Tatsume - Představení

Diskuze na fóru 'Představení hráčů' zahájená uživatelem Tatsume, 28/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Tatsume

  Tatsume Pisálek fóra

  Dovolte mi, abych se také představila.

  Kdysi jsem pod stejným nickem hrávala Farmeranu, to jsem byla ještě na vejšce. Pak nastalo dosti hektické období a já neměla čas hrát (a vlastně mě to už ani netáhlo), a tak mi byl herní účet zrušen, protože jsem se tu dlouho neukázala. :oops:

  Pamatuji si starou grafiku a to, jak se zaváděla Bahamarama, a o něco déle řemeslnická čtvrť, ale to už jsem moc nehrála. Takže jsem vlastně starý zkušený farmář a zároveň nováček, protože to tu vůbec nepoznávám a všechno se učím znova od začátku;)

  Teď po několika letech jsem se rozhodla, že se podívám, jak to tady vypadá, a hra se změnila k nepoznání, což mě i přivedlo k tomu, že jsem začala znova hrát, úplně od začátku. Vzhledem k tomu, jak se hra rozrostla a rozšířila, myslím, že se jen tak nudit nebudu...:music:
   
  lucie1978, kiki2305 a lubin1234 tohle ocenili.