Umělcova zahrada (28.7. - 3.8.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Umělcova zahrada::..
    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 28.7.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 3.8.2022 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / vysoká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
    Lišiak-Vuk, Alice a babina51 tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    300% ze sklizní je i z dekorací? :) Do akce samo že jdu
     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    zaplaty len v inom prevedeni ;)
    a zas ten cas v stonke , raz za necelych 6 dni
    do akcie samozrejme idem ;)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže,napěstovat na celou hru 21.600 ks akční plodiny a nasbírat 1.350 rukavic. Jinak samozřejmě není potřeba odehrát 450 her ,ale položit 450 záplat!8)
     
    Naposledy upraveno: 28/7/22
  5. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Počty podobne ako v predošlej akcii, stonka vynikajúca až na ten čas aktivácie. Akciu začnem v práci na mobile a čím rýchlejšie bude hotová, tým viac bední bude na rybačku. Veľa Š na KŠ.
     
  6. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    pěstování a květinové "záplaty", uvidíme jak to bude padat, zvládnout se to dá, sice máme pouť, ale nevadí, dokončím to po neděli
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Do akce pochopitelně jdu s plným zaujetím.:D
    Nicméně mám otázku:
    Mlýnský produkt se jmenuje Sáček s osivem a do hry se používají Truhlíky.
    Z popisu akce jsem ne zcela jasně pochopil převodní mechanismus mezi Sáčkem s osivem a Truhlíkem.
    Platí 1 Truhlík = 1 Sáček s osivem?
    Pokud tomu tak je, potom si dovoluji přidat výpočet minimálního potřebného množství akční plodiny Psí živý plot (21600 ks) a Pracovních rukavic (1350 ks). Zahradnické lopatky nepočítám, tam to záleží na spokojenosti zákazníka, rozuměj hráče s nabízenými variantami Truhlíků...
    Po osetí Laskavce nejpozději dnes ve 14:00 a po jeho sklizni po 24 hodinách - S chutí do toho, půl je hotovo!:D
    A snad se vydaří získat i nějaký ten bonus na Kole štěstí (když ne mně, tak aspoň někomu)
    .;)
     
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jan.svatek za každý sáček s osivem dostaneš jeden truhlík (= dílek). ;)
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie idem.Uvidím ako budú vypadávať pajdátka a ako sa mi bude dariť na kolese.Tak sa uvidíme na štarte maratónci sa určite ukážu v plnej sile.Ja naštartujem vrtuľu troška neskôr,ale tú slimačiu:D:D.
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Akci samozřejmě nevynechám, nutně potřebuji žetony na rybolov ;) Jak budu stíhat netuším, do toho ještě bude poslední víkendovka na Baha. Mám dvě odpolední, takže zítra začnu se zpožděním, v pátek nejblbější směnu, od desíti do šesti, v sobotu dvanáctku na benzině. Takže k telefonu se dostanu sporadicky a nikdy netuším, kdy to bude. Neva, ošidí se spaní a budu farmařit doma na plný plyn :)
    EDIT: Kruciš, lakomci, dva žetony si budeme muset koupit? I při tom počtu položených dominotruhlíků? Grrr, okrádají nás chudáky :)
     
    Naposledy upraveno: 27/7/22
  11. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu.Uvidím kam doklezu.Zatím se mi vždycky při záplatách rozbil počítač tak třeba se mu truhlíky budou líbit víc.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Do akce samozřejmě jdu, ne jen kvůli žetonům do aqua akce, ale plním každou akci, a ani tuto nevynechám ;)
    A řádek v mé výbavě nesmí také chybět :)

    Fajn hru pezt
     
  13. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Řádek je super:pale ta doba té aktivace by mohla být trochu kratší:)
     
  14. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Jsem na tom jako pezt, žádnou akci nevynechávám a jsem sběratel řádků :). Jen ta aktivaci mohla být kratší ....
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také nikdy nevynechávám i když někdy váhámxDale všimli jste si že ubylo brblalů ?Buď už je to nebaví nebo ty akce jsou čím dál lepší;)
     
  16. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, přidávám se k ostatním, kdo žádnou akci nevynechá, ať to u mě dopadne jakkoliv :). Ale většinou poslední dobou akce dokončím ;). Takže tuto nevynechám ani náhodou, i když nevím, jak mi půjde skládání, protože se záplatami jsem vždycky bojovala :(. Řádek na stonku se mi líbí, ten musím mít i když ta aktivace ... teda:oops:. No a o žetonech do aqua akce ani nemluvím, jsou potřeba. Jen doufám, že až protočím KŠ, tak se ke mně neotočí zády xD. Takže všem, kdo se do akce pustíte, přeji hodně farmářských úspěchů. Hezký den :)
     
  17. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Do akce samozřejmě jdu. Brblalové ať brblají, stejně jim to nepomůže. Mám to jako odreagování od reality na zahradě. Nic mne nemůže odradit od plnění úkolů. Pouze 3. dovolená koncem srpna. Všem přeji dostatek padátek. Jdu něco šikovného zasít.
     
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Zatím dělám každou akci a snažím se dokončit - což se v poslední době opravdu daří. Zítra ráno odjíždíme na jih Čech, ale snad tam budeme včas abych ve 14 mohla začít.
    Pokud KŠ se mnou nebude kamarádit, použiji bonusy a to by bylo, abych to včas nedokončila.
    Je naplánovaný víc jak týden výletů a dalších aktivit. Snad bude chvíli pršet a my budeme sedět na chaloupce a já v klidu skládat "záplaty".
    Mějte se fajn.
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jara05 Zatím na jihu počasí jak si přeješ, včera pršelo, dnes pod mrakem a občas kápne, na víkend hlásí přeháňky ;)tak si snad od výletů i odpočinete a zahraješ si
     
  20. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Konečně vytoužené volníčko, do práce jdu jen v pátek, takže do akce se směle pustím. Řádek super, také si ale myslím, že by mohl být trošku kratší. Do akce rozhodně jdu, jsem milovník kytiček, takže se moc těším na tvorbu květinových záhonů
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.