ST: LABORATOŘ - ALCHYMISTA - Strategie a využití řemesla

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pajda361, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  LABORATOŘ - ALCHYMISTA
  Strategie a využití řemesla


  [​IMG]

  Toto téma je výlučně zaměřeno na strategii a využitelnost řemeslnické profese
  ALCHYMISTA
  ***

  Při přispívání do zdejšího tématu dbejte na dodržování pravidel fóra ZDE a pravidel sekce Debatního kroužku ZDE.
  Základním zdrojem informací o Řemeslnické čtvrti a Laboratoř - Alchymista na fóru, je FAQ ZDE. Pokud i přes prostudování FAQ a fóra máte nejasnosti a hodláte vznést dotaz, slouží k tomuto účelu sekce Pomoc začátečníkům ZDE, nebo Obecné dotazy ZDE.

  [​IMG][​IMG]

  Byli bychom rádi, kdyby zde hráči, kteří již mají velké zkušenosti v daném řemeslu, věcně prezentovali svou strategii a zkušenosti na urychlení postupu v řemeslu a příklady jeho maximálního využití ve hře a to tak, aby toto vlákno svým obsahem bylo maximálně nápomocno těm méně zkušeným a sloužilo zejména jako zásobna cenných rad a zkušeností pro všechny zájemce. Hra se postupně upravuje, vyvíjí a i toto téma by mělo být schopno na postupné změny ve hře reagovat.
  ***
  Mějte prosím na paměti, že zdejší vlákno neslouží na pokládání dotazů a jejich zodpovídání, ale na prezentaci strategií a využití řemesla ve hře a případnou debatou nad nimi by se mělo pokusit dovésti tyto postupy k co největší funkčnosti.

  Aby byla zachována přehlednost a vypovídající hodnota vlákna, tak předem upozorňujeme, že případné prohřešky budou nekompromisně trestány v souladu s pravidly fóra!


  [​IMG]