Určeno k archivaci 05/2018 - Dotazy nováčků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem MajkaH123, 28/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MajkaH123

    MajkaH123 Perspektivní autor

    Ahoj,potřebuji prosím poradit.V družstvu jsem dodělala úkol Zvěřinec. Mohu si ho někde vyzvednout,nebo ho podle plánů nějak postavit?Myslela jsem,že ho budu mít po splnění úkolu automaticky v bedně.Jeden už mám ze stromu moudrosti.Děkuji za odpověď.
     
    Naposledy upraveno: 28/4/18
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    MajkaH123, splněním úkolu v družstvu, jsi získala pouze stavební plány na rozšíření zvěřince. Ten si můžeš vyzvednou ve stromu moudrosti za hvězdičky nebo další zakoupit za floreny.
    Hezkou hru
     
  3. _M1K3_

    _M1K3_ Zelenáč fóra

    Ahoj, rád bych se zeptal vytočil jsem si Mušketýra, k čemu je a kde ho najdu ?? Dík za pomoc :)
     
  4. MajkaH123

    MajkaH123 Perspektivní autor

    Sopti-takže u mne zbývá koupit za floreny.Tak to bych ještě s úkolem počkala:sleepy:Každopádně děkuji za odpověď:)
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj _M1K3_

    Mušketýr je šlechtěnec myši, najdeš ho tedy ve stodole pod záložkou Vyšlechtěná zvířata

    [​IMG]

    Fajn hru pezt
     
  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    MajkaH123,
    nemáš zač. Ale pokud sis vyzvedla ten ze Stromu moudrosti za hvězdičky, tak si jej můžeš rozšířit ( pokud jsi to už neudělala)
     
  7. ***URČENO K ARCHIVACI***
     
  8. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Pěkný den.
    V poslední době mě to často uprostřed hry vykopne z farmy.
    Má taky někdo tento problém? Prohlížeč komplet přeinstalován - My Internet Browser - používaný jen na farmu. Už nevím kam sáhnout....
    Jana
     
  9. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Nikam nesahej, mě to taky vyhazuje. Někde soudruzi z NDR mají chybu.
     
    Apachie1 a janaj tohle ocenili.
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    janaj tohle ocenil(a).
  11. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Díky, je to k uzoufání, když mě to několikrát za sebou vykopne a nemůžu nic dělat :mad::D
     
    mamča50 a pezt tohle ocenili.
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    janaj
    Není zač, snad to brzy vyřeší :)
     
    janaj tohle ocenil(a).
  13. racochejlka70

    racochejlka70 Rádoby autor

    ahoj, potřebovala bych poradit. Nevím jak se to přesně jmenuje, ale potřebovala bych vědět, kde by mohla najít průběžné výpočty vypadávátek a akčních rostlin.
     
  14. Ahoj racochejlka70
    počet akční plodiny můžeš vidět buď přímo v secí tabulce (po kliknutí na levou lištu) ikona [​IMG] . Přehled vypadnutých akčních předmětů zjistíš ve Stodole - záložka "Ostatní"
     
  15. kačababába1979

    kačababába1979 Zelenáč fóra

    ahoj zmizela mi ikonka akčních úkolů na ploše neví někdo co s tím
     
  16. Ahoj kačababába1979
    ano, víme proč zmizela ikona pro akce.
    Podrobnosti (klikni)-> ZDE (prosím, pročti si pečlivě příspěvky v uvedeném vlákně)
    Vlákno pro diskusi k nastalé situaci - (klikni)-> ZDE
     
  17. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Vracím se zpět k tématu. V posledních dnech mě to opět vykopává. Že se farma seká, dlouho načítá...bude asi problém i u mě v noťasu.
    Ale to vykopávání uprostřed sklizně mě zlobí. Jsem sama?
     
  18. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janaj,
    momentálně žádný takový problém nemáme hlášený. Zkus prosím udělat vše pro bezproblémový chod hry. Možná to pomůže.
    Když tak dej vědět, jestli to pomohlo.
     
  19. matička3

    matička3 Perspektivní autor

    mám to taky , sklízet nejde, tulidomek nejde sklidit, seká se to , dlouho načítá, moc pomalé, pro dnešek končím
     
  20. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Sopti, používám My Internet browser - a jenom na farmu, na nic jinýho. Historii neukládám, abych prohlížeč nezahlcovala.Už jsem jej i přeinstalovávala, ale stejně mě to občas vyhodí. No nic počkám...
    Jo, a mimochodem - stalo se mi to i na mobilu. Takže to nebude jen PC.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.