Určeno k archivaci 05/2018 - Všeob. dotazy

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem ANNA041961, 28/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ANNA041961

    ANNA041961 Zelenáč fóra

    Dobrý den,prosím kde získám uhlíkový list.Děkuji za odpověď.
     
  2. mico5252

    mico5252 Rádoby autor

    požiadala som suseda o manželstvo nakolko nebol zadaný..poslala som zlaty prsten lenže sused ma odmietol uff.. ako dostanem späť floreny za ktore som kupila prsteň..hladala som odpovede v sekcii o manželstve a rozvode ale nič take som nenašla dakujem za odpoved a prepačte ak to sem nepatrý
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mico5252

    Bohužel, pokud chceš posílat žádost v takové výši, je nejprve se dobré domluvit předem aby jsi o investované floreny nepřišla.
    Ale zkus se obrátit na herní podporu, třeba budou hodní a pomohou ti nějak. Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
  5. babi49

    babi49 Pilný autor

    Prosím o pomoc, koupila jsem si řadu na stonku "Bonanza" a nevím jak na ni dát dekorace. píše mi to, že tam lze umístit jen uvolněné ziskové předměty. A s tím si nevím rady. Díky za nápovědu.
     
  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babi49,
    zeptám se - jestli máš dekorace Geniální multitasking, Bombastický dárek, Ingridin student a Kouzelný klobouk v inventář a hlavně kdy jsi tyto dekorace získala ( jestli jsi už využila možnost získat předměty, které dávaly).
     
  7. babi49

    babi49 Pilný autor

    Jestli se daly tyto dekorace získat v soutěžích během posledních třech let, tak bych je měla mít, ale v inventáři je nemám a v parcích také ne. Už vůbec bych si nepamatovala o jejich využití. Když za něco stojí, dám je hned do parku a víc se o ně nestarám, až kdyby přišly nějaké výhodnější tak je měním.
     
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babi49 - dekorace k tomuto řádku musíš zakoupit zvlášť v balíčcích (pokud jsi tak již neudělala v minulosti) info k tomuto nákupu najdeš >>KLIK ZDE<< Každou tu zakoupenou dekoraci musíš uložit někde na plochu či do parku a sklidit (některou 40x jinou 30x) Až dekorace dostatečně vyčerpáš sklidíš ji do inventáře a pak vložíš na stonek. Nevyčerpaná dekorace nelze do stonku vložit.

    Přeji prima hru
     
  9. babi49

    babi49 Pilný autor

    Díky za odpověď a za radu, ale asi (určitě) oželím těch 83 Kč další dekorace kupovat nebudu. Zdravím a přeji příjemný zbytek víkendu.
     
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babi49 - nemáš za co a také přeji hezký víkend
     
  11. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Protože se mi nedaří pravidelně sledovat fórum a dekorací je tak moc...
    Na Kole štěstí jsem si všimla, že do týmu k dekoraci "Let vrtulníkem" (nebo jak se přesně jmenuje), přibyla na kole ještě "Plavba". Jsou zatím jen 2? Nebo už je do kolekce další, jen jsem nepostřehla její název?
    Děkuji za pochopení.
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    K.vítek: něla by to být další kolekce, název zřejmě ještě není (ale to nevím jistě) a dekorace jsou ve hře již 3: Jízda na poníku, Let vrtulníkem a Plavba.
    ;)
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    k.vitek a MatysekKamilek tohle ocenili.
  14. teta.skrblice

    teta.skrblice Rádoby autor

    Ahoj...hledám nápovědu čím krmit zvířátka....nemohu to najít...nějaký odkaz?
     
  15. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj teta.skrblice - odkaz na krmivo >>KLIK ZDE<< - pak se ti objeví další odkazy na jednotlivá krmiva, která si můžeš dál rozkliknout.

    Přeji prima hru
     
  16. teta.skrblice

    teta.skrblice Rádoby autor

    děkuji moc
     
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    teta.skrblice - není za co

    Přeji prima hru
     
  18. teta.skrblice

    teta.skrblice Rádoby autor

    Tak se znovu zeptám...pač jsem na to odpověď bohužel nenašla. Co je za krmivo pro temné světluščí doupě....protože pro klasické světlušky se mi zobrazuje,že mám namleto 100 ks ,ale v doupěti se mi ukazuje, že krmiva je 67 což mi neodpovídá na ty klasické světlušky.
     
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    teta.skrblice - krmivo pro temné světlušky je totožné jako krmivo pro obyčejné světlušky


    upload_2018-4-29_18-28-1.png

    upload_2018-4-29_18-28-53.png

    Pokud máš nějaké nejasnosti tak můžeš kontaktovat Herní podporu - jak na to >>KLIK ZDE<< jen oni ti můžou pomoci odhalit jak to s tím krmivem je.

    Pečlivě a přesně popiš o co se jedná. Text by měl obsahovat minimálně 140 znaků. Pokud je znaků málo můžeš je doplnit třeba tečkami. Nezapomeň vyplnit správně všechna uvedená pole.

    Přeji prima hru
     
  20. alechandra12

    alechandra12 Pisálek fóra

    ahojky potřebovala bych poradit jakym zpusobem plnit akce at se mi podaři některou dokončit zatim se mi moc nedaři jakoukoliv dokončit
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.