Starší stáje (17.3. - 20.3.)

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem BlackDragon, 17/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Kterou z těchto stájí byste rádi viděli v odměnách v některé z budoucích akcí?

Anketa uzavřena 20/3/15.
  1. A: Losí ohrada

    42 hlasy(ů)
    4.8%
  2. B: Sobí ohrada

    425 hlasy(ů)
    48.9%
  3. C: Kotec pro sviště

    33 hlasy(ů)
    3.8%
  4. D: Soví klec

    23 hlasy(ů)
    2.6%
  5. E: Obydlí pro skunka

    30 hlasy(ů)
    3.4%
  6. F: Obydlí pro medvěda

    60 hlasy(ů)
    6.9%
  7. G: Doupě veverek

    69 hlasy(ů)
    7.9%
  8. H: Orlí hnízdo

    22 hlasy(ů)
    2.5%
  9. I: Motýlí dům

    68 hlasy(ů)
    7.8%
  10. J: Klokaní výběh

    98 hlasy(ů)
    11.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj farmáři,

    přinášíme vám možnost vyjádřit se k tomu, jakou ze starších stájí byste rádi viděli v odměnách v některé z budoucích akcí. Toto hlasování bude uzavřeno v pátek 20.3. v 15:00 hod. Prosím nezahlcujte vlákno zbytečnými komentáři o tom, jak jste hlasovali, jaké jiné stáje nebo odměny chcete apod. Děkujeme.
    [​IMG]
     
    Yvetka a farmaEviky tohle ocenili.
  2. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Mno, když už existuje komiksová knihovna, kde si hráč může na konci zvolit odměnu, tak by nebylo špatné vymyslet sem tam nějakou akci, kde si hráči budou moci zvolit jednu ze třeba tří odměn. Kdybychom to aplikovali na stáje, tak by se hráč rozmýšlel nad tím, jakou stáj by více preferoval samozřejmě každá jiná.
    Nicméně tuším, že toto by neprošlo, ale stálo by to za alespoň malé zvážení a já všechny výše zmíněné stáje již mám, tak se vzdávám hlasování.
     
  3. jaji

    jaji Vévoda fóra

    možná by bylo nejlepší, kdyby rt žádné stáje nevyřazovali... pak by nemusela být tahle "hloupá" anketa o tom, které stáje chceme vrátit...
    neustále nová zvířata za a) není kam dávat b) je spousta zvířat, která v reálu farmář zrovna nemusí, tak nevím proč jsou na farmeramě
    c) inovace není paralela slova stále nová a nová zvířata a stromy milé rt.
    Kdybyste opravdu chtěli slyšet názor hráčů, kteří už po několikáté hlásí, že nová zvířata a stále nové stromy jsou zbytečné, že chceme nové plochy, kde bysme mohli dál farmařit a rozvíjet se, možná byste udělali líp, než vymýšlet blbiny...
    toto je můj názor a chybí mi v anketě volba žádné nebo všechny - to proto, aby si je mohli pořídit i nováčci.
     
  4. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Z výše uvedených stájí bych krom medvídků, orlů a klokanů brala všechny, neboť žádnou z toho nemám.
     
    erudy, maja.rada a dana9494 tohle ocenili.
  5. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Oprava - mam motýli z kola štěstí.

    Ted jsem smazala to co jsem nechtěla, ale to asi nevadí
     
    erudy, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  6. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Rozhodně sobí ohrada,mám jenom jednu
     
    Hajas a -pod6- tohle ocenili.
  7. bajajaja

    bajajaja Rádoby autor

    Tady se ale vůbec nemluví o vyřazování stájí, ale o tom, jaké bychom chtěli v akci jako odměnu. Vůbec se nechci RT zastávat, ale než se začnu kriticky vyjadřovat, bylo by dobré si vše pořádně přečíst.
     
  8. ADELANDE

    ADELANDE Pisálek fóra

    Ani jeden chlívek, protože všech mám plnou lištu, tyhle akce na staré chlívky jsou dobré akorát pro nováčky, starší hráče spíš naštve, že jako odměnu dostane něco, co už má 10x.
     
  9. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Hlasovala som za soba, aj keď ja mám všetky tieto stajne, ale zase by bolo vhodné dať viac možností alebo aj všetky. Hráči v nižších leveloch sa k týmto stajniam nedostanú - len si nakúpiť florény.
    Súhlasím s "jaji". Stajne by sa vyraďovať nemali a bolo by vhodné rozšíriť plochy. Zvieratá ani stromy už kupovať nebudem, pravdepodobnosť nového stromu alebo zvieraťa je minimálna a klasických stromov a zvierat mám až - až. Plochy sú obmedzené, takže všetko naraz nejde. Ďalšia možnosť, aby sa tieto stajne ale aj iné zo všelijakých podivuhodných výbehov (tak isto aj stromy) dali kúpiť za grajciare, aj keď nie hneď ako novinku, ale po nejakom čase napr. po 6 mesiacoch.
     
    ukulele1234 tohle ocenil(a).
  10. kann84

    kann84 Pisálek fóra

    mohla by byť aj možnosť všetky všetky lebo ešte zatiaľ nemám ani jedno z hore uvedených. ďakujem
     
    erudy a maja.rada tohle ocenili.
  11. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahojky, za mě určitě veverky, nebo los. Já dala veverky, protože se mi víc líbí :)

    Ne, že bych je potřebovala, ale mají výrobnu (textilní mlýn), a přitom je určitě dost lidí postrádá. Ostatní navrhovaná zvířata krom losů (losí podium) výrobny nemají, takže lidem tolik neschází, a těch pár kousků do akcí si vždycky můžou koupit na trhu. Někdo namítne, že podium ani mlýn není jen tak k mání, ale pokud by jedno z toho poslal starší hráč nováčkovi, tak ten nováček by z toho stejně ani nemohl mít extra radost, protože do výroben jsou zvířata potřeba pořád, a pokud k tomu nemá chlívek, tak na trhu se nedoplatí. To je můj názor :)
     
    Iwuska tohle ocenil(a).
  12. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Volila jsem sobí, protože je nemám, chybí mi taky kotec pro sviště, ale myslím si, že je potřeba aby zůstal prostor pro obchod a výměnu, když všichni budou mít vše, co budeme vyměňovato_O:(, prodávat.....
     
    Fialka500 tohle ocenil(a).
  13. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Mám všechny několikrát,takže hlasuji pro žádné,ale jsem všema deseti pro nové.
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Opět jedna z dalších trapných anket.Vůbec nechápu proč se nás RT nato ptá,když minule z TS co jsem vyhrál v akcích, jsem získal medvědy a podruhé sovy! Oboje vyřazeno někdy v pravěku!:p
     
  15. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    hlasuji pro zadne vsech z vyse uvedenych mam plnou listu,pisi sem nebot nemohu hlasovat,kolonka ,,zadne" tam bohuzel neni
     
  16. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Osobně nemám soby, ale ani nemám pocit, že by to vadilo. Nejraději bych zaškrtla žádné, ale to tam raději nedali...
     
    -Kuteno- tohle ocenil(a).
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tiež nehlasujem lebo všetky stajne mi padali z tajných s ktorých mám nejeden kus.Škoda že nedali hlasovať ktoré stajne by sme radšej nevideli.
     
  18. 1culikatá

    1culikatá Zelenáč fóra

    přikláním se k odpovědi jaji
     
  19. jaji

    jaji Vévoda fóra

    tak si precti o jake staje jde,najdi si, ze jsou mezi vyrazenymi a pak mudruj, ja cist umim, Ty evidentne ne.
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  20. janmil

    janmil Perspektivní autor

    Ahoj, ja som hlasovala za A, nemám, ale bola by som aj za B, G a J
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.