Určeno k archivaci 7/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pavlatik, 2/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pavlatik

    pavlatik Pisálek fóra

    Dobrý den, přihlásila jsem se nově do farmy a asi jsem nepochopila tutoriál, teď jsem si přečetla rady a já jsem zasela jinak než sova Jůlinka psala. Mám pořád stejné prázdné okno a nemůžu nic dělat, je to asi zaseklé. Nikam mě to nepustí ani nevidím level a počet bodů. Nevím jak z toho ven. Poradíte prosím?

    Pajda - děkuji, dnes to odblokovali
     
    Naposledy upraveno: 3/1/16
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj pavlatik,

    pokud se ti nedaří v tutoriálu pokračovat bude nejlepší se obrátit na herní podporu a požádat je o pomoc.

    Jak kontaktovat herní podporu?
     
  3. medvidek87

    medvidek87 Zelenáč fóra

    dobry den chtela bych se zeptat kde sezenu kotlarnu u zvirat mam jen uprage a tam mi samotna nejde dat a tu hlavni nemuzu najit a koupit dekuji moc za radu
     
  4. Ahoj medvidek87
    kotlárna je výrobna od oslů, výrobnu si postavíš v dílně ve městě. Zde je podrobný popis ke Kotlárna
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  5. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Ahoj

    ptám se ohledně PLEVELE. Ve FaQ není ani heslo pole ani plevel, tak se ptám tady.

    Za jak dlouho po uzrání plodiny se zaplevelí pole na normálním poli na farmě a na baharamě?
    Za jak dlouho se zaplevelí po uzrání pohodové/komfortní pole?

    Dík

    Tribeca*Borghski
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Tribeca*Borghski

    Normální pole všech velikostí se na farmě a bahamaramě zaplevelí za 24 hodinách po dozrání plodiny
    Komfortní pole se na farmě a bahamaramě zaplevelí za 48 hodin po dozrání plodiny
    A ve FAQ to určitě je viz zde

    Hezkou hru přeji
     
  7. Sona

    Sona Zelenáč fóra

    Dobrý den
    Mám 1 ohřívač vajec k čemu slouží?Můžete mi poradit?
    Děkuji
     
  8. Ahoj Sona,
    "Ohřívač vajec"
    urychluje zrání vajec domácích zvířátek - mazlíčků. Zkrátí čas vylíhnutí ze 168 hodin na 1 hodinu.
    Popis Domácích zvířátek - mazlíčků
    Hezký den přeji
     
  9. bill

    bill Pilný autor

    ahojte mam otazku kto alebo co vyraba piknikove deky a kde to zozeniem
     
    atriadk tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bill

    Piknikové deky jsou produkt výrobny Textilní mlýn.
    Tato výrobna se dala získat v akci Farmářské kempování a Farmářský expres.

    Hezkou hru přeji
     
    bill tohle ocenil(a).
  11. ja.demos

    ja.demos Pisálek fóra

    Ahoj hned na začátku mám problém,ukončil jsem 2 lv a místo třetího mi naskočil znova druhý,takže jedu od znova. Díky za odpověď. Tak už je to v pořádku, přeskočilo to na 3 lv.
     
    Naposledy upraveno: 19/1/16
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ja.demos

    Doporučuji restartovat hru, pokud bude i po restartu problém přetrvávat, budeš muset kontaktovat herní podporu na prověření kde se stala chyba Jak kontaktovat herní podporu

    Hezkou hru přeji
     
  13. puppi.

    puppi. Zelenáč fóra

    zdravim pls jak poslu nekomu predmet/darek mimo standartni darky?
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj puppi.

    Co máš na mysli, co nepatří mezi standartní dárky, pokud chceš poslat nějaký řemeslný produkt tak ten posíláš např. přímo ze zásobárny ve stodole, tak že vybereš produkt a klikneš na ikonu dárku a vybereš ze seznamu přátel hráče komu to chceš poslat.
    Nic jiného posílat nejde. Možnost bývá jednou za čas při akci Obchoduj a Daruj, tam je možné posílat stromy, stáje, výrobny a dekorace.

    Hezkou hru přeji
     
    enrikea tohle ocenil(a).
  15. aladin1406

    aladin1406 Zelenáč fóra

    Dobrý den,mužete mi poradit nefungujou mě vubec výrobny na farmě,třeba hydrantová továrna,krmivo mam ale vubec to nejde dodat.Poprvně to vše fungovalo ale pak už ne,nechápu proč ? Mužete napsat v čem je problem.
     
  16. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahoj aladin1406 ,
    pravděpodobně nemáš psy. Hydrantová továrna je výrobna pro psy ,
    Do každé výrobny se kromě krmiva dodává i zvíře, v tvém případě se dodávají spolu s krmivem psi - 1x krmivo + 1x pes.
     
    LubicaKrakova tohle ocenil(a).
  17. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    zdravím kde najdu nějake informace o skleniku?
     
  18. chosre

    chosre Velmistr fóra

    Ahoj pavca67,

    Vše o něm najdeš ZDE.

    Přeji hezké hraní
     
  19. Erinka11

    Erinka11 Zelenáč fóra

    dobrý den kdy mohu točit kolem o ceny zadarmo? musím vždy čekat přesně 8 h ?
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Erinka11

    Volný pokus k zatočení na kole štěstí dostaneš od Kubíka kučeravého za každodenní přihlášení. Čas který vidíš na kole štěstí se odpočítává do další změny možných výher na kole.
    Vše o Kole štěstí

    Hezkou hru přeji
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.