ST: Farmářský dům - škola farmářů - rady a zkušenosti mentorů a žáků

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem danda-vnovis, 15/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. anvan

  anvan Dozorce fóra

  Mám 4 kuřata a pořád dostávám nehrající....všechna jsou červená. Vyhodím, vyměním, a dostanu zase červené. Už je to tak strašně dlouho. Takhle do té pětky nedolezu nikdy....vlastně se posunuji jen díky tomu, že posílám dárky a občas jim napíšu dotaz, jestli ještě budou hrát - ticho po pěšině. Takže zhruba po týdnu sklidím 5 bonusbodů za dárky a psaní a to je vše. Prostě školička u mě nefunguje..
   
 2. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Ahojky, se mi trochu začalo dařit, další dvě nové kuřátka posílají bedýnky :p a kvokám s nimi jak to jde. To nedávné kuře, co přišlo a odešlo během půl dne do světa, dosáhlo 40-tku a já dostala bodíky.... proto se mi to líbilo, se určitě už nepodaří.
   
 3. -Kuteno-

  -Kuteno- Ikona fóra

  Dostal som všetky kuriatka v zelenom a už sú v červenom.
   
  k.vitek, skalara.v a Apachie1 tohle ocenili.
 4. švestinka

  švestinka Velmistr fóra

  Achjo, moje poslední nové kuře je v 24. lvl. a červený bikající teploměr ----- vyhodit ho můžu až zítra....
   
  Apachie1 tohle ocenil(a).
 5. pajaable

  pajaable Orákulum fóra

  Jsem nyní a nechci to zakřiknout, docela spokojená. Čtyři kuřátka - jedno přestalo hrát, zelený ukazatel klesá. Další hraje, ale nekomunikuje, ale postupuje, tak to beru. A zbývající dvě kuřátka jsou prostě báječná , senzační, milionová ! Hrají , komunikují, posílají dárky, postupují a já je zbožňuji. Pomáhat a radit sice nepotřebují , což mě mrzí , ale jinak , jéje, jsem na ně pyšná.
   
 6. satelit

  satelit Hvězda fóra

  Tak jsem dostal nové kuře, zatím nekomunikuje - asi to má v ... ( v nicku) xD

  [​IMG]
   
 7. šebejda

  šebejda Baron fóra

  Jenom malý poznatek. Když vyhodíte kuře nemakačenka, počkejte chvíli (raději delší chvíli), než dáte hledat nové kuře. Mám to vyzkoušené. Kuře nemakačenko po vyhození letí jako bumerang nazpátek na původní farmu a pak čekáte další den, než jej můžete poslat na gril. Asi před půl rokem jsem se takhle s jedním masíroval na 3 x :)
   
 8. xyxao

  xyxao Pisálek fóra

  Jo kuřata, přemýšlím o tom,že se odhlásím,kolik už jich odpadlo už si nepamatuju a teď dokonce se špatně načítají kuřata když jim chci poslat dárek a když se po několikerém odhlášení a přihlášení konečně načtou tak dárek se odesílá věčnost, tohle se RT moc nepovedlo. Zkrátka kuřata jsou na draka :D.
   
  babička-květa a marketka47 tohle ocenili.
 9. čarodějka007

  čarodějka007 Imperátor fóra

  No výborně....dneska jsem 5 kuřat krmila 47 minut....:cry:>:(
  Co tam krucinál dělají? To je RT po oslavách konce roku tak na šrot že nikdo nepracuje nebo si zase prozíravě najali brigádníky?
  Četla jsem, že jde o chybu a nápravě se pracuje, ale snad se nejedná o projekt letu na Mars a spravit to by neměl být několikadenní problém - nebo jsou tam komplet všichni neschopní diletanti?
   
 10. marketka47

  marketka47 Hrabě fóra

  čarodějka007,ty tam máš alespoň kuřátka a já jen vejce, na které když kliknu,tak se objeví hledej nové kuře;) Takže já je nenakrmím vůbec.Snad nefouknou a nebo se z nich nevylíhne rovnou slepicexDAsi si s nimi nevědí rady;)
   
  čarodějka007 tohle ocenil(a).
 11. čarodějka007

  čarodějka007 Imperátor fóra

  marketka47 toto tam mám taky, jakoby prázdnou školu - to chce několikrát přejít ze školy na jinou plochu a pak se do školy vrátit, ale hooodně pomalu. Napřed kliknout na obchod a pak na kuřátka, to už se většinou kuřátka objeví....nakrmíš jedno (tlačítko dárku zůstane zelené), pak ze školy vypadneš, zase párkrát přejdeš na jinou plochu, zpátky do školy, zkontroluješ jestli se odeslal dárek, když jo, pošleš i zprávu a pokusíš se poslat dárek druhému kuřátku.....no a tak to děláš tak dlouho, dokud nenakrmíš všechny.
  Doporučení: pokud je to ze společenských důvodů možné, raději u toho sprostě nadávej - procvičíš si hlasivky a neobrousíš zubní sklovinu ;)
   
 12. Tassadar11

  Tassadar11 Imperátor fóra

  Ja otevru skolu a za par minut vidim kurata, dodam jednomu a necham to tak, pak za nejaky cas dalsi... no neda se postupovat ve hre jinde, ale zase se da cist forum mezi tim :)
   
  skalara.v tohle ocenil(a).
 13. marketka47

  marketka47 Hrabě fóra

  čarodějka007- a nebo ještě lepší návod je se na to vybodnoutxDoni počkají a když né,tak za pár měsíců dostaneme jiné.:DA když né,tak:cry:pro to nebudu.Pořád je to lepší alternativa,nežli být z toho na nervy:mad:když RT to evidentně nevadí a mají nás na háku;)
   
 14. abc23

  abc23 Komisař fóra

  Jsem si myslela, že to drhne jen u jiných zařízení.. ne u ntb.. ale jak vidno, trvá to už dýl než týden a nejenom mně.. ale většinou do 20sec se kuřata zobrazí.. pomůže školu zavřít a znovu otevřít, pak naskočí hned.. u poslání dárku stačí taky vydržet o pár sec navíc.. ale je to otravné i tak.. a kdeco "opraví" hned, v blesku (sebrat banány, nenechat padat padátka na baha :cry:) ale takovou "prkotinu" takovým hlavám trvá tak dlouho>:(:eek:
   
  skalara.v tohle ocenil(a).
 15. čarodějka007

  čarodějka007 Imperátor fóra

  abc23 jseš si jistá, že používají hlavu? Já ne - a to je názor optimisty......totiž pokud používají hlavu s tak žalostným výsledkem, není naděje na zlepšení, jedině tu partu vyhubit a angažovat někoho, kdo tomu rozumí
   
  Prepperka tohle ocenil(a).
 16. DANKA722

  DANKA722 Titán fóra

  to áno, ale kde na to brať peniaze...

  ja som s nováčikmi v pohode ;)
   
  Apachie1 tohle ocenil(a).
 17. satelit

  satelit Hvězda fóra

  Tak mě už kuřata makaj, tedy už jim jde posílat dárky normálně, ale zpět je to nějaké zamrzlé. :sleepy:. Bedýnky se nějak nehrnou.
   
  babička-květa tohle ocenil(a).
 18. abc23

  abc23 Komisař fóra

  Jede to jako po másle ale u mně taky jenom jedním směrem :D
  Bednu jsem nedostala ještě vůbec, aktivita u kuřat nula nic.. no ale za to, že jim pošlu vodu 1x za den (zprávy už nepíšu, jenom někdy hodím dotaz, jestli ještě hrajou 8) - no nepřijde odpověď ani dárek..) tak aspoň jednou za měsíc vyberu šlechtěnce
   
  švestinka tohle ocenil(a).
 19. zsuzsikamm

  zsuzsikamm Zelenáč fóra

  Ahojte.
  Ako sa da inak aktivovať system mentorov. Doteraz mi pise" Tento proces môže chvilu trvať".
  F96
   
 20. sopti

  sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj szuzsikamm,
  Pokud jsi odeslala přihlášku stát se mentorem, tak nezbývá než čekat, až tě systém vybere.
  Přeji fajn hru