Určeno k archivaci 12/2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem zuzanka11221410, 4/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zuzanka11221410

    zuzanka11221410 Perspektivní autor

    Ahoj. Chcem sa opýtať, počas desivky som získala dekorku Netopieria pošta, ktorá mala počas akcie dávať padátka v počte 10x a potom už mala dávať len BZ avšak mne nedáva nič. Píše mi, že je len dekoračne. Je to nejaká chyba?
     
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zuzanka11221410 - Dekoraci je třeba zbourat a znovu postavit. Pak bude dávat BZ. Takto se chovají všechny dekorace, které mají nějaký bonus na určitý počet vyzvednutí

    Přeji fajn hru
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. zuzanka11221410

    zuzanka11221410 Perspektivní autor

    Aha, ďakujem za odpoveď. Nevšimla som si ti pri iných :)
     
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zuzanka11221410 - není za co

    Přeji prima hru
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. krakenka666

    krakenka666 Pisálek fóra

    Prosím kde najdu slizský mlýn?
    Už jsem ho našla.....
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj krakenka666 - Slizký mlýn získáš v Jackově obchodě (3000x Flekatá hrůza, 5000x Keřík plný očí, 50x Nemrtvá ovce, 2500x Plísňová houba, 48x Medúzové ovoce)
    Postavit se dá na Měsíční pole a do Houbového lesa

    Přeji fajn hru
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. -AKIAARCI-

    -AKIAARCI- Pisálek fóra

    Ahoj, dodělala jsem úkol Zvěřinec 2 ale nikde ho nemám, poradíte mi kde ho najdu? Děkuju .
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. Ahoj -AKIAARCI-
    úkoly v družstu související se Skladišti nevedou k zisku budovy (Arboreta, Zvěřince či Výrobny) ale pouze k zisku plánů na jejich rozšíření. Plány jsou barevně rozlišené a při pečlivé kontrole grafiky odměn je to patrné. Budovy Skladišť se dají získat buď za hvězdičky na Stromě moudrosti (pro Farmu) nebo ve Starověkém opičím chrámu za Zlaté banány a nebo je můžeš koupit ve Farmářském obchodě za herní měnu (Floreny)
    Podrobný popis - Skladiště
    nebo nahlédni - Stálé úkoly v Družstvu
    Přeji prima farmaření
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. avotram

    avotram Rádoby autor

    dobrý den,
    chtěla bych se zeptat-jak se jmenuje zámecké hřiště po aktivování obou upgr.
    děkuji
     
  10. Ahoj avotram
    dekorace Zámecké hřiště a její upgrady - popis ve FAQ - (klikni)-> Zámecké hřiště
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. tada.k

    tada.k Pisálek fóra

    Ahoj tada.k,
    chci se zeptat od kdy plánujete začátek akcí od 16 hod., většina farmářů již není školou povinná, a když chodí do práce, tak do 14.00 nejsou u pc, a nestíhají to, tak by mně to zajímalo, jestli je to aspoň v řešení nebo jestli se o tom uvažuje. Děkuji
     
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tada.k - pokud vím, tak přesun času akcí se nechystá. Začátek akcí je globální, takže u nás začne ve 14:00 a jinde na světě třeba v 8:00 (řízeno časovým pásmem) Nelze se zavděčit všem, takže já jsem třeba ráda, že u nás nezačínáme třeba v 00:00

    Přeji fajn hru
     
  13. tada.k

    tada.k Pisálek fóra

    Dík za odpověď, nic méně jsi mne nepotěšila....
     
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tada.k - není za co.

    Přeji fajn hru
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Pěkný den,
    jdu s dotazem na dekorky. Existuje nějaký speciální seznam dekorek, které dávají lístky na kolo štěstí, různé bedny apod.?
    Nebo kontrolovat v liště jednu po druhé? (takový seznam jsem nenašla)
    Díky
     
    Naposledy upraveno: 27/11/18
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  17. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Na tohle jsem narazila.
    Díky :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janaj - není za co

    Přeji prima hru
     
    Honzulka05 a janaj tohle ocenili.
  19. Stana67

    Stana67 Perspektivní autor

    Ahoj, nemůžu najít svůj dotaz a odpověď, proto píšu znovu a za to se omlouvám. Mám asi 8 upgradů továrny, ale nemůžu najít základní továrnu. Můžete mi někdo poradit, kde jí najdu? Tam, kde mám na ploše tyhle věci, to nemůžu najít a na stonku nevím, jestli bych to našla. Pokud ano, na kterém stonku by to mohlo být? Děkuji.
     
  20. Ahoj Stana67
    tvůj původní dotaz a odpověď od kolegyně je ZDE (divím se, že jí nemůžeš najít, zvláště, když svůj dotaz jsi učinila do vlákna nazvaného "Základní továrna" ;) :) )
    Přeji prima farmaření
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.