ST: PARK - Strategie, záměr, úprava a využití

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pajda361, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  ..:: PARK - strategie, záměr, úprava a využití ::..


  [​IMG]

  Toto téma slouží výhradně k popisu strategie úprav a záměrů ve vašem parku.

  ***
  • Základním zdrojem informací o Parku na fóru, je téma ve FAQ: Park.
  • Pokud i přes prostudování FAQ a fóra máte nejasnosti a hodláte vznést dotaz, slouží k tomuto účelu sekce:

  [​IMG]

  Prosíme, snažte se být ve vašich popisech věcní, pokud uvádíte výnosy parku, nezapomeňte vždy uvésti i podmínky za jakých ho dosahujete (tj. při jeho sklízení aktivované bonusy a kolikrát za den park sklízíte). Není kvůli představě na škodu doplnit text i obrázkem parku, tak jak ho máte uspořádaný.

  Jako velmi dobrou pomůcku pro tvoření parku lze využít FAQ, kde pod názvem „Přehled dekorací“. Naleznete rozsáhlý zdroj informací o jednotlivých dekoracích, jejich rozměru a zejména bonusů, které za určitý časový úsek poskytují.

  Všeobecně se dá říci, že Park slouží na umístnění všech možných druhů dekorací. Hráč jej může pomocí těchto dekorací vystavět pouze na okrasu, bez ohledu na jeho výnos, nebo jej zaměřit na co největší zisk bodů, krejcarů, či kombinovaně. Většinou ho hráči více zaměřují na zisk bodů, už jen proto, že se v kombinaci s různými bonusy dá dosáhnout opravdu citelného navýšení denního zisku bodů, naproti tomu na krejcary zaměřený park nelze v současnosti podpořit krom na kole štěstí náhodně vytočených 50% Kr žádným bonusem a zisk je tak i při veškeré snaze omezen denně na max. desítky tisíc, což pro vyspělejšího hráče není až natolik zajímavé, protože z pravidla dokáže obchodem na trhu vydělat násobky zisku krejcarů z parku, ale je to samozřejmě vždy podřízeno celkové strategii farmaření daného hráče.

  [​IMG]

  Mějte prosím na paměti, že zdejší vlákno neslouží na pokládání a zodpovídání dotazů ohledně parku, ale výhradně na prezentaci strategií a záměrů jeho úprav a případnou debatou nad nimi by se mělo pokusit dovésti tyto úpravy k co největší funkčnosti.

  [​IMG]
   
  Honzulka05 a surikata47 tohle ocenili.