ST: Jak jste přišli ke svému nicku?

Diskuze na fóru 'Představení hráčů' zahájená uživatelem Iwuska, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Iwuska

  Iwuska Stálice fóra

  Ahoj. Jak jste přišli ke svému nicku?
   
  Honzulka05 a Bagíra77 tohle ocenili.
 2. Crower

  Crower Vážený autor

  Napsal jsem ho na klávesnici!?? Do políčka Jméno :D :D :D :D
   
 3. Iwuska

  Iwuska Stálice fóra

  A co Tě k tomu vedlo?
   
  Honzulka05 tohle ocenil(a).
 4. Crower

  Crower Vážený autor

  Nevím používám to už asi 9 let všude na internetu, tehdy se mi to líbilo, je to nějaká značka součástek pro auta, tak mi to zůstalo do dnes a asi zůstane... V překladu to znamená havran :D

  EDIT: Ale neřeknu Ti z jakého je to jazyka, protože to teď ani sám nemůžu najít, ale vím že tehdy když jsem to hledal, tak jsem to kdesi našel :)
   
  Naposledy upraveno: 30/8/14
 5. Allarisse

  Allarisse Aktivní autor

  "O Crower
  Posláním Crower je poskytovat vysoce kvalitní komponenty aftermarket motoru navrženy tak, aby splňovaly extrémní požadavky dnešních vysoce výkonných závodních aplikací. Práce pro více než půl století, s ležérní nadšenci do hard-core táhnout závodníky, dal Crower nesmírnou znalost moderní závodní motor."


  Jsi to ale šikulka. :DxD
   
 6. Katule008

  Katule008 Baron fóra

  To je úplně jednoduchý. Katule mi občas říkal bratr (jsem Kateřina) a 008 je moje pořadové číslo ve Společnosti přátel Agathy Christie a nick muselo být číslo a písmena, takže to byla jasná volba.
   
 7. drakobyk

  drakobyk Aktivní autor

  U mě to jsou znamení zvěrokruhu, drak v Číně, neboli jsem narozena v roce draka a býk je u nás na jaře. Takže jsem to zkombinovala a vylezl drakobyk.
   
  Naposledy upraveno: 1/9/14
 8. zemanka01

  zemanka01 Stará škola

  No, tak já podle příjmení. Jsem Alena Zemanová, takže zemanka. A to 01 u toho je proto, že nás je asi moc, a když jsem si zakládala někdy před 8 lety mailovku, tak jména zemanová, alenazemanova a tak podobně, už dávno nebyly k mání , a i jen zemanka bez čísel byla taky zabraná, tak proto zemanka01 :) Takže tohle jméno mám úplně všude ve hrách, na fórech , na mailovce, no prostě všude. Tudíž až se s ním setkáš i třeba někde jinde, tak jsem to určitě já :music: Dokonce jsem se zkoušela i vygooglit :D :D
   
 9. silviec

  silviec Mistr fóra

  ja tedy o svém nicku nepridam nic zvlasniho, silvie je me krestni jmeno, ale jiz me to nepustilo, asi tez nas dost, tak jsem pridala zacatecni pismenko bez hacku z prijmeni a je z toho silviec-cimz si většina mysli , ze jsem muz))) tim navedomost vsem davam, ze jsem holka))))))))
   
 10. kerryhill

  kerryhill Dozorce fóra

  zcela náhodně,koukla jsem z okna na svoje ovečky plemene Kerry Hill a bylo to :D
   
 11. dododo53

  dododo53 Expert fóra

  sylviec: Jestli tě to potěší, původně jsem tvůj nick v podpisu četla jako sumec, proto ten pocit, že jsi muž.xD
   
 12. bebga

  bebga Rádoby autor

  Před 18 lety, kdy jsem se seznámila s manželem, jsme si navzájem říkali Beruška a Bgouček, já jsem Be a on je Bg a ani nevím jakým spojením vzniklo Bebga. Zajímavé mi příjde to, že já jsem na trhu BG. Pěkná náhoda.
   
 13. Zrzinka11

  Zrzinka11 Vévoda fóra

  Kdysi jsem dostala od kamaráda přezdívku Zrzinka, která se hned ujala a ta už mi zůstala dodnes, zalíbila se mi tak proto jsem jí zvolila;) Díky mým přirozeně zrzavo - hnědým vlasům...
   
  Naposledy upraveno: 19/9/14
 14. -pechfógl-

  -pechfógl- Živoucí legenda fóra

  Pechfógl - v němčině, respektive v jidiš=smolař. K tomu anekdota: Jde pan Kohn po ulici, nad ním přeletí holub a utrousí mu na sako. Kohn jen zamumlá: A jinejm zpívaj!
   
 15. Jonsdorf

  Jonsdorf Ikona fóra

  Tak u mně je to jednoduché, já jsem se tam narodil a bylo to před XX lety.
   
  Naposledy upraveno: 28/4/15
 16. terkacheerka

  terkacheerka Vážený autor

  U mně je to jasné:). Jsem Tereza a dělám roztleskávačku závodně.
   
 17. dododo53

  dododo53 Expert fóra

  Podle oblíbeného rčení našeho papoucha. Tomu dododo předchází ovšem sprosté slovo, ale to už by byl hodně dlouhý a zřejmě nepovolený nick.
   
 18. Baroland

  Baroland Ikona fóra

  Když mě soudruzi z ndr přidělili tyto latifundie,bylo od věci je nějak vlastenecky pojmenovat - land=země-.
  Jelikož jsem absolutně nepředpokládal,že na nich budu dřít tak dlouho,klepl jsem před tu Zem začátek jména a příjmení,nebo začátek přijmení a jména ? Nakonec,to vyjde na stejno.Prostě je to Mojezem.
  Když hru převzali kapitalisti z ameriky,nemusel jsem nic měnit.Oni mají také svůj D-land a je to úplně stejná fantasmagorie.
   
 19. SelkaJarus70

  SelkaJarus70 Aktivní autor

  No puvodně jsem chtěla dát miss Moskva.....xDvtip samozřejmě,ale selka se mi zdála na farmu vhodná a jméno je jasný;)jo a ta 70 to není věk i když si tak někdy připadám a někdy,ale opravdu jen někdy vypadámxD
   
 20. Pepe4467

  Pepe4467 Osvícený autor

  Můj nick u mě přistál jednoduše. Jelikož mám bezva manžílka tak vychází z jeho dvou písmen jména Petr-proto "Pepe".Čísla už jsou jen doplněk.