Tajemná laboratoř 2000 (27.10. - 2.11.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Tajemná laboratoř 2000 ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 27.10.2021 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 2.11.2021 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak do akce jdu, odměny dost dobré, jen ty hry musím ještě prostudovat ;)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Opět je možné získat omezený počet hvězdičkových mincí ( 700 ks)! :p Takže 2x piccolo(460 ks), k tomu třeba bednu s neonkama a šmitec (240ks). :wuerg: Příště by těch položek v krámu mohlo bejt ještě více,hvězd méně!:cry:
     
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Dávajte si pozor farmári! Tí, čo sme to robili minule sme museli minúť neskutočné množstvo surovín a odmeny boli úplne o ničom. Zásadne do tejto akcie nejdem lebo je to podvod na farmárov., akože tento nový štýl akcie je vyslovene, že podvod. Lákadlo dali ako vždy piccolo. Akciu nerobím. Absolútne nič dobrého tam nie je. Dávam od tohto ruky preč. Blíži sa nám topka tak si zbytočne nemiňte suroviny!
     
    kája53 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tronaldo55 a ako potom chces dokoncit rybacku?
    nebudu ti chybat zetony ?
    do akcie idem , dako bolo dako bude :);)
     
  6. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Tronaldo55...nesir tu paniku...tu je chyba len obmedzenie hviezdne mince,,ze si hrac musi zvolit co presne chce...a dalsia vec je..slobodne rozhodnutie ci ide do akcie alebo nejde...ale kazdy kto robi rybacku,,tak potrebuje aj zetony...;)..silne slova podvod
     
  7. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj tronaldo55

    Nevím o jakém podvodu hovoříš. Akce má celkem jasná pravidla. Je hodnocena jako střední/těžká.
    Odměny za odehrané hry jsou dané. Odměny za získané body 1-37 obtížnost střední, 38-50 bonusové - obtížnost těžká.
    Jinak, nikdo tě nenutí akci plnit.

    Přeji ti hezký den
    P.S. Taky bych si přála více hvězdičkových mincí ;)
     
    Naposledy upraveno: 26/10/21
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tronaldo55

    Tak to jsi mě pobavil :p

    Do akce samozřejmě jdu, jako do každé jiné :)
     
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    tu akciu nerobím pretože tam nič poriadneho nie je. Písal som to aj na fóre, že mi ide iba o to jedno piccolo za perly a to som už získal. Inak príde mi vtipné ako sa tu všetci teraz ozývate ale keď bola prvá akcia tak ste všetci do jedného pindali ako to je zle nastavené, že to dáva zlé karty, malé počty bodov iba farmár musí trepať do akcie neskutočné množstvo surovín ale ja viem. Skritizoval som niečo a už ejjj komenty sa hrnú. A kde máme admina čmárala? čo tiež rýpal do mňa keď som toto kritizoval a keď mu došli argumenty lebo som mal pravdu tak už nič nenapísal? hmmm :)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  10. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tronaldo55 precitaj si este raz vsetky prispevky odo mna , a bud konkretny , v ktorom prispevku som pindala ohladom mnozstva dodavania a rozdavania zlych kariet
    asi mas zly den ;)
     
  11. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tronaldo55,,,Kto tu stale pinda si ty...precitaj si vlakna kde vsetko spochybnujes..ked citam tvoje prispevky,,tak mi to mozog neberie,,,divim sa, ze vobec este hrajes...a ked citam tvoje ponuky na O&D,,,smiech,,,ty si taky sysel...a to co robis ty a nerobis neznamena ,,ze to budu robit vsetci....ale skoda pisat...si skratka TOP...prajem fajn hru

    a nech som neni mimo vlakna..do akcie samozrejme idem,,aj divoku vyburam,, obrie stromi;)

    tronaldo55...mna si nemyl s ostatnymi ani neporovnavaj ..a ja sa tebe mam ospravedlnovat a zaco???Neprezivaj to tak dramaticky,,,ale pobavil si ma,,,za tie roky konecne nieco na pobavenie..A o tych prvenstvach v akciach sa da diskutovat..najradsej diskutujem v tvarou v tvar,,nemam s tym problem..ale ventiluj sa kde sa ti da...real je real.fajn hru
     
    Naposledy upraveno: 26/10/21
  12. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Nemusí se bourat lesní mýtina, tak do toho půjdu. Tahle hra je něco jako to barvení vajíček, to mi teda vůbec nešlo. Tak uvidím, něco z toho snad vymačkám. Aspoň nějakej žeton do rybaření. ;)
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie idem,kvôli tým žetónom na rybolov.Nerozumiem tomu a ani som nevidel,že by tam išli okrem ozubenky a padátok iné suroviny čo sa dávajú do TOP-ky.Ak som niečo prehliadol tak ma opravte.
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Minule mi to s pizzou celkem šlo. Na plnění akce potřebujeme jen akční, ne? Dodávky ze stodoly nikde nevidím.
    V návodu je asi chyba. Měnit karty půjde asi za něco jiného než za lopaty na pizzu.
     
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Nezáujem farmári, admini,... Vlákno slúži na podanie spätnej väzby a to som urobil. Do akcie nejdem. Je zle nastavená, musíte dodať extrémne veľké množstvo surovín a body v priemernej hre budú tiež malé. Pripravte sa na to, že budete taktiež potrebovať veľmi veľa padátiek na výmenu tých kariet. Ja som túto akciu urobil medzi prvými keď bola prvýkrat takže viem o čom hovorím a nikdy na fóre neklamem. Vyjadrujem sa k akciám hlavne kvôli nováčikom aby vedeli do čoho sa pustiť a čo je pre nich výhodné. Vždy vypíšem prečo neísť do akcie a ktorá akcia sa oplatí.

    Špeciálna poznámka pre "Ezzra"

    Máš o mne názor to je úplne v poriadku, neberiem ti ho. Ak sa chceš ale do mňa navážať je to zbytočné. Beztak kebyže niečo napíšem proti tebe tak už na fóre nezverejníš správy ako sa mi budeš ospravedlňovať ako zbabelec v súkromných správach na mojej farme ako to robia/robili hrdinovia ktorí ma kritizovali za fakty viz. matlafous a iní... Toľko k tomu.

    Môj posledný koment do sekcie ďalej nebudem reagovať. Spísal som prečo neísť do akcie a to stačí. Pozdravujem
     
  16. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    tronaldo55
    Tak tu hru nehraj. Děláš, jako by ti někdo držel nůž u krku a nutil tě :music:
    Já do akce jdu. Hraju ráda :p
     
  17. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Jdu do toho,uvidím co zvládnu.
     
  18. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, taky se mi tento typ akce vůbec nelíbí, protože těch 8180 bodů na získání všech čtyř žetonů nikdy nemůžu dát dohromady, tenhle typ akce jsem už kdysi dělala a vůbec mi to nešlo sestavit tak abych získala více bodů, jsem z tohoto taky zklamaná, do akce půjdu právě kvůli těm žetonům na rybaření, ať se daří všem, kdo do akce jdou.
     
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu kvůli žetonům do dlouhodobé akce. Protože tento typ akce mi nejde (malování vajec, pečení pizzy), tak snad kvůli této akci neztroskotá rybářská akce.
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ašada01

    Samozřejmě to půjde měnit za Startovací kabely, moje chyba, už je opraveno. Když to 10x čteš pak už to nevidíš. A když jsem akci připravoval, tak to ještě nebylo úplně doladěné, viz obrázek okna akce.

    Děkuji za upozornění

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.