aprílový žert.
     
    aljanu a ell1956 tohle ocenili.
  5. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    • Off topic - toto vlákno je určeno dotazům. Pro diskusi využij vlákna k tomu určená. Děkuji *JÁ*
    Škoda, že na duben není nahlášená Děsivka ( zatím) doufám, že se to změní a bude!!! Stále jsem na neschopence a tak bych pěstovala jako ďas.
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  6. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Dobrý podvečer, děsivá noc mě čeká poprvé (kuře téměř holé jsouc), můžu se zeptat, co přesně to může obnášet stran přípravy? Početla jsem si v FAQ, pochopila jsem, že budu na hřbitově pěstovat akční rostliny, které budou dostupné jen v akci, ale je něco, na co je dobré (možné) se předem připravit? Je potřeba cokoliv, co jde připravit předtím na farmě?
     
  7. Tanagorin

    Tanagorin Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Sovinka :)
    Príprava ani tak nie, pretože akčné rastliny sa môžu pestovať iba na cintoríne a podľa novšej farmeramy je cintorín položený ako druhé miesto pre farmu
    [​IMG] Tuto presne to je, po otvorení je tam snehobiela para...
    Jedine čo sa môžeš pripraviť, sú tie výhody na poliach, ako sú superhnojivá, zuzkine hnojivo atd. Čo je výhoda na tejto Akciovke je, že tie rastliny, ktoré dopestuješ, ale nestihneš predať, zostávajú v sklade a čakajú na druhú Desivú noc. Keď tak sa pozri do Družstva na desivé úlohy, sú tam vyvesené, potom budeš vedieť na čo sa zamerať:) Keď bude Desivá noc nezabudni sa pozrieť do Jackovho obchodu a akými rastlinkami sa platí... Čo ti odporúčam tak to je Strašidelná kytica (hrobný kvetináč) bývajú na trhu dosť drahé, naštuduj si ich na trhu :music:
     
    aljanu a robin2151 tohle ocenili.
  8. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tanagorin, děkuji :). Tak to už jsem na to jen hoodně zvědavá :).
     
  9. Tanagorin

    Tanagorin Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Nemáš za čo ;)
     
  10. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Můžu se zeptat, jestli na hřbitově působí bonusové přípravky jako MJS nebo Pinkie pie?
     
  11. Ahoj Sovinka
    jasně, můžeš se zeptat :D
    Na Strašidelném hřbitově působí jak MJS tak i Pinkie Pie. Stačí si na hřbitově rozkliknout bonusovou lištu (levá liště - >tvůj erb) a přesvědčit se.
     
    *dareba1, aljanu a lacrima tohle ocenili.
  12. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Díky :) Já jsem se radši přesvědčila předem, protože si tyhle bonusy velmi šetřím a nemám ještě level na to, abych si je mohla koupit na trhu :). To je ovšem skvělé, bude využito :).
     
  13. Sovinka
    rádo se stalo :)
     
  14. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Dělala jsem kontrolu ve stonku a mám tam 3 šedivé řádky, všechny se vztahijí k Děsivce. Dva řádky Děsivá noc 1 a 2 to je mi jasné tam dekorace "koupím " u Jacka, ale dekorace do řádku Punková mise ( Kukaččí máma II, Kukaččí vejce II, Bahenní koupel rituál II a Punková mise II) vezmu kde? Byly to nějaké odměny v akci, kterou jsem prošvihla? To by mě mrzelo? Když si kliknu do dekorací tak tam mám Kukaččí vejce I a Punkova mise II, ale je škrtnutá. A když proklikám přímo šedivé dekorace ve stonku tak se mi pokaždé objeví Tato dekorace není ve tvém inventáři, přestože minimálně Punkova mise II, tam je. Předem díky za osvětlení.
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  16. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Díky, nevím proč jsem si myslela, že patří k Děsivce. tak to bude ještě nadlouho, než ten řádek poskládám.
     
    pezt tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj avotram

    Na Strašidelný hřbitov se nemůžeš dostat proto, že Děsivá noc skončila dnes v 15:00. O své plodiny nepříjdeš, protože se pole na Strašidelném hřbitově nezaplevelí, budou na tebe čekat při příští Děsivé noci.

    Hezkou hru přeji
     
  18. Stresmen

    Stresmen Zelenáč fóra

    • Mimo téma - sousedy prosím hledej ve vlákně k tomu určenému. Děkuji *JÁ*
    Ahojte pomoze mi nikto s okrasnou zahradou? je plna buriny a nemam priatelov
     
  19. Ahoj Stresmen
    sousedé se hledají v tomto vlákně (klikni)-> Hledání sousedů pro farmu tam si napiš inzerát, nebo si vyber někoho, kdo sousedy hledá také.
    Přeji hodně štěstí
     
  20. bill

    bill Pilný autor

    ahojte chcem sa opytat preco niekto odomyka chramove miestnosti za 20ZB a niekto za 40ZB je to jedna hra či? napr.pri kaktus kamarat20 ja 40 trochu nefer dakujem
     
    atriadk a janajanova tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.