Tajemná laboratoř 2000 (13.10. - 19.10.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Tajemná laboratoř 2000 ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 13.10.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 19.10.2022 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    [​IMG]

    Soutěž spojená s touto akcí probíhá od 13.10.2022 14:00 do 19.10.2022 14:00.
    Ahoj farmáří a farmářky,
    Lenny Lepus je opět na scéně a zároveň v naší nové soutěži na fóru! Ve své laboratoři nyní provádí experimenty s rozličnými příšerkami z Měsíčního světa. Ale stále nedosahuje výsledků, které by si přál. To je ovšem skvělá příležitost pro vás. Pomozte mu s výzkumem a získejte za své výkony v Lennyho minihře spoustu odměn! Tak na co čekáte? Soutěž najdete zde.
    Váš CZ&SK Farmerama tým
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Stonek dobrý, jde se na to ;)
     
  4. rara42

    rara42 Pisálek fóra

    taky se do toho pustím s chutí a elánem
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Také se zapojím, ale na Pikolku určitě nedosáhnu :sleepy:, uvidíme jak to půjde.
    Snad se opět nic nepo..... a akce začne včas. Hezký den všem
     
  6. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Idem robit. Na riadok budu potrebne 21 165 rastliny a 867 padatka. Na Piccolo predpokladam, ze postacia 60 hry, tj 24 485 rastlinky a
    1 003 padatka (priemer 220). Alebo nieco priblizne ako mnozstvo.
    Ale idem robit az v nedelu alebo v pondelок, dovtedy moznost venovat sa akcie mat nebudem.
    Pekny den!
     
  7. mariana29011979

    mariana29011979 Rádoby autor

    Tuto minihru zrovna nemiluji, ale jako vždy jdu hrát.
     
  8. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Do akce taky jdu! Jako vždy nevynechám.Stonek fajn a snad to ,,pošlape,, ;):)
    Hezký den! :)
     
  9. burds

    burds Titán fóra

    Také se do akce připojím.
     
  10. 007lala

    007lala Pilný autor

    Tahle hra, ať už s monstrem nebo s pizzou, mě baví, ačkoliv v ní nejsem zrovna přeborník. Takže Hrrr, na ně! Stonek snad zvládnu, víc asi ne, protože bonusy nevlastním a kolo štěstí nejen že mi žádné bonusy nevyhrává, ale dokonce je už ani nenabízí v možnostech výhry :)
     
  11. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, i já se do akce pustím a s radostí ;). Tuhle minihru mám ráda :). Stonek se mi líbí, takže zítra hurá a doufám, že o 14 hod na startovní čáře :D. Že tentokrát klapne start včas ;). Všem, kdo se do akce pustíte přeji hodně farmářských úspěchů a fajn hru. Hezké odpoledne všem ;):)
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Do akce se samozřejmě pustím,ale plnit budu až později! Takže zejtra jen pěstovačka a mletí ve mlejně!8)
    Dodatek:
    Asi to ještě uvážím a pojedu ihned i hry!:music: Něco nechám i na sobotu po 14 hodině.
     
    Naposledy upraveno: 12/10/22
  13. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tuhle akci já ráda :p
     
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Předním fanouškem této akce rozhodně nejsem. Nicméně se zapojím. Co bude, bude.
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tuto hru taky moc nemusím, ale odměny a stonek hezké, tak se do toho taky pustím :p

     
  16. cesilko1710

    cesilko1710 Rádoby autor

    Do akce jdu ,už se těším :D:D:D
     
  17. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Do akce jdu i když tenhle typ hry moc nemusím.Ale co bych jinak dělala.Že?
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Akci nemůžu vynechat, tak už se těším na zítřejší start ;)
    Snad zítra nezklamu a půjde to dobře a rychle:p
    Největší favorité už ohlásili, že se pozdrží tak mám šanci :p

    Fajn hru pezt
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tuhle minihru nemám vůbec ráda, chtěla by mě donutit k tomu, abych přemýšlela. Tůdle... To bolí :D Co naklikám, to naklikám a hotovo, snad to zvládnu po větev, vyšší ambice nemám :)
    S padátky si starost nedělám, pěstujeme na farmě, tam můžu využít okamžitý šafrán bez řádku nebo pohanku či laskavec s řádkem. Takže jen stíhat pěstovat akční plevel... ;)
     
  20. maribeja

    maribeja Stará škola

    Do akce jdu jako do každé jiné i když tuto moc nemusím,ale stonek si ujít nenechám.Co bude navíc budu jen ráda.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.