ST: Jak jste přišli ke svému nicku?

Diskuze na fóru 'Představení hráčů' zahájená uživatelem Iwuska, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. kominík73

  kominík73 Rádoby autor

  Farmičku jsem založila s drobnou výpomocí syna, do té doby jsem o tom, jak si založit herní účet, neměla ani tušení. Vybral mi přezdívku, kterou dostal na letním táboře. Číslo se tam vecpalo nějak samo od sebe, asi díky mému emailu, budete znát rok mého narození.
  Na malou chvilku si hru i vyzkoušel, ale nebavila jej. Zjistil, jak těžký je život farmáře, který má hluboko do kapsy a jak nerozumně mi vyplýtval super hnojiva na mrkev a pšenici, zatímco jimi měl šetřit na dlouhodoběji rostoucí rostlinky.
  No a pro mne to najednou byla super výzva, abych farmu zachránila před jistým krachem. A myslím, že zatím se mi daří dobře. Nejsem sice žádný multimilionář, ale s tím co mám, si vystačím.
   
  Naposledy upraveno: 19/4/15
 2. Mahira72

  Mahira72 Mistr fóra

  Mahira = bohyně vzdoru....to jsem celá jáxD no a 72 jako u většiny hráčů číslo uvedené v nicku značí rok narození
   
 3. kenča

  kenča Zelenáč fóra

  jméno
  mého již zesnulého psího miláčka.
   
 4. Pachmina

  Pachmina Komisař fóra


  Pashmina ..kašmírový šál..šátek..je prý..jemná..elegantní..hřejivá...prostě celá já...[​IMG]...tak dobrý.. už jsem se dostala ze záchvatu smíchu.. můžu se i naddechnout..tudíž i pokračovat..mám totiž docela velkou představivost.. tak vážně..nic není tak daleko od pravdy...jen prostě nicky.. co normálně používám.. byly obsazené ..a čísla u nicků nemám ráda..a hlavně rok narození..tím bych se už raději nechlubila....no prostě těsně před tím..než jsem se do hry registrovala.. jsem si tyhle kašmírové šály prohlížela.. a jen jsem místo sh dala ch..a klikla..a už přes 5 let tohle jméno používám..a nejen tady..

   
 5. mamča50

  mamča50 Imperátor fóra

  Hrávala jsem s dcerami různé hry a když bylo třeba zapsat své výkony do tabulky - tak to bylo jasné, že je to mamča. Byla jsem pyšná, když se mi podařilo je někdy porazit a dostat se před ně. Když jsem se chtěla zaregistrovat, musela jsem si ještě přidat číslo a byla to 50. Docela prosté a jednoduché. Od 19.4.2010 je to můj nick i pro farmeramu!!!;););)
   
 6. Batory

  Batory Pilný autor

  Já hrávala jinou hru -Divoké Kmeny a tam jsem měla stejné jméno.
   
 7. -housenka-

  -housenka- Rádoby autor

  U mně to bylo docela prosté... předzdívka z dětství - kdysi na kterémsi dětském táboře jsme měli ztvárnit zvíře a druzí hádali... ta moje housenka byla prý takautentická že mi od té doby nikdo jinak neřekl... táhlo se to se mnou až do státnic možná i proto že jsem byla tak štíhlá nebo co... pak přišly děti a už to jaksi nebylo to pravé ořechové, ale předzdívka zůstala... s příchodem PC do domu mně jaksi nic jiného nenapadlo... a jak už tu někdo řekl, jsem svému nicku věrná, takže kdyby jste ho viděli někde jinde jsem to s největší pravděpodobností taky já;)
   
 8. ezzra

  ezzra Hrabě fóra

  u mna to zalozenie farmy bolo asi tak,,ze podaktori studenti ,,pravnici sa aj na fakultach qwazi nudiaxDhrala ju jedna nemecka absolvetka prava,,spoluziacka a ta ma s hrou oboznamila a najprv mi nic farma nehovorila,,ale teraz po viac ako 4 rokov mozem povedat,,ze som poprinej aj spromovala a som zavislak ;) a ficim na farme aj vo firme..este ze je moja,,inac by ma uz vyhodili...xD...a moj nick je po mojej sampionke sampionov fenke rotwajlera,,comu zase holduje mama,sice ich mame 9 ale EZZRA bola moj milacik uz je v psom nebicku..

  DANKA722-musim ta sklamat ja mam EU pravo..nie som zamerana na SK...
   
  Naposledy upraveno: 17/6/15
 9. DANKA722

  DANKA722 Titán fóra

  ezzra, ezzra, a presne to tak so slovenským právom vyzerá:music:

  a aby som tu nerobila spam - DANKA, preto, že je to odjakživa moje meno,
  722 - šťastné číslo spolu s mojim jedináčikom, a študovala som niečo iné, vtedy Farmerama ani BigPoint neboli ;)
   
  Naposledy upraveno: 17/6/15
 10. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Tak u mě je to jednoduché :) … jsem už u malých dětí ( když zlobily) všechno vysvětlovala a probírala hrozně dlouho - jen abych zlobidla nemusela plácnout - a jak rostly, mě i s přítelem říkali „naše informátorka“. Když byly větší a byl nějaký problém: „Jdu za info-mámou …“ Tak mi to zůstalo i na netu. :D
   
  Naposledy upraveno: 16/7/15
 11. Lyzarka

  Lyzarka Velvyslanec fóra

  Lyzarka? Tehdy skoro čtyyřletá dcerka sjela celou červenou sjezdovku sama a bez pádu a tak jsme si jí stále dobírali, že je to naše malá lyžařka. A když jsme jednoho jarního večera roku 2010 seděly spolu u počítače a koukaly na on-line kamery zvířat, vyběhl na nás obrázek se hrou Farmerama. A že se zaregistrujeme a se zvířátkama si pohrajeme. A na otázku, jak se bude naše farma jmenovat, dcerka odpověděla "lyžařka". A tak se stalo. Pár týdnů jsme ve volné chvilce odpoledne či večer společně i se synem zaseli, nakrmili a jak šel čas, děti zvířátka přestala bavit, ale jejich maminku to chytlo a zůstala u farmy s nickem Lyzarka. Takže je to i taková vzpomínka na lyžařské začátky mé dcerky [​IMG][​IMG][​IMG]
   
 12. -pechfógl-

  -pechfógl- Živoucí legenda fóra

  ezzra: No vidíš a já myslela, že jsi nábožensky založená a je to podle té starozákonní postavy.
  Můj nick netřeba vysvětlovat, že. Takový je holt můj život. Jen jsem vděčná osudu a počítači, že mi nepřidělil k přezdívce i to datum narození, takže nikdo neví, jak dlouho se to už táhne.:p
   
 13. -Rominko77-

  -Rominko77- Pisálek fóra

  Keď som sa jedného pekného dňa vyliahol na tento svet tak mi dali meno Roman. Tak načo vymýšľať mená ked aj to moje mi úplne že stačí
   
 14. herofarmerczech123

  herofarmerczech123 Zelenáč fóra

  • Uvádění nepravdivých informací. Pajda361
  Celý den se snažím koupit 3300 Florenů protože sem dneska začel hrát a do 29.7 než skončí přátelská akce chci být lvl 40 aspon ... ale vždy když chci zaplatit přes bitcoin tak se objeví chybová hláška : Transakce se nezdařila opakujte prosím akci později. Co s tím? :D
   
 15. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Ahoj herofarmerczech123,

  to bude tím, že tato metoda byla deaktivována a Banka ji ve hře nenabízí. Tedy v tom případě jde s tvé strany o uvádění nepravdivých informací a pokud jsi se obtěžoval seznámit se s pravidly fóra víš co tě asi teď čeká. Takže to máme za 20b.
   
  milostivas a vilm4 tohle ocenili.
 16. Fofolamyš

  Fofolamyš Rádoby autor

  Maminka i taťka hrají farmu už dlouho, pořád jsem chtěla svojí. Až teď jak jsme přijeli z Benátský mi to mamka dovolila. A můj nik vznikl z mého oblíbeného pití, jak jsem ho pořád pila a že mám doma myšáka Zubejďáka.
   
 17. dunlop4

  dunlop4 Pilný autor

  Všechny moje přezdívky byly vždycky strašný, takže jelikož hraju od mala na kytaru a akorát jsem přemýšlela, jakou přezdívku si dát, tak jsem zahlídla svoje trsátko značky Dunlop a bylo jasno :) tuto přezdívku mám na netu opravdu hooodně dlouho :D a 4 není věk :D a ani nic jiného, dunlop byl zabraný, tak jsem tam prostě prdla nějaké číslo :D
   
 18. dohousli

  dohousli Rádoby autor

  Dohouslí - to byl vůbec můj první nick v první hře, kterou jsem zača hrát počítačové hry. Vznikl jednak ze vzpomínky, jak jsem chodila do houslí, které jsem upřímně nenáviděla, protže jsem chtěla kytaru a klavír, ale holt byly doma na skříni housle a beztak, v hudebce byla volná místa jen v houslích a bicích.
  Tenkrát v rádiu frčela pásničkas Já chodím pilně do houslí... No, tak já jsem chodila za housle.
  No a za druhé u náís frčel Večerníček Křemílek a Vochomůrka. V jednom z dílů kluci provedli něco nepatřičného a pravili doslova- Podívej, šlápli jsme do ho... do houslí. No a jelikož v tom jsem mistr, byl nick na světě.
  Ale jinak jsem Astrid poprosila, aby se nechala inspirovat klipem Orthodox Celts, ve kterém stojí houslistka na útesu, na pozadí moře, v popředí hrad....(ten byl moc velkej, tak jsem ho škrtly).
   
 19. kiki2305

  kiki2305 Ikona fóra

  Kiki byla moje úplně první hračka (pejsek), kterou si pamatuji, mamka mi ji přinesla jako dárek, když mi byly 2 roky - a než začnete pochybovat, ano, opravdu si pamatuji ten okamžik, kdy jsem ji dostala. Je to jen záblesk vzpomínky, ostatní podrobnosti znám samozřejmě jen z vyprávění. Proto taky KIKI, tehdy jsem moc slov ještě neuměla :D. Tahle přezdívka už je pro mě něco jako značka. No a 23.5. se narodila moje neteř, která má shodou okolností přezdívku Kikina :)
   
 20. Bagíra77

  Bagíra77 Vážený autor

  Ahojky zdravím,Můj nick je z animované pohádky-Kniha džunglí,byla tam postavička mne blízká, černý panter s názvem Baghíra,když jsem si založil herní účet s touto přezdívkou,bylo obsazeno,písmenko h jsem smazal a pořád obsazeno,tak jsem si tam připsal svůj ročník čili 77 a můj nick Bagíra77 byl na světě.

  [​IMG]
   
  Naposledy upraveno: 22/4/16