Tombola s bednami / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jdu si vybrat bedny, které dostávám na farmu zadarmo, tyto nepotřebuji ;)
    Edit: pod stromek jsem dostala mimo jiné i létajícího slona a svatební kachnu
     
    Naposledy upraveno: 24/12/18
  3. llew65

    llew65 Vážený autor

    Koukám, že RT už neví, kde by rýžoval. Dekorace a řádky v nebi dávají tolik beden (většinou plných zbytečností), tak nevím, proč bych měl kupovat další za floreny... Tohle je úplně mimo mísu. Aspoň pro mne.
     
  4. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Chápu RT, že si chce ještě na poslední chvíli vylepšit revenue, ale dát do tomboly nesmysly není ta správná cesta. Stačilo by znovu dát stejnou předešlou akci s Křeččí pastí atd. a peníze by se jim jen hrnuly ... takhle dostanou velký kulový.
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Bedny vynechám i když až na vyjímky mi neva ,mám štěstí na secí kombajn(už skoro 4000 hod),když to vypadne z bedny nebo kola, tak mám žaludek na vodě .Safra, to nemůžou aspoň na kole změnit funkci kombu,už je to trapné.Jsou to sice malůvky,přesto to naštve.
     
  6. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Taky nehraju...beden mám, že nevím co s nimi. Celý prosinec jsem je neotevírala, udělala jsem to před chvílí jako další vánoční dárek - mmch, dva princové a dvě nevěsty.
    Bedny s kolotočářskýma lístkama jsem stejně nechala neotevřené, beden mám přes 2500, kdo u toho má furt sedět:p

    Krásný zbytek svátků všem:)
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Bedna k bedně sedá, nic nového nedá...
    :D
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    A proč kupovat třeba bedny s Floreny za Floreny? to nedává smysl do toho dát víc, než dostanu, protože ta pravděpodobnost je tady vždy ;)
     
  9. 100CZ

    100CZ Zelenáč fóra

    já dostal 6 tak v pořádku, teda za mě ;)
     
    Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Proč nám mezi bedny nezařadí opět slušné dekorace se slušným příjmem BZ? to bylo jednou a dost ;)
     
  11. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Není to náhodou špatně? Ofi je k akci z prosince. Nebo je složení beden stejný? Tím pádem o ničem.
     
    jirinasinova198 a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jirinasinova198 a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. doben

    doben Ikona fóra

    Kvůli Křeččím pastem určitě pár florenů utratím. ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ve které bedně jsou ty pasti? Nějak to nemůžu nikde dohledat.:sleepy:
    Vidím pouze tečkovaný deštník a věčný lov pokladů.
    edit
    Už to vidím,nejsou v bednách ,ale mimo!:)
     
    Naposledy upraveno: 25/2/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak zkusím, mám jen 11FL, tj 3 pokusy, chci tu křeččí past, posledně jsem ji vyměnila za kaštanového farmáře pro kamarádku, měla jsem jedninou a ona tu dekorku sháněla přes 2 roky... snad ji získám. :oops:
     
    Honzulka05 a bursuk59 tohle ocenili.
  16. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    do toho určo nejdu, už žádné fl a reál do hry!:p
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, to zase bude utracenejch zlatejch blejskavejch. ;)
    Škoda, že ten deštník není samostatně, bylo by to lepší než křeččí pastička.


    MatysekKamilek: Kdyby ti nepadla, tak napiš. Při OaD pošlu.


    EDIT: Ale kuš ty brepto ;). Opravdu nic nechci.



    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 25/2/19
    Honzulka05 a jindrasofr tohle ocenili.
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    -migos- Děkuji moc předem. Pak se domluvíme, co za ni, mám vše /stromy a stáje z tajemných minimálně 2x - mimo tisovce, ten je jen jeden).
     
    Honzulka05 a jindrasofr tohle ocenili.
  19. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Pozor na bednu s výběhy. Vyhrál jsem 3. Po jejich otevření jen superkrmivo. Nabídka výběhů je jen pro nalákání. Takže děkuji, ale další bedny nechci.
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zkusila jsem vzoreček a vůbec nepadají výběry z třetí řady, kde vybíráme jen jedno, měla jsem políčeno na Křeččí past a nic, víc do toho nedám, ty šepletě z prvních dvou řad ať si nechají :p
     
    Honzulka05 a jindrasofr tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.