ST: Farmářské Narozeniny a jiné gratulace

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pajda361, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    FARMÁŘSKÉ NAROZENINY


    Téma na gratulace k farmářským narozeninám

    [​IMG]

    Při přispívání do zdejšího tématu dbejte na dodržování pravidel fóra ZDE , pravidel sekce Debatního kroužku ZDE a pokynů v tomto úvodníku.

    [​IMG] [​IMG]

    V tomto tématu máte možnost pogratulovat svým farmářským sousedům, přátelům a kolegům k jejich farmářskému výročí. Pokud svou gratulaci budete doplňovat i obrázkem, dbejte prosím na povolenou velikost ZDE.


    barbuchas sem bude denně vkládat obrázky a seznam těch, kteří v daný den oslavují své farmářské výročí, za její spolupráci jí děkujeme.

    [​IMG]


    Zdržte se prosím zbytečného spamu. Toto téma neslouží na napadání společnosti BP, realizačního týmu hry, adminů, moderátorů, ani jiných hráčů. Dále zde není prostor na pokládání a zodpovídání dotazů ohledně Farmy a farmaření, ani k řešení jakýkoliv problémů ve hře, nebo herním fóru.

    Aby byla zachována maximální přehlednost a vypovídající hodnota tohoto vlákna, tak předem upozorňujeme, že případné prohřešky budou nekompromisně trestány v souladu s pravidly fóra!

    [​IMG]
     
  2. piginka

    piginka Perspektivní autor

    Pro Barbuchasku.Moje milá moc se těším na tvé kouzelné gratulace, za což ti patří obrovská poklona nesmírný dík.
    A něco pro tebe na přivítanou snad se tibude líbít a všem přejí krásný den

    [​IMG]



    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 4/9/14
  3. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    Chtěla bych popřát k dnešním narozeninám nicku květinka07, což je můj syn, který slaví 7 - mé narozeniny. Přeji vše nejlepší, hodně zdraví, štěstí a lásky, maminka.
    [​IMG]
     
  4. piginka

    piginka Perspektivní autor

    Pro Barbuchasku

    [​IMG]

    Baruško tady v přízemí jsme dortík a kytí přinesem,každému kdo svátek má budem gratulovat.
    Baruško každého jsi potěšila po srdíčku pohladila.Šup,šup ať jsi zpátky nebo budu mít samé vrásky
    a už se moc těším na tvé úžasné obrázky moc chybíš.Tvá piginka

    [​IMG]

    Baruško za všechno dík.[​IMG]

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Pro květinka07.
    Vše nej,nej k tvým krásným narozeninám a něco malého si dej.
    Hodně štěstí a hlavně zdraví a hodně úspěchu ve škole ze srdce ti přeje pigi.


    [​IMG]

    A dáreček z mé farmičky ;)


    [​IMG]




     
    Naposledy upraveno: 8/9/14
  5. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Gratuluji všem k narozeninám, které jste s novým forem na farmičce oslavili:
    [​IMG]

    ale chybí mi tu barbuchaska,
    která vedla narozeninové vlákno na českým foru a nikdy na nikoho nezapomněla..:)
    Kdepak jsi holčičko
    ?
     
  6. evinana

    evinana Znalec fóra

    Milá Babu, sousedko moje, přeji vše nej....nej...k Tvým dnešním narozeninám

    [​IMG]
     
    lacrima a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  7. mody79

    mody79 Zelenáč fóra


    Gratuluju sousedičce Babu k dnešním narozeninám
    a přeju jen to nejlepší:)

    [​IMG]

     
    lacrima a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  8. Babu7770

    Babu7770 Zelenáč fóra

    Moje milé sousedky,
    moc Vám děkuji za Vaše gratulace a dárečky.
     
    lacrima a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  9. piginka

    piginka Perspektivní autor

    Dnes přicházím po dlouhém pátrání blahopřát JahůdcePetříčce ke 4 rokům farmaření,ať tě farmička stále těší ať se ti stále daří v holínkách farmaříš a musím říct,že jsem dlouho v archívu pátralá abych ti dnes mohla gratulovat.Hodně štěstí lásky a hlavně úspěchu ve farmaření ti ze srdce přejí tvá piginka a obrázek na památku ti tady dám.

    [​IMG]

    [​IMG]

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Pro Barbuchasku:
    Milá Baruško,tak jsem prošla světa kraj i archívem jsem se prodřela, abych vůbec dnes mohla Jahůdce gratulovat i když opožděně,ale přece prosím přijď a oznám nám, kdy komu gratulovat ušetři stařenku a nehoň mě sem, tam už jsem i šachy postavila a vůbec kde co pro tebe učinila ,aby ses vrátila,každý den k tobě pilota posílám už jsem na dně svých sil kdo pořád plati t ho má když jen 2 florenovníčky na farmičce mám??? Moc tě prosím vrať se zpátky k nám,jinak ani já se už tady neukážu moc mi chybíš prostě bez tebe farmařské narozeniny nejsou narozeniny,(alespoň mi chybíš),Tvé přáníčká byly prostě orginální nikdo je nenahradí jsi skvělá prosím,prosím ukáž se nám,mám tě moc ráda a můj obdiv i poklonu máš a obrázek tady ode mě na památku máš.

    [​IMG]

    [​IMG]



     
  10. AndreaVinklerova

    AndreaVinklerova Perspektivní autor

    Piginko jsi skvělá i já hledám Barbuchasku , moc nám chybí její obrázky .Piginko máme tě rádi a udělej vše ať nám ji vrátíš a jsem ráda že si někdo vzpomene kdy a v jaký čas se kdo narodil na farmě . Držím palečky a hezkou hru .
     
    Naposledy upraveno: 21/9/14
  11. piginka

    piginka Perspektivní autor

    Milé Andrejko nesmírně jsi mě překvapila moc děkují za přízeň věřím i já že se Barbuchaska vratí jestli né,tak končím i já do konce roku na ní počkám budu dnes a denně posílat pilota vzkaz na farmičku i skype budu bombardovat a jak se nevrátí tak skončím.Je mi to moc líto,ale bez barušky to není už ono.prošla jsem archívem,abych našla že moje milá sousedka Danniellika dnes 3 roky farmaří,tak jí bez barbuchasky gratuluj a přejí vše nej nej nejlepší.Přejí ti moje milá sousedičko hodně štěstíčka,hodně sil aby jsi na dále super farmářkou mohla být,aby jsi holínky nadále nosila a mě svou přízni potěšila mám tě ráda tvoje piginka
    [​IMG]
     
  12. JahůdkováPetřička

    JahůdkováPetřička Pisálek fóra

    piginko děkuji za přáníčko k mým narozeninám a za obrázek :) Je to milé a potěší to :)
     
  13. piginka

    piginka Perspektivní autor

    Pro Drakobyk-Olinku
    Moje milá sousedičko,tak jsem prošla archívem a hle našla jsem že dne 19.9.2014 jsi slavila a to druhé narozeniny
    ve farmaření,tak přicházím ti ze srdíčka gratulovat,ať tě farmička stále těší nic ať tě od farmaření neodradí a za rok se zase sejdeme a věřím že to už i barbuchaska tady bude ,jinak nevím jak mé bloudění archívem dopadne a stane se že se ztratím a už se nevrátím,každopadně ti přejí hodně štěstí ,hodně sil hlavně zdraví aby jsi dál farmařila a každý úkol plnila a už dost povidání hle tady obrázek k vidění a pro potěšení snad se ti líbit bude.

    [​IMG]

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Pro Zrzinku
    Zrzinko moje milá sousedičko,tak při svém patráním archívem jsem i tebe objevila a to že právě dnes 4 farmařské narozeniny slavíš,tak
    rovněž s gratulaci k tobě přicházím a přejí ti samozřejmě ať ti farmička vzkvétá a myslím že po 4 letech farmaření si nové holínky zasloužíš,tak si nové kup a s chutí se do farmaření pusť.Hodně štěstí,zdraví lásky ti ze srdce přejí a jak jinak než ,že ti také obrázek přináším.Tvá šíleně šílená sousedka piginka

    [​IMG]

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Barbuchasko a pro tebe samozřejmě malá pozornost.

    [​IMG]
     
  14. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    Ahoj piginko, děkuji ti ke gratulaci a obrázek mne moc potěšil.
     
    piginka tohle ocenil(a).
  15. piginka

    piginka Perspektivní autor

    Psaníčko [​IMG]


    Přišla jsem dnes,abych mým sousedkám AndrejceVinklerové,Daniellice a všem Andrejkám pogratulovala k dnešnímu svátku.
    Také Andrejce co byla modíkem(moc ráda na tě vzpomínám).Tak holky vše nejlepší a svátek si užijte a na památku přináším menší obrázek ,pro každou z vás,tady růžičku mám,ale nemohla jsem si odpustit ...Jak jinak než ,že bez baletky si to už nedovedu představít.Gratulují vaše pigi.

    [​IMG]

    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    Pro Rampepurdu

    Zdravím tě Rampepurdo,Rampepurdovatá hodně štěstí k tvým zítřejším farmářským narozeninám.Přicházím ti dnes gratulovat,neboť zítra tady nebudu a jak se na správné farmáře sluší,musí vždy být krok v před,tak nazdraví a ať tě farmička stále,těší stále baví a malý obrázek jen tak pro radost ti pigi přináší snad tě potěší a úsměv na tváří vykouzlí.

    [​IMG]

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Pro Amalku 1070

    Nevím co říct Amálka? Amálek?Každopádně i ty zítra slavíš a jak píšu zítra tady nebudu,tak i tobě přicházím popřát vše nej, nej,nejlepší
    ať nám farmaření vydrží a sousedské vztahy utuží připíjím na zdraví pomyslnou sklenku mám a tak si s tebou ťukám ať se ti splní každý farmářský sen.Hodně štěstí i v osobním životě a obrázek rovněž přináším je pro potěšení snad se líbit bude.(A hlavně neděkuj).

    [​IMG]

    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    Pro Barbuchasku

    Neodpustím si ale pořád tě hledát musím,hledám tě a budu hledat až do vánoc máš času dost.Věřím že se ukážeš přece mě tady samotnou nenecháš že né?? Ani se neptej, už mi dochází nápady nevím,kde tě hledat mám kam psát,ale pokuď tuhle hru budu hrát, tebe budu pořád hledat.To co jsi dělala pro nás pro hráče,bylo překrásné a zato můj obdiv máš a hledat tě nepřestanu je to jen málinenenečko co pro tebe za tvou lásku k nám můžu já udělat,tak se prosím už vrať tvoje nešťastná piginka a samozřejmě obrázek pro tebe Baruško mám, snad se ti líbit bude a přejí ti ať si kdekoli jen jen to nejlepší a zdali si nemocná,tak doktůrka posílám.(Né né ,určitě jsi někde na bahamaramě, sluníčka si užíváš a na korálovém útesu na nás jistě vzpomínáš).

    [​IMG]


    [​IMG]


     
    Naposledy upraveno: 26/9/14
  16. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Piginko, děkuju ti moc aspoň někdo si vzpomněl, potěšilo mě to :) Poslechla jsem tě a navštívila jsem obchod a koupila si nové krásné fialové holínky snad mi vydrží další 4 roky :music:I když nevím nevím malému mňau se moc líbí...;)
     
    LENÍKV a piginka tohle ocenili.
  17. piginka

    piginka Perspektivní autor

    Pro Berdu 27
    Milá Berdičko27 dnes tomu 4 roky jsou co jsi se do holínek nabula a ještě je nezula.přišla jsem ti přát vše nejlepší k dnešnímu 4 výročí ,ať tě farmička stále těší a rovněž ti přejí hodně úspěchu jak na farmičce,tak i v osobním životě.A menší obrázek ti pro radost přináší tvá piginka snad se ti líbit bude a trošku aspoň potěší

    [​IMG]

    [​IMG]
    --------------------------------------------------------------------------------

    Pro Barbuchasku
    Milá Baruško,tak ještě jeden nápad má jak tě dostat zpátky k nám a to že ti nechám pod okny serenádu hrát.Také ptáčky posílám,aby ti zaštěbetaly jak jít zpátky i deštníček pro tebe ,aby jsi nezmokla až půjdeš k nám tvá piginka

    [​IMG]


    [​IMG]
     
  18. berda27

    berda27 Pisálek fóra

    Proboha piginko děkuju moc, jsi zlatíčko. ♥ Ani jsem si to nějak neuvědomila, 4 roky to je opravdu... neuvěřitelné :'D
    Obrázek se Ti moc povedl, uložím si ho a děkuji za přáníčko jsem ráda, že jsi si vzpoměla. Tobě také všechno nejlepší v osobním životě...
    Tvoje Berdička27 :3
     
    LENÍKV a piginka tohle ocenili.
  19. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    @piginka a ostatní: měla jsem barbuchasku za sousedku a po červeném blikání mě už zcela opustila, tak se bojím, že s novým fórem nám odešla i jedna "legenda"... :(
     
    kristinabesinova a lacrima tohle ocenili.
  20. piginka

    piginka Perspektivní autor

    • Príspevky spojené z dôvodu multipostingu, prosím preštuduj si pravidlá fóra
    Pro Ladušku

    Přejí krásný večer a proto že to přesně nevím kdo kdy farmaří a dohledat se mi to už nedaří,tak z cela určitě vím,že někdy v říjnu Laduška má výročí a že slaví no přece určitě 4 farmářské narozeniny.Každopádně Laduško vše nejlepší a malinký obrázek snad srdíčko potěší.
    Přejí ti hodně štěstí a hlavně ať tě farmička stále těší a vždy ráda vzpomínám na tvé úžasné zvířatka,která jsi dokázala na farmičce vykouzli.Měj se moc krásně.

    [​IMG]

    --------------------------------------------------------------------------------------------
    Pro Witchy,nesmírně si vážím, že jsi nám přišla i když smutnou zprávu oznámít , že zřejmě barbuchaska už nefarmaří.
    Ještě chvíli tady vydržím jak jsem psala, nevěřím,že by se Baruška s námi nerozloučila,děsí mě pomyšlení že snad se jí něco nestalo.Věřím že určitě né a že se znovu ukáže.Ještě jednou moc ti děkují.jsi jediná,která si vzpomněla.


    [​IMG]

    Pro Jahůdku Petřičku psaníčko [​IMG]

    Milá Jahůdko,tak dnes jsou to 4 roky co se na farmičce lopotíš a holínky nosíš.To že skvělá farmářka jsi z cela jistě víš a já ti prozradím,že i báječnou sousedkou jsi mi a né vždy to se mnou lehké máš, když já pořád dárky zapomínám posílát.Dnes ti jeden dárek přináším formou gratulací k báječnému 4 výročí farmaření ať tě stále farmička těší a přes menší zaškobrtnutí láska k ní tě neopouští a obrázek snad tě potěší a tím ti přejí hodně štěstí jak ve hře,tak i v osobním životě hlavně ti přejí to zdravíčko tvá šíleně šílená piginka

    [​IMG]
    [​IMG]

    ----------------------------------------------------------------------------

    Pro Barbuchasku
    Moje milá tak málem jsem zapoměla i pro tebe samozřejmě obrázek mám
    a dnes ti slunečníci dám ,neboť se každý den otáčí za sluncem,tak jako já ,když se inventářem procházím,však už ani ten inventář nemůžu dohledat už nemám klíč,tak zřejmě je vše pryč jedině ,že by mě někdo někam nasměroval,ale to se nestane,(holoubkem jsem prosila,však odpověď žádná),tak všem krásným dní je konec. Jen když ty se vrátíš tak né,přece nemůže,tak krásné téma ,kde vládne klíd,mír a pohoda se ztratit.Všem ostatním co něco slaví gratulují a tobě Baruško přejí ať se vrátíš.Tvá oddaná piginka

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/10/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.