Strašidelný domov (7.10. - 13.10.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Hezký skoro večer :) taky nemusím psát, že tento každodenní stoneček, což mě překvapilo, si nenechám ujít :p jestli dá kolo nějaký bonusek, tak to urychlím s SH, jinak pojedu v klidu, na dvou plochách to půjde rychle ;)

   
 2. sovicka64

  sovicka64 Hrabě fóra

  Tak ja sa ešte len platím domov z rachoty uff... kratim si čas čítaním príspevkov ;) Samozrejme že akciu nevynechám, začiatok bude asi tiež v túto hodinu,no dáko sa s tým popasujem xD Tak nech nám to ide ako po masle a pajdatka nech padajú :music: dúfam, že aj Kš sa polepši ;) Pekný večer prajem.
   
 3. Ciri13

  Ciri13 Baron fóra

  Stavím se do fronty na akci. Prubnu KŠ a uvidíme, zda pustí chlup (ehm bonus) nebo opět bude režim voda a MJS.
   
 4. rosnička007

  rosnička007 Rádoby autor

  Do akce jdu.Odměny super,řádek skvělý. Neměl by být problém akci zvládnout.
  Hodně úspěchů všem. ;):)
   
 5. dasla

  dasla Rádoby autor

  Na akci se těším, snad to bude padat. Pěknou hru všem!
   
 6. ivetakuc

  ivetakuc Osvícený autor

  Ahojky
  Do akce se pustím. Stonek super. Přeji všem ať se daří jak ve hře tak hlavně v životě. Krásný večer
   
 7. coneznam

  coneznam Velmistr fóra

  Zkusíme a uvidíme. Dnes končící akci jsem zvládla tak tak. Stonek jsem ulovila s odřenýma ušima. Tato se zdá být jednodušší, tak by se mohlo podařit. Bohužel v práci na farmu většinou nemyslím.:(
   
 8. findy22

  findy22 Stálice fóra

  Do akce samozřejmě jdu. Tentokrát budu připravená s dlouhodobkama na padátka.:p
  Všem přeji úspěšné splnění akce a počtářům děkuji za počty.
  Hezký večer :inlove:
   
 9. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Zdravím, do akce samozřejmě naskočím. Teď si ještě napěstuju pár krátkých kytek a ráno, než půjdu do práce, zaseju hrůzný lilek. Ve druhé pauze se vyšplhám na barák, abych ulovila wifi a rozpěstovala, snad před odchodem z práce stihnu rozpěstovat podruhé, abych doma nemusela dlouho ponocovat. Jé, já vlastně ponocovat můžu, v pátek mám volno :) Ale i tak by ta jedna sklizeň navíc urychlila proces přechodu z velkých na malá pole.
  Přeji všem, kdo se do akce pustí, ať se daří a všichni získají větvičku do stonku i s dekorací a z obchodu, co si farmářské srdce žádá :)
   
  Naposledy upraveno: 5/10/22
 10. Trepifajksl

  Trepifajksl Polobůh fóra

  Jojo, tak jsem se těšil, že budu mít aspoň jeden den nohy na kanapi a ne v holinách... příprava udělána, chlévy jsem s povzdechem odeslal do skladu a teď jen poprosím paní Náhodu, by na mne štědře myslela s padátky:))))
   
 11. hroudov

  hroudov Analytik fóra

  tak akce bohužel naplánovaná zrovna když jsem v práci, takže skluz asi 9 hod. a padátka na mé farmě je velká bída, minulou akci jsem taky nedodělala právě kvůli chybějícím padátkům, má prosím někdo nějakou radu jak zvýšit počet padátek, jsem z toho docela nešťastná, snažím se, ale prostě někdy to nejde :cry::);)
   
 12. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

  Odloženo, to se mi hodí ve 14h tady rozhodně nebudu :D.
   
 13. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Kdyby jsme se tak dozvěděli, od kolika akce začne, mám vytočeno 100% na dvou farmách a kde nic, tu nic ;)
   
 14. dasa1143

  dasa1143 Ikona fóra

  A začne vůbec? Myslím dnes.:music:
   
 15. libakos

  libakos Polobůh fóra

  No tak, vytočení bonusu nam přeci nahradí maly bonusový kod;)Nemůžu ani sklidit jinde,mam tam uzrálých 21 kouz. stromu>:(
   
  Naposledy upraveno: 6/10/22
 16. jan.svatek

  jan.svatek Titán fóra

  Tak naštěstí jsem ještě nezačal točit Kolem štěstí (dost by mě štvalo, kdybych uspěl a "kde nic tu nic").
  Jediné, co musím oželet, je 13 padátek z Kouzelných stromů, protože jsem aktivoval těsně před začátkem akce různé řádky na podporu BZ z dekorací se záměrem sklidit, odstranit podporu +BZ ze zlatých slotů, osadit je Vánočkou a Bílou nevinností a ve spolupráci s Kaštánkovou řadou se pustit do akce.
  Naštěstí k aktivaci podpory SH nedošlo, takže jediná "ztráta" spočívá v těch 13 Srdcových es (a to není nic, co by mě tak trápilo).
  Snad začneme dostatečně včas, abychom si užili řádku na podporu SH co nejefektivněji. No a pokud ne, prostě budu rozpěstovávat pomaleji (v krajním případě bez SH - aspoň ušetřím).
  Všem přeji hodně štěstí při točení bonusů (pokud bude vůbec proč točit)!;)
   
 17. olčaML

  olčaML Stálice fóra

  Až jsem sklidila , tak jsem zjistila , že nám to zase nejede . Padátka jsou pryč , ale s tím se nedá nic dělat , možná nějaká kompenzace ? :music:
   
 18. INČUČUNA1959

  INČUČUNA1959 Mistr fóra

  To já jsem sklidila dvanáctihodinovku a jedu pryč. Tak snad večer už to poběží. Padátek moc nenapadá, ale snad to vadit nebude.
   
 19. tykadlo

  tykadlo Osvícený autor

  Ahoj. Tak jsem sklidila, udělala 10 velkých polí a ejhle nemám akční rostlinuo_O:D No nic jsem zatím neaktivovala ani kolem netočila a padátka snad dopadají;)
   
 20. ketule11

  ketule11 Pisálek fóra

  Tý jo taky sklizeno a nic! dodatečně jsem mrkla do časomíry a po akci ani památky...doufám že bude kompenzace.Obě měsíční pole a na nic 12 ti hodinovky:mad::mad::mad: