Strombola / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Strombola ::..
    Prostor pro vaši diskuzi

    [​IMG]

    Vše o akci se dozvíte v tématu FAQ: Strombola
    Přehled akcí Strombola:

    Přejeme vám, ať získáte stromky, které z nabídky nemáte.
     
    simca67 tohle ocenil(a).
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Cože je to ta Čínská datle?:music:
     
    simca67 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  3. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    hmmm Tak jilm neni.
    Nakupovat nebudu.Mám všeho dost.
     
    Naposledy upraveno: 11/10/18
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kaolín11 to je z cicímku ;)
    Tentokrát zase ušetříme, novinka žádná, vše co mám
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Díky moc.Takže mimo mě.Plodů mám ve stodole tisíce.:)
     
    simca67 a burds tohle ocenili.
  6. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Zase ušetřím, nic co by bylo zajímavé:p, jo kdyby tam byl florenovník to by asi bylo tóčo:D
     
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Byla bych se vsadila, že tam bude jilm - to by byl panečku příval reálných peněz. Moc to nechápu, taková příležitost k výdělku a RT ji nechá doslova vyletět oknem o_O
    Já ušetřím, lákají mne jen ty hřbitovní stromky - těch není nikdy dost - ale stejně asi odolám. No... :p
     
  8. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Jelikož tam není ani jeden ze vzácných stromů které nemám - ušetřím, heč
     
    simca67, evainfo a burds tohle ocenili.
  9. rammstein2

    rammstein2 Perspektivní autor

    Proč to dělají? To už je druhá Strombola, kde není nic k použití. ;) Také ušetřím. A to nemám dost vzácných stromů... nechápu
     
  10. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Jediný strom co nemám je ten uhlík a to je mizivá šance,navíc ve vzácných nevidím vzácného nic,tady zase někdo nemyslel hlavou,být tam jilm tak by to spousta hráčů zkusilo,ale takhle??
     
  11. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    výborne, zase fajn strombola, páči sa mi, že nepridali nový strom, na desivke už tiež nebolo do čoho pichnúť, tak úlohu beriem, odmeny neriešim a chápem, že brest(jilm) sem nedali, to by zas bola diskusia :oops: ako "nasilu" vyberajú hráčom peňaženky, a nech si užijú tí, čo nakupujú TS;) na AR brest zatiaľ [​IMG] a pôjde vyššie...
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Kdyby pobral RT aspoň tolik fištrónu, co by se za nehet vešlo, byl by v nabídce Jilm.
    Zřejmě mají opravdu nakrátko ostřihané nehty...
    Jednoduchá rovnice - Není Jilm, nebudou floreny...
     
  13. larelay

    larelay Analytik fóra

    Jak já bych nechtěla být v RT. Když "tahají" peníze z hráčů, je to špatně, když netahají, taky špatně. Chvilku nám tu nic neprodávat, a budeme jim strkat peníze sami a ještě je prosit :)
    Za mne to vůbec nevadí, protože už jsem dávno ztratila přehled o tom, co na farmě nového je a není. Při posledním OaD jsem se nestačila divit, kolik mi toho chybělo, a ještě větší překvapení bylo, že mi to vlastně vůbec nechybělo, už jsem to začala vypouštět. Pro mne bude asi stejně jedním z nejkrásnějších stromků na farmě vonící strom, který byl tuším první v sazeničkách (ale možná mě už paměť klame a bylo to něco jiného). Klidně bych si dala od novinek aspoň půl roku volno :)

    Edit: Danka722: jé, to jsi mi hezky připomněla s těmi kladívky. Taky mi chyběla, až jsem si dala jedno do erbu a už mi tam zůstal :) No jo, "mladí"... však to k tomu patří. Občas si říkám, ještě že to fórum není ozvučené a je to jen v písmenkách... ale taky jsem se dnes při sklizni u točící kytky vztekala :)
     
    Naposledy upraveno: 11/10/18
  14. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Stejne jako vetsina tady nemuzu vubec pochopit tuto strategii. Zrejme nemaji zajem o vydelek, a ze mohl byt kralovsky! Za jablon temne kralovny, byt ve variante xxl a podobne stromky, kterych mam v liste 10 a vic teda nevydam ani fufnik.
     
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    larelay, tiež si už presne nepamätám, ale vajíčkový, voňavý a kladiva mi chýbali :D;), hej a ešte padátka a level pri každej akcii ako začiatočník, teraz chcú mať všetko hneď ako sa zaregistrujúxD
     
  16. irsko

    irsko Aktivní autor

    Ne že bych chtěla utrácet floreny, ale možná jich pár dám, a to především kvůli kaktusové svíci (a uhlíkovému dubu)... při OaD po ní byla docela poptávka, a to i za nové stromy... zkusíme to :)
     
    simca67, Kenny75 a evainfo tohle ocenili.
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tož ušetřím... mám vše, lákala jen bubuvrba xxl... do toho fakt nejdu... až bude nějaká novinka.
     
  18. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, tentokrát si Dr.Mangold vybral vhodné období pro koupi a sázení stromků, ale zvolil špatný sortiment.... čekal jsem jilm, Jidášův strom ( ten mám jen jeden),Ořechovec pekanový, Skvrnitou vrbu či Pouštní růži. Nepohrdl bych ani Eugénií ( tu mám taky jednu), Tisovcem Montezumovým či Chlebovníkem. Ale toto, milý Otto ( či jak se doktore jmenuješ)? U mě Ti pšenka nepokvete. tož se vrať do rodných krajin, vyřiď tam u vás, že se musí jinak snažit, aby ze mě nějaký peníz vyrazili. A to zdaleka nechci jen žhavé novinky. ;):)xDxD
     
  19. burds

    burds Titán fóra

    Kdyby RT uvažovalo dá do nabídky jilm a vydělá.Takhle si tedy moc finančně nepomůžou.
     
  20. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Kdyby tam dali jilm, chlebovník, tisovec a jidášův strom, tak neváhám a utratím těch pár florenů co mám. Ale vynechávám, protože z nabídky mám všechno kromě Bubuvrby XXl a ta to nezachrání.