ST: Slovenské užívateľské rozhranie

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Somni8, 7/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Ste za to, aby tu bolo aj slovenské užívateľské rozhranie?

 1. Áno/Ano

  37.5%
 2. Nie/Ne

  62.5%
 1. Somni8

  Somni8 Pisálek fóra

  Ahojte,

  toto mi napísal 20. septembra 2021 Dave Lister: vzhledem k tomu že většinu tvoří čeští hráči, tak se o slovenském uživatelském rozhraní fóra neuvažuje. (Pre zobrazenie príspevku kliknite na text.)


  Ak niekto nevie, o čo sa jedná, mám na mysli výber jazyka.

  Kliknite sem pre zobrazenie výberu jazyka užívateľského rozhrania.

  Ako si môžete všimnúť, chýba tam slovenčina, čo je dosť zvláštne, vzhľadom na názov fóra. (CZ & SK)


  Pýtam sa anketnú otázku, ale keďže toto je debatný kútik, môžete sa k tomu aj vyjadriť.
   
 2. Peto121

  Peto121 Titán fóra

  Somni8 - a čo tak najskôr skúsiť si na pol roka robiť moderátora fóra? Môžeš byť rád,že máš aspoň český jazyk.
   
 3. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

  Nechci, jsem mezinárodní směska, ale používám český jazyk. Taky bych mohl fórum louskat v angličtině, což bych se nechytal, franc.by byla lepší, čínsky třeba?
  Díky za to, že můžeme číst česky a je tu i překlad do slovenštiny a slov.moderátor (ři). Ještě jednou díky všem moderátorům za jejich práci, kterou dělají ve volném čase.
   
 4. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Somni8 souhlasím s farmářskými kolegy :) se tu ukazuje, že jsi na naší farmičce starousedlík od 8.7.2015, tak proč ti to začíná najednou vadit až teď a ne už před lety ;)
  Pitrýsek47 pravdu díš :D určitě je nás hodně vděčných farmářů za pomoc a rady moderátorů a já mezi ně rozhodně patřím, že jsem se naučila lépe pracovat s počítačem a hlavně teď s Unity, kde je hodně skvělých rad od modíků. Jestli je to slovensky, nebo česky je fakt jedno a že jsem žila i pár roků na slovensku, mě nevadí si přečíst hezkou knížku ve slovenštině, nebo v češtině :inlove:

  Vlastně jsem ti Somni8 chtěla jen napsat, že naše farmička nerozeznává odkud jsi a jaké máš mít tady priority. Jsme rádi , že forum šlape pro všechny a to díky modíkům - když si ho projdeš, tak důležité věci pro hru jsou i ve slovenštině :p no co na to ještě říct ...