Tenista99

Diskuze na fóru 'Představení hráčů' zahájená uživatelem tenista99, 25/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Jsem kluk překvapivě :D Tento rok v Srpnu mi bude 16 let. Farmeramu hraju od roku 2010 myslim že to byl Srpen nebo tak nějak. K farmě mě přivedl strejda a bratranec. Hned ten den co jsem je viděl sklízet jsem si založil farmu. Proč tenista99? To je jednoduchý tenista protože hraju tenis a 99 - rok měho narození. Na farmě jsem aktuálně tak za 4-5 dnů 94 a na baha 181. Za tu dobu co hraju jsem jeden rok nehrál kvůli stěhování a tomu že jsem neměl net. :)
    Jinak chodim do 9. třídy tudíž asi za půl roku jdu na střední. :) Ve škole mě baví nejvíc tělocvik, dějepis a teď i matika protože sedim vedle svý kamarádky :3 :DD No a ve volném čase chodim na tenis hraju za Chodov v Praze. Chodim i sám trénovat nebo s kamarády ven často chodim atd. :) Dřív jsem hrál fotbal chvilku a florbal. :) Jinak můj táta je martinek37 ale to si všichni vědí. :) No toto asi stačí. :D