Tombola s chovnými zvířaty / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Tombola s chovnými zvířaty ::..

    [​IMG]

    Vše o akci se dovíte v tématu FAQ: Tombola s chovnými zvířaty

    Přejeme vám, ať získáte šlechtěnce, po nichž toužíte.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nemohly tam být předposlední a poslední šlechtěnci? to bych do toho možná nějaký Fl vrazila, ale takto nee :p
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Marigold je opravdu velmi nápaditý!!xDPříště by nám mohl přivézt tombolu s produkty řemesel!o_O:cry: Nebo co takhle tombola se zvířaty,děsivými předměty.....atd.:wuerg:
     
  4. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    nemám floreny, mám smůlu a stejně nevím jestli bych do toho šla ;), raději mám BB akci tedy.
     
    rosnička007 a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak to je síla. Obávám se, že takhle nové hráče na Farmu nezískáme.
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    To jako fakt? Kdyby raději upravili trh... Zabralo by to určitě míň času než vymýšlení a programování další blbosti... Ty floreny by získali za SK, kdyby se dalo normálně prodávat...
     
  7. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Tak tady už opravdu někdo spadl ze židle...
    15 florenů za šlechtěnce 2. třídy? (bez přeskoku 16 základních a 4 první třídy a 10 SK)
    pochybuji že to skočí výš :D
    :D :D :D
    pomóc

    děkuji nechci​
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Napřed jsem myslela, že jsem to jako obvykle na první přečtení nepochopila. Z vašich reakcí soudím, že jsem to bohužel pochopila.
     
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Noo, tak tohle asi nééé, no.
     
  10. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Do tomboly nejdu,vůbec se to nevyplatí
     
  11. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Apríl!!! RT začíná být vtipné xDxDxD
    To je ale hustej model!
     
  12. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak takhle sem se dlouho nezasmál xDxDxDxD.


    EDIT: Nedalo mi to a spočítal sem nakolik vlastně vyjde Jedovatá anakonda, kdybych ji chtěl vyšlechtit. Počítáno bez přeskoků a náhodných šlechtěnců.


    Koupím velký balík SK. 800SK za 250,-
    Na vyšlechtění potřebuji 170SK cca 60,-
    Za 60,-
    v bance získám cca 120FL což je u Marigolda 8 pokusů.
    Myslím si že právě šance na získání bude nastavena nějak mezi 5-10 pokusy.
    Takže zatím je to fifty-fifty. Pokud ale budu šlechtit při BB, tak to vše vydělím minimálně dvěma a jasně vítězí BB. Takže Marigoaulde táhni.

    Opět se ukazuje nápad dobrý - provedení žalostné.


    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 16/5/19
  13. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahojky, tak takhle jsem se dlóóóuho nezasmála :D :D :D
    To fakt pobavilo :D
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No vidíte, Rt myslí i na vaše zdraví, prodloužili jste si ho smíchem ,-)))) je to k popukání, jak píše migos, nápad dobrý ....
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Vzdáleně mi to připomnělo Wericha: Autor je ***, překladatel (režisér) není.
    Šmarjájózef, zase jsme citliví, jak novicky: Autor je vykastrovaný býk...atd.
     
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) Marigold (rozuměj RT) už neví "coby a jakby" - ale tenhle tahák na floreny je už opravdu, ale opravdu (slušně řečeno) podivný
     
  17. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, sem si říkal jak by musela vypadat nabídka této akce, abych ji akceptoval. Každý máme hranici využitelnosti nabídek ve hře jinak, je to čistě o tom kdy by mě tato nabídka zaujala.

    S touto nabídkou šlechtěnců 1-3FL - stejně bych asi nevyužil. Šlechtěnce čtvrtého stupně nepotřebuji.
    5FL - šlechtěnec 6. stupně
    15FL - šlechtěnec 7. stupně
    20FL - šlechtěnec 8. stupně

    Jak se tady píše, tak by se RT mělo zamyslet a upravit trh, aby cena vyšších šlectěnců byla hned na začátku několikanásobně vyšší než je jejich protihodnota.



    Hezkou hru ...
     
  18. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    3x jsem to četla než jsem pochopila,že dostanu 1 šlechtěnce a ne jeho stáj.Naštěstí mám vše z BB,ale toto je pěkná ptákovina.Asi zkouší co vydržíme.

    LV 211
     
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Dobrý nápad - špatné provedení. Nižší potvůrky padají z beden, občas i ti lepšejší a sk si melu, získávám z hry,úkolů. Tudíž nehodlám platit za něco, co získám z BB. Že to bude trvat déle - no a? Nejsem snad stachanovec. Takže budu dál střádat florenky na velkochovy.
     
  20. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    do toho by som nešla ani ja - drahé a odmeny sa ani mne nezdajú priamoúmerné cene, ešte k tomu zasa ide o náhodu - ooo, škoda času8)