Ubikace obojživelníků (10.3. - 16.3.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Ubikace obojživelníků ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 10.3.2021 ve 16:00 hod.
    Konec akce: 16.3.2021 ve 16:00 hod.
    Minimální level: 21
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak hurá na to a pomoz mlokům udělat nová obydlí...
    [​IMG]
     
  2. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak nějak nevím :eek: Čekala jsem lepší odměny :sleepy: A nebo mne jen šálí zrak :D
     
    evainfo a X-mole tohle ocenili.
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Asi se na celé mloky vyprdnu, odměny nic moc a dodávky vysoké, raději si splním část mloků v družstvu :p
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    je to o slachteni,ale akych zvierat??? alebo z kazdeho slachtena,zvierata,vtaky .....
     
    kutilka70 tohle ocenil(a).
  5. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    jak můžu šlechtit mloky když je nemám
     
    evainfo a moncicak7070 tohle ocenili.
  6. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    rastaman19 - už týden jsou k dispozici za krejcary, stejně jako králíkárna nebo kravín, stačí si zajít nakoupit stáje, namlet krmení a je to...
     
  7. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Nemám moc SK tak uvidíme jak to vymyslím splnit to chci jinak moc se mi líbí grafika té botové dekorky ta povedla za mě :)
     
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Padátka by měla dle testu vyskakovat při šlechtění všech zvířat.
     
  9. -Hejda12-

    -Hejda12- Zelenáč fóra

    Ahoj, mohl byste mi prosím poradit, kde bych sehnal Solární elektrárnu? Myslel jsem že by měla být v dílně, ale tam jí nemám.
     
  10. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    děkuji moc to jsem nějak neregistroval
     
    X-mole tohle ocenil(a).
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    V dílně by se měla objevit zítra jako součást updatu Novinka: chov mloků! Zde jsou požadavky pro vybudování.
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie idem SK je a salamandry tiež.Len nerozumiem tomu v pravej topánke za 12-tu dodávku je napísaná odmena takto 1 x obydlie pre mloky oranžová IV: ružové.Ako je to myslené?
    Dob ďakujem.
     
    Naposledy upraveno: 9/3/21
    evainfo, moncicak7070 a raddre tohle ocenili.
  13. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -Kuteno- jedná se o růžový upgrade pro Obydlí pro mloky oranžové.
     
    raddre tohle ocenil(a).
  14. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Líbí se mi to - super grafika ***. Dodávky smoothie trochu složité, umlít jedno, abych mohl dodat druhé a třetí, ale to se poddá ve hře. SK mám dost, mloků taky. A hlavní bonus pro mě: sezónní body. Dodávky trochu flákám a doufal jsem, že ještě nějaké body budou. Pro ravenalu nespěchám, ale nerad nechávám akci nedodělanou.

    Jenom nezapomenout, že akce začínají zítra až v 16.00!!!
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mohla by sem nějaká dobrá duše hodit co budem potřebovat?!? Nějak se v těch drijácích ztrácím!:wuerg: Jinak ten chovatelský stonek je opět bomba!:p
    Není už načase se zamyslet a dát do kupy nebe?!? Takhle mě stakovýma bonusama může RT vlízt na hrb!o_O
     
  16. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Se mi to smazalo píši znova -.- Tak snad už jsem to konečně zkompletovala :oops:

    hel.cak to má správně
    78x jablečné smoothie
    39x švestkové smoothie
    15x třešňové smoothie
    3x pomerančové smoothie

    Ostatní dodávky

    jablko 1404x, vlašák 936x, mrkev 1170x, švestek 975x, brusinek 858x, třešní 825x, pomerančů 345x, Mandlové mléko 18x, ovesné mléko 90x, Sojové mléko 180x

    Mlok oranžový 150x, azurový 10x, zdivočelý 12x, lesní 8x, horský 5x



      • 9.3.2021 13:30 upraveny dodávky sluneční kolektor, upraven lvl dostupnosti, body sezónních odměn
      • Solární kolektor 45x

    Jestli to chce někdo ještě přepočítat :music: Já už jsem z toho celá vedle o_O
     
    Naposledy upraveno: 9/3/21
  17. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    do akce půjdu podle toho jak to bude vypadávat a přeskakovat - preferuji stálé úkoly
    Jestli jsem to dobře pochopil a dobře spočítal - 150 mloků, 75 solárů, 180 sojové, 12 ovesné, 6 mandlové, 10 azurový, 12 zdivočelý, 8 lesní, 5 horský, 115 pomeranč, 110 třešeň, 75 švestka, 54 jablko, 36 ořech, 66 brusnka, 45 mrkev
     
    evainfo, matlafous123 a hrrnek tohle ocenili.
  18. hel.cak

    hel.cak Perspektivní autor

    Ahojky vespolek,
    tak pokud jsem správně počítala, tak na celou akci, včetně meziproduktů je potřeba umlít -
    78 jablečné smoothie
    39 švetkové smoothie
    15 třešňové smoothie
    3 pomerančové smoothie
    pokud tam mám chybu, tak mě opravte, ale prosím nekamenovat :):):)
     
  19. -Hejda12-

    -Hejda12- Zelenáč fóra

    není to trochu pozdě, když máme dodat 75 solárních panelu?
     
    oggy70 tohle ocenil(a).
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja mám v stodole 18 tých solárnych panelov tak som vytiahol všetky čo som mal a už pracujú v plnom prúde.
     
    moncicak7070 a matlafous123 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.