Sváteční mariachi (24.2. - 2.3.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Sváteční mariachi ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 24.2.2022 ve 14:00 hod
    Konec akce: 2.3.2022 ve 14:00 hod
    Minimální level: 3 (část akce); 61 (na dokončení celé akce)
    Obtížnost akce:
    • střední (dokončení základní části)
    • těžká (dokončení celé akce)
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Tak hurá na to ...
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  2. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    stonka sa mi paci. snad to dam. stodola ziva prazdnotou, no casu je celkom dost :)
    idem si to spocitat :D

    edit : co je to chrpa? :D
     
    Naposledy upraveno: 23/2/22
  3. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    PampusikLenusik - chrpa je nevädza. Jestli myslíme stejně. ;)
    Jinak do akce jdu,jako do každé.
     
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Snad jsem to dobře spočítala -.-
    Lebková květina: 17.870
    Malířská paleta: 220 + 448
    Oranžová papírová květina: 240 + 504
    Akci samozřejmě nevynechám a už se na ní těším. Zásob mám naštěstí dostatek, takže plnění stodoly mě netíží.

    hanči54
    Vypadl mi mlýnský produkt :cry:kde je také potřeba paleta a oranžová květina
     
    Naposledy upraveno: 23/2/22
  5. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj,líbí se mi,že jsou odměny stejné a můžu dodávat podle stodoly.Cukrová lebka-14(květ-5670.,pal.-448.,or.květ-504).Tak-lebková-12200+5670=17870.,paleta-220+448=668.,or.pap.květina-240+504=744
     
    Naposledy upraveno: 23/2/22
  6. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    už se těším, jdu do toho
     
    -Jara05- a coneznam tohle ocenili.
  7. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Tak jsem si přečetla, co je to mariachi, a podle všeho jde o romantické mexické písně. Moc nechápu, proč se pěstuje lebka.
    Do akce jdu, ale líp by se mi pěstovala třeba květina sombrérovka.
     
  8. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

  9. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Nooo, splnit vše bude náročnější, ale odměny jsou fajn, stonek výborný. Zítra budu mít cestovací den, víkend to tradičně jistí.
     
  10. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Tentokrát akci asi po dlouhá době vynechám, nějak mě nezaujala sice jsou tam pikolky ale co už budou jindy, ten stonek se mě nezdá až tak dobrý když je to na sk přece nekrmím zvířata sk, takže pro mě k ničemu.
     
  11. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Jediné, co mě fakt zajímá, jsou pikolky. Stonek tedy celkem ujde, ale ty ostatní odměny.... Ale hrát jdu. Taky, co bych jiného dělala, že?xD
     
  12. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Na akci se těším, pěstovačka delší čas to jsem ráda, páč víkend pracovní tak se nebudu muset tolik soustředit na častý sběr, zítra ještě volno akorát na rozpěstování :D tentokrát mi to dobře vyšlo tak snad i kolo bude rozdavačný.. řádek do stonku je taky fajn tak všem přeji hodně štěstí v kole a ať se daří až do konce ;)
     
  13. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky všem. Do akce jdu těším se. Zkusila jsem vše spočítat a vyšlo mě to takto. Mlýnský produkt- cukrová lebka 15x to jest 6075 lebková květina, 480 malířská paleta, 540 oranž. papírová květina. Dodávky-- lebková květina 17650, Oranž. papírová květina 195, malířská paleta 180, cukrová lebka 15x. A další, rostliny-- kukuřice 1914, mrkev 3400, seno 2832, slunečnice 3810, brambora 5500, oves 4858, chrpa 2100, bazalka 2666, chmel 10334, okurka 1834, jahoda 1000, orchidej 1050. Zvířata--- kachna 84, králík 112, ovce 60, prase 116, koza 236, žába 48, křeček 88, lama18, pes 42, kráva 146, kůň 152, kočka 64. Plody--- Jablko 118, vlašský ořech 50, švestka 94, moruše 34, hruška 222, bezinka 142, žalud 132, andělská trumpeta 80, kdoule 92, datle 78, jedlová šiška 234, oliva 440. Tak jsem snad na nic nezapomněla a spočítala jsem to dobře. :) Přeji vám krásnou hru.
    Ještě jsem zapomněla 16x vajíčko :D
     
    Naposledy upraveno: 23/2/22
  14. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    ivetakuc - dala sis práci. Díky za ní ;) . Jak jsem na tvůj souhr jukla, snad vše mám. Trochu se proluftuje stodola, ale to se doplní. Tak nepodcenit přípravu a zítra ..... hurá na to.
     
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    nemůžu najít ve stodole malířskou paletu a nevím kde ji hledat:cry::cry:
     
    ivetakuc tohle ocenil(a).
  16. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš (zbytečné zahlcování fóra). Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    dasa1143
    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku***
    Ahoj malířská paleta je padátko :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/2/22
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Děkuji.:DJá se tu už půl hodiny trápím. Asi se budu muset naučit znovu číst písmenka pozorně:p;)
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu.Celkem slušný stonek a odměny no ujdou
     
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také do akce jdu, zásob dostatečné množství a snad i padátka si dají říci a nebudou stávkovat.
    Pěkný slunečný den přeji a mějte se!!
     
  20. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky: Tak jsem zkontrolovala zásoby a zjistila jsem, že mám kritické zásoby chmele. Ještě že mám volno do večera mám co dělat.:music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.