Světlušková venkovní zábava (10.6. - 16.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Světlušková venkovní zábava ::..
    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 10.6.2020 ve 14:00 hod
    Konec akce: 16.6.2020 ve 14:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zdá se mi že tentokrát budu odpočívat :p
     
  3. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Tak já si určitě beru na tuto akci volno.;)
     
  4. backa

    backa Rádoby autor

    Vážení,
    PREČO som anonymná ????????
     
    coneznam a maribeja tohle ocenili.
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takový krásný řádek! Ten tam přeci nemůžem nechat.
    Doufám,že po zpětné vazbě bude dávat alespoň +1.500 BZ na akční rostliny na 168 hod!:wuerg:
     
  6. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Opět akce na jedné ploše, jak já tohle nenávidím. Beru to jako omezování napěstovat rychle na všech plochách a pak dát něco dlouhého a na farmu nechodit a mít klid. Tohle pěstování na jedné ploše je o ničem.

    Rozmyslím, zda-li do toho půjdu. Vůbec mě to neláká, ale neříkám, že se nakonec do toho nepustím. :oops:
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    backa - ahoj, už jsi se ptala v nedávné akci a já jsem ti psala toto: "Opravdu nevíme, kam se ti ztratil obrázek či text z podpisu. Nezbývá, než si ho tam znovu vložit".
    Takže pokud se ti ztratil podpis, budeš si ho muset vložit znovu, pokud ho máš uložený ve svém PC. Tady ti s tím opravdu nemůžeme pomoct.
    PS: zde probíhá diskuze k nadcházející akci, tak prosím jen dotazy a diskuzi k této akci. Pokud máš dotazy, které se této akce netýkají, tak patří v sekce Nápověda např. do všeobecných dotazů.
    Děkuji
     
    naruto2002, moncicak7070 a Dob tohle ocenili.
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak já bych klidně brala 150%, ale ze všeho :p

    Sice se pěstuje jen na jedné ploše (hlavní louce), ale stany budou padat jen na divošce.
     
    Naposledy upraveno: 9/6/20
    gigis99 tohle ocenil(a).
  9. -Ivanička-

    -Ivanička- Rádoby autor

    Sice na jedné ploše je to zdlouhavé, ale aspoň se dá něco nasbírat z vyndaných obrstromů.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  10. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Zase len na jednej ploche!? No neviem či sa do toho pustiť. Je síce pravda že si na ostatných plochách môžeme doplniť zásoby po sezóne lebo za chvíľu je tu sezóna nová, ale akčná na jednej ploche má moc neberie.
     
    Veselka a maribeja tohle ocenili.
  11. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky, zkusím a uvidím. Nikam se nepoženu;). Většinou žádné akce nevynechávám, tak půjdu i do této. Pěkný den:)
     
  12. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Nechce se mi do toho. fakt ani z leknutí. Jdu si spočítat, kolik by bylo potřeba kytek na celou akci.
     
  13. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    pokud jsem se nespletla je třeba na vše (vč. 59 batohů):

    188 stanů
    577 termosek
    10 386 bobulí
     
    Naposledy upraveno: 9/6/20
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Zhodnotim-li to meteorologickym pohledem: nebude-li prset, nezmoknem = nebude-li cas a nalada, nic nestane. Bude-li, radek do sbirky vezmu... uvidi se zitra ve 14 hod. po obede u piva. Amen :p
     
  15. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Já se do toho pustím, řádek je docela fajn a má dobrou aktivaci;) Snad to dam bez SH a na pohodu. Z těch posledních dvou akcí jsem jakási vysátá:D
     
  16. vladca

    vladca Stará škola

    dám si voľno, treba skonsolidovať zásoby, doplniť krmivo a zver, vysadiť mamutie stromy a pod.,
    na jedného farmára až dosť ...
    ... zauvažoval by som jedine vtedy, ak by sa dalo plniť opakovane len to čo chcem :p
     
  17. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Dobré poledne, tak další prima akce, u které mi akční rostlina zabírá jen jednu plochu a na dvou ostatních si mohu vyrábět suroviny pro hvězdičky v družstvu! Tak u toho nemohu chybět, zvláště jsou-li hvězdičky i v odměnách. Nebe mi zatím zeje poloprázdnotou, těch pár plných řádků mi ještě večera říkalo, že se tam samo trošku bojí, tak je mou povinností jim obstarat kamaráda.
     
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Světlušky byla má první dodělaná pěstovačka do konce. Takže z nostalgie do ní jdu.
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jako vždy se nám tu vyskytují dva pohledy na to "jednoplošné" pěstování akční...
    ...jedni by rádi pěstovali všude, aby co nejefektivněji využili kdejaký ten bonus či jinou užitečnou proprietu včetně kuponů na pomocníky... (skupina A, pracovně ji zovu "úderníci")
    ...druhým se zase líbí, že nemusí nic překopávat na dalších plochách a myslí si, že je to tak lepší... (skupina B, "statici")

    Za sebe se přiznám, že patřím k A skupině "úderníků"... a to právě proto, že mohu co nejefektivněji využít aktivovaných či vytočených bonusů, nehledě na to, že relativně krátká akční plodina (5:30) nutí hráče mít buď zaplacené pomocníky nebo aktivovat delší kupony na ně...

    Jediné, co lze s povděkem kvitovat, je, že hnoje bude v zásadě relativní dostatek, protože každý si může na zbylých plochách vyhradit dostatek místa na jeho produkci... a doba zrání akční rostliny s vodou a hnojem je 3:58, čili lze ji sklidit v optimálním případe až 6x za 24 hodin.

    Do akce pochopitelně jdu, jakkoli si myslím, že to neustálé pěstování jen na omezeném počtu ploch je úmornější než pěstování (sice možná většího počtu) akčních rostlin na více plochách...
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vyšlo mi to plus minus stejně
    Bobule 10.626 ks
    Termoska 607 ks
    Stan 188 ks
    Z toho Batoh 59 ks
    oprava počtů
     
    Naposledy upraveno: 10/6/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.