Soutěž Sváteční poplach / Diskuse

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Můžu se do akce přihlásit i na vedlejšíí farmě aby bylo více batohů? :p
     
    kamienka a bačkora85 tohle ocenili.
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Pohodině nervů, nadávání, vyhrožování, bouchání pěstmi do stolu a vzdorovitého dupání nožičkama + válení po zemi, jsem se teda připojil a uvidíme co s tím.
    Formulář mi tvrdohlavě odmítal uznat E-mail, který jsem před časem měnil a neustále mi tvrdil že je někde chyba.
    Sám jsem zvědavý jak to bude fungovat.
     
    -Jara05- a kamienka tohle ocenili.
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 zdá se mi, že odpověď na tuto otázku je jasná, nemyslíš? :p

    Bezejmenný formulář žádné emailové adresy nesbírá a tudíž by neměl být problém jej vyplnit i jako nepřihlášený uživatel. Pokud ho vyplňuješ jako přihlášený, tak to má výhodu pouze v tom, že se k němu můžeš vracet a pokračovat ve vyplňování tam, kde jsi skončil. To se může hodit např. u kvízů, ale u této soutěže je to zbytečné. Kdybych měl možnost část s emailem odstranit, tak tam není, ale bohužel to nejde.
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nemyslím, ano nebo ne :)
     
    -Jara05- a kamienka tohle ocenili.
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 vzhledem ke způsobu rozdělení dárků mezi soutěžící by to nebylo fér vůči hráčům, kteří se zapojí jen s jedním účtem. Takže odpověď zní ne. ;)
     
  7. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak jsem se také připojila a hrrrrr na batohy ;):). Hezký den :)
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dob, díky ;)
     
    -Jara05-, maribeja a Dob tohle ocenili.
  9. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Jestli dobře chápu, tak připojením se do soutěže pomohu celku? :)
     
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kutilka70 ano, čím více batohů společně nasbíráte, tím více dárků bude rozdáno. ;)
     
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojky Dobe, nerada bych, aby to vyznělo nějak špatně, ale princip této soutěže mi připadá celý nefér :music:
     
    -Jara05- a maribeja tohle ocenili.
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dinoalesi z jakého důvodu?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  13. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak např. hráč A se bude snažit a přihodí do společného pytle 4 baťohy a udělá maximum pro to, aby byly nejlepší výhry a hráč B to bude flinkat, ale k jednomu batohu se dohrabe a nakonec bude vylosovaný hráč B a dostane odměny... tedy alespoň takhle jsem to pochopila... no a tohle mi zrovna nepřijde košer. To jako kdyby např. ve štafetě biatlonu byla na team jedna medaile a na konci se losovalo který ze závodníků ji dostane, copak si ji nezaslouží všichni? Mě by se daleko víc líbil princip, jako byl kdysi v dožínkách, kdy všichni přihazovali do společného a pak za dosažení cíle, všichni taky dostali odměnu..... já nevím, asi je to jen můj problém, ale já zkrátka nemám ráda nespravedlnost a myslím, že BP by nepoložilo, kdyby dali všem jednu odměnu, podle toho na kterou by daná komunita dosáhla.... tohle by mi přišlo mnohem více motivační, jak komunitu spojovat ;)
     
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dinoalesi chápu. Nicméně aktuální nastavení má také své důvody. Letos jsme začali soutěže přizpůsobovat dvěma typům. V prvním z nich závisí na výkonu jednotlivých hráčů, tudíž odměny získají opravdu ti nejlepší z nejlepších. U druhého z nich je naším cílem, aby se mohli zúčastnit všichni hráči a měli pokud možno stejnou šanci na výhru jako hráči, kteří mají např. k dispozici mnohem více prostředků pro plnění akcí. Přišlo nám, že k Vánocům se více hodí právě druhý typ. Batohy nemají za cíl odrážet výkony jednotlivých hráčů, ale mají sloužit k přehlednější vizualizaci postupu naší komunity při odtajňování jednotlivých odměn. Proto se tentokrát ani nezvěřejňují počty batohů nasbírané jednotlivými hráči. Ohledně odměn je to těžké. Také by se mi líbilo, kdybychom mohli dát odměnu všem zapojeným hráčům, ale bohužel to není možné a musíme se spokojit s tím, že odměn je omezený počet. Na druhou stranu hráči, kteří získají více batohů, odehrají více miniher a budou si moci vyzvednout více odměn z akčního obchodu. Takže nakonec dostanou více odměn, jen nebudou přímo ze soutěže. ;)
     
  15. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Dobe, já ti rozumím, vážím si tě i tvé práce a je mi jasné, že nemáte volné ruce atd. ... ale stejně si pořád myslím, že právě k Vánocům by se (aspoň jednou za rok) hodil ten třetí typ - "za společnou práci, společná odměna" a zvlášť, když je to takhle hezky nastaveno pro celou komunitu - já jsem prostě týmový hráč - pro tým až do roztrhání těla ;)xD
    Původně jsem vlastně vůbec psát nechtěla, páč mám zlomenou pravou ruku a levou se mi zatím dost blbě píše a ty mě tady nutíš psát slohovkyxD prosím, ber to jako vtip, aspoň potrénuju xD Já se jen prostě chytla na udičku (fér/nefér) a tak jsem dopadla :pxD
     
  16. maribeja

    maribeja Stará škola

    Asi jsem se přihlásila zbytečně když jsem se přihlašovala tak už jsem měla hotovo,dřív nebyl čas ,číst forum a věci kolem akcí ,jen tak zběžně.pokud je to tak jak si myslím ,tak se nedá nic dělat a sběračům ,přeji hodně nasbíraných batohů.
     
    -Jara05- a modro.ocko22 tohle ocenili.
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    maribeja nebylo to zbytečně. Do soutěže se počítají veškeré batohy získané od začátku akce. ;)
     
    -Jara05-, bačkora85 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  18. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Tak fakt nevím,bezejmenný píše něco o emailu,po mě to chtělo jenom vyplnit nick +id+souhlas.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22 to je správně. Email není pro soutěž vůbec potřeba. ;)
     
    bačkora85 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Mě neber vážně a nemůžeš se podle mě nijak orientovat. Moje tupá hlava neumí přemýšlet jako obyčejný člověk + půlku oznámení ani nečtu.