Sváteční mariachi (1.9. - 7.9.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. olčaML

  olčaML Stálice fóra

  Hotovo,ale musela jsem dat šlechtit , jinak bych to asi nedodělala ,padátka hrůza .Jsem zvědavá co vypadne s picollo , ale když vidím co se tady píše , tak žádné nadšení asi nebude ! :inlove:
   
 2. 7koljan4

  7koljan4 Pisálek fóra

  Proč se dekorky z téhle hry - kde se pěstují jakési krvavé lebky - nedají umístit do měsíčního světa???
   
  moncicak7070 tohle ocenil(a).
 3. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  7koljan4 - zdravím,
  možná proto, že se tato akce měsíčního světa vůbec netýkala ? A nebo spíše proto, že tak rozhodli tvůrci hry ;)
   
 4. k.vitek

  k.vitek Polobůh fóra

  Jde mi to holt pomalu... ještě poslední 2 totemy v úrovni 8/8 mi chybí.
  Měla jsem nějaká víkendová zpomalení... a je to vidět.
  SH taky nemám moc...
  A co mi ještě chybí, je Jinan. Ve stodole jsem ho moc napěstovaného neměla 8)


  EDIT: Kolo neštěstí je krkoun jedna krkounská... měla jsem akorát jednou +1 na 6 hod.:sleepy:
   
  Naposledy upraveno: 5/9/22
 5. dasa1143

  dasa1143 Ikona fóra

  Taky čekám na jinan,chybí mi 4 a na padátka z BAHA, chybí 16. Ráno bude hotovo.:p;)
   
 6. INČUČUNA1959

  INČUČUNA1959 Velmistr fóra

  Začala jsem akci s dvoudenním zpožděním, už čekám jen na padátka z Bahami, určitě akci udělám všeho mám dost. Padlo mi 2x 100%, tak se pěstovala akční rostlinka v pohodě. Všem kdo ještě nemají hotovo přeji úspěšné dokončení akce.
   
 7. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Padátka dopadala i na Baha, na farmě už jich mám dvojnásobek potřebného počtu. Chybí necelé tři tisíce akčního plevele. Jedna sklizeň o svačině, jedna doma a budu moct postavit totemy. Ale bylo to tentokrát hodně napínavé.:)
   
 8. burds

  burds Polobůh fóra

  Z druhé pikolky věčný lov pokladů.Tak floreny se mi líbí.
   
 9. bačkora85

  bačkora85 Analytik fóra

  Dobré ráno, tak se hlásím ke komplet hotovým :). Vzhledem k tomu, že jsem vůbec nedoufala, že tuto akci dokončím celou, jsem už nějaké mince utratila nadšeně dřív a dnes jsem si už mohla vyzvednout pouze jednu piccolo bedýnku :p. Ale nic se neděje, radost mi udělal podivuhodný výběh "Marin" z kterého na mě vykoukla ... Pudlí můra :inlove:. Jupííí .
  Všem vám přeji fajn farmaření a radost ze hry. Pěkný den ;):)
   
 10. ivetakuc

  ivetakuc Osvícený autor

  Krásné ráno
  Hotovo mám 14 totemů a z posledních dvou jsem vzala jen podivuhodné stáje. Akci komplet nedodělám, protože mi toho chybí ještě dost, ale nevadí mám co jsem chtěla a končím. Mám jednu pikolku a nějaký to tajemno tak uvidím co se s toho vylíhne. Přeji krásnou hru a ještě hezčí den.
  Tak mám odtajněno velká spokojenost.
  Dva okurkové stromy, sojka oranžová, mrož a pudlí můra :D
   
  Naposledy upraveno: 6/9/22
 11. Richards76

  Richards76 Znalec fóra

  Akcička hotová, odmeny vybraté aj grajciare zarobené. Prajem pekný deň, gratulujem hotovkárom a teším sa na ďalšiu akciu, hlavne na odmeny :)
   
 12. Ciri13

  Ciri13 Veterán fóra

  Akce stále není hotová. Slavnostně jsem dnes dala farmu do původního stavu s tím, že mám napěstováno. Všechny padátka nastřádané, plodiny též. Po práci jsem se pustila do dodávání. A ejhle! U posledních dvou totemů jsem zjistila, že nemám matroš na umletí cukrové lebky! Po detektivním pátrání jsem zjistila, že počtáři opravovali počty akční plodiny. Ve své tabulce jsem opravila pouze počet padátek a plodinu jsem vesele ignorovala. o_O:oops:
  Takže následovalo bourání a znovu zasetí akční (naštěstí mi ji zůstalo dostatečné množství a nemusela jsem rozpěstovávat. Chybí mi 4,5 otočky. SH nechci pěstovat neb honička klepe na dveře a chemie je poskrovnu. Tak nevím, zda nevypustím jen tak jeden květinový bonus. Dodělání akce by bylo na knop a v práci mohou být prostoje.
  Když si představím, že jsem dnes opravdu mohla mít hotovo, tak bych si dala pár facek... :oops::p Mea culpa.
  Jo KŠ už nezkouším, protože tentokrát nedalo ani ťuk z bonusů... :p


  EDIT: Akci jsem přes své kopance stihla.
   
  Naposledy upraveno: 7/9/22
 13. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Tak konečně hotovo:
  [​IMG]
  Tohle mi zbylo:
  [​IMG]
  Koupila jsem obě Piccolky a vrtulky, protože ty jsem spotřebovala do mrtě už včera a mám jen tři stromy, tak každá jedna je dobrá ;) Teď musím zase honem rychle dosyslit na honičku, tahle akce mou zásobu podpůrných prostředků pro rychlejší růst a zvýšení počtu rostlin zcela vyčerpala :) No, hlavně, že je za mnou...

  EDIT: Pitrýsku, já třeba ten zítřek nemám, opět dvanáctka s jednou možností připojení, dnešek byl mezní termín dokončení. Ne že bych ty dekorace bez řádku nutně potřebovala, jen jsem chtěla vědět, co se dá v současném pracovním režimu zvládnout a jakým stylem...

  EDIT2: Chachá, vrtulek už mám 140, zelených kapek 236. No nejsou to ty tisíce a stovky, co jsem měla před touto akcí, ale protože ta nová kočka už nebude na vehiklu novinka, třeba nějaký bonus ulovím. Přinejhorším půjde do slotu poslední zlatý stovkový bonus. Pokud bude hlavní výhra v další akci za to stát. Na řádek s dekoracemi napěstuju a dohledám i v běžném režimu.
   
  Naposledy upraveno: 6/9/22
 14. 007lala

  007lala Pilný autor

  Vážně je to další akce, kterou se snažím stihnout, jde mi to horko těžko, protože nemám moc SH ani žádné bonusy, a teprve den před koncem akce zjistím, že jsem celou dobu mohla pěstovat na dvou plochách a ne jen na hlavní louce? Já snad musím mít nějakou selektivní slepotu, protože podobná situace, že jsem si v popisu akce ani během ní nevšimla možnosti pěstovat i na divošce, se opakuje snad už potřetí nebo počtvrté xD. No tak teď už ten poslední totem dodělám snadno ;)
   
 15. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

  Pěstuji si v klidu, ještě jeden totem do 16, večer a zítra je taky den i když ne celý, :) nechtějí toho málo, ale jsou dvě plochy na pěstování, tak dokončím.
  Edit: Y_n_O, to taky není psáno proti rychlíkům ani urychlovačům, je to jen moje farmaření, nepíšu kolikrát jsem tady za den nebo nejsem, co dělám a proč.
  Hotovo.
   
  Naposledy upraveno: 6/9/22
 16. činčilka12

  činčilka12 Magnát fóra

  Bylo to náročné, ale dokázala jsem to. Už jsem myslela, že akci nedodělám. Na baha byl velký problém s padátky a pak jsem si špatně spočítala, kolik mi ještě zbývá dodat akční kytky, tak poslední sklizeň musela být přes mobil a dodávky bohužel taky, všechno přesně načasované a akce splněno těsně před 14. hodinou, ale dala jsem do toho všechno, abych získala i tu druhou Piccolo. Z níž s velkou slávou vypadlo ..... GENIÁLNÍ MULTITASKING.
  Nechť mi je alespoň útěchou, že jsem akci dokončila celou
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.