ST: KVĚTINÁŘSTVÍ - KVĚTINÁŘ - Strategie a využití řemesla

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pajda361, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  KVĚTINÁŘSTVÍ - KVĚTINÁŘ
  Strategie a využití řemesla


  [​IMG]

  Toto téma je výlučně zaměřeno na strategii a využitelnost řemeslnické profese
  KVĚTINÁŘ
  ***

  Při přispívání do zdejšího tématu dbejte na dodržování pravidel fóra ZDE a pravidel sekce Debatního kroužku ZDE.
  Základním zdrojem informací o Řemeslnické čtvrti a Květinářství - Květinář na fóru, je FAQ ZDE. Pokud i přes prostudování FAQ a fóra máte nejasnosti a hodláte vznést dotaz, slouží k tomuto účelu sekce Pomoc začátečníkům ZDE, nebo Obecné dotazy ZDE.

  [​IMG][​IMG][​IMG]

  Byli bychom rádi, kdyby zde hráči, kteří již mají velké zkušenosti v daném řemeslu, věcně prezentovali svou strategii a zkušenosti na urychlení postupu v řemeslu a příklady jeho maximálního využití ve hře a to tak, aby toto vlákno svým obsahem bylo maximálně nápomocno těm méně zkušeným a sloužilo zejména jako zásobna cenných rad a zkušeností pro všechny zájemce. Hra se postupně upravuje, vyvíjí a i toto téma by mělo být schopno na postupné změny ve hře reagovat.
  ***
  Mějte prosím na paměti, že zdejší vlákno neslouží na pokládání dotazů a jejich zodpovídání, ale na prezentaci strategií a využití řemesla ve hře a případnou debatou nad nimi by se mělo pokusit dovésti tyto postupy k co největší funkčnosti.

  Aby byla zachována přehlednost a vypovídající hodnota vlákna, tak předem upozorňujeme, že případné prohřešky budou nekompromisně trestány v souladu s pravidly fóra!


  [​IMG][​IMG]
   
 2. losiksobik

  losiksobik Komisař fóra

  Dnes se podarilo postoupit do pateho lvl :¤)
  Hlavni zasluhu na tom maji pratele z trhu BG, kde je Bila nevinnost za neuveritelnou cenu (kolem 2000). Takze jsem se s nimi domluvila na vymene remeslnych produktu, jedla 5 bilych nevinnosti denne a slo to samo. Sem tam jsem upletla Strasidelnou kytici, coz je jeden z mala kvetinarovych produktu, ktery vyuzivam...
   
 3. ašada01

  ašada01 Velvyslanec fóra

  Jsem ve třetím levelu, ale zrovna květináře používám minimálně, protože mi oproti jiným řemeslům připadá náročnost plodin neadekvátní k efektu výrobku.
  Pouze při přebytku hnoje a nízké ceně na trhu vyrábím květinový vývazek a z toho pak jubilejni a občas i jarní.
   
 4. vvss300

  vvss300 Zelenáč fóra

  Ahojte. Potrebujem k dokonceniu kvetinarskej misie farebne palety. Ako ich ziskam?
   
 5. Ria30.

  Ria30. Guest

  Ahoj vvss300, farebné palety si vyrobíš vo výrobni Farbiareň, ktorú si postavíš v dielni v meste.
  [​IMG]
  Alebo si ich môžeš zakúpiť na trhu pod ikonkou produkty.
  Podobné otázky prosím smeruj do vlákna Všeobecné dotazy alebo Nováčci, ďakujem.
  Peknú hru prajem
   
 6. mamča50

  mamča50 Imperátor fóra

  Mám stupeň 4 a používám často výrobky květinářství. Pokud mám na ploše více chlívků, používám svatodušní kytice ( zrychlí výrobny) a valentýnské květináče ( zrychlí stáje). Pokud je děsivka, tak používám strašidelné kytice a to se vyplatí, protože děsivky jsou většinou jenom 25 hodinové a strašidelných rostlin na plnění úkolů v družstvu je potřeba dosti. Bílou nevinnost mi dává zakoupená dekorace, tak ji nemusím vyrábět.;););)
   
  tomokoco, Milka66 a babioli tohle ocenili.
 7. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Příjde mně ,že květinář je nejjednodušší řemeslo! Podle stavu krejcarového konta jsem skupoval na trhu všechno co se dalo a vzhledem k tomu, že u květináře nebylo omezení 5ks vylepšení na den,tak jsem to ihned zkonzumoval! Květináře jsem měl díky tomu ukončenýho jako první,ikdyž byl zaveden do hry až o něco později!:)

  dodatek: Napsal jsem to trošku nešikovně. Konzumoval jsem Svatební kytici v květináči,Svatební kytici , Svatební vývazek a Svatební květinové aranžmá!Vždy podle cen na trhu!
  Cvičně jsem mrkl na trh a musím se smát,když jsem kdysi postupoval v květináři, tak ceny jmenovaných produktů byly daleko vyšší!:eek:
   
  Naposledy upraveno: 26/7/15
  tomokoco, Milka66 a čarodějka007 tohle ocenili.
 8. AgathaCh

  AgathaCh Veterán fóra

  no ono i u květináře je omezení - ale v počtu sněděných produktů s jiným účinkem... ale je pravda, že jako jediné základní řemeslo má zavedeny produkty přímo se řemeslnými body...
  nicméně je to velmi náročné řemeslo na suroviny (barevná paleta) a jiná řemesla mají lepší účinky...
  já v něm postupovala díky dennímu jezení Bílé nevinnosti :)
   
  Milka66 a babioli tohle ocenili.
 9. čarodějka007

  čarodějka007 Imperátor fóra

  AgathaCh v květináři můžeš sníst na vylepšení řemesla například svatební vývazky v neomezeném množství - ať už je vyrobíš nebo koupíš. Takže kaolín má pravdu, postup v květináři je možný i "jen" na trhu, pochopitelně s omezením plnění úkolů v jednotlivých stupních, tam se musí nějaké meziprodukty bohužel vyrobit....
  Já jsem v květináři v poslední pětině stupně 4 a dostala jsem se tam jen výrobou a jezením svatebních vývazků a sem tam nějakého svatebního květináče. No a občas, když zbude bílá nevinnost, co dá balerína, tak si na ní taky pošmáknu...
  Kdo není lakomá Barka jako já, může se dostat do stupně 5 velice rychle, je to jen otázka krejcarů.
   
  tomokoco, Milka66 a kaolín11 tohle ocenili.