ST: Diskuze k oficiálním oznámením a akcím bez vlastní diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Skali

Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

goro19 - pro jistotu se přeptám, dám vědět ;)

Edit: Tak Laboratoř Lennyho Lepuse dává 200% BZ pouze na plochách farmy, Na Baha prd ;)

Naposledy upraveno: 14/4/22
  2. goro19

goro19 Pisálek fóra

Já to tušil. Tak prd.
    Dík.

-Jara05-, evainfo a Skali tohle ocenili.
  3. PampusikLenusik

PampusikLenusik Vycházející hvězda fóra

konecne som sa capla po vrecku a mam nokyho citrona (johnyho) z dnesnej akcie. no a teraz technicka otazka k nemu : kedze mam az jedneho, tak je lepsie ho strcit do stromu v okrasnej zahrade alebo si ho mam posuvat pocas zberu z pola do pola? ked bude v strome, funguje aj na bahame?? dakujem :)

-Jara05- tohle ocenil(a).
  4. Dob

Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

PampusikLenusik pokud ti nevadí, že ho už nikdy nebudeš moci vyměnit při minikaci Obchodování a darování, tak si jej umísti do stromu moudrosti a bude účinkovat na všech plochách. ;)

5. PampusikLenusik

PampusikLenusik Vycházející hvězda fóra

Dob dakujem :) nevadi mi to, mam iba jedneho, dlho bude sam a neplanujem sa ho zbavovat :)

-Jara05- a Dob tohle ocenili.
  6. vykyZ

vykyZ Zelenáč fóra

Zdravím,získala jsem MUZEUM, kde ho najdu?:wuerg: Díka za odpověd.Zdena

7. Dob

vykyZ najdeš jej v liště mezi dekoracemi. ;)

8. jan.svatek

jan.svatek Titán fóra

Protože nevím, kam bych měl napsat (kromě podpory ovšem, tam jsem již napsal), prosím o přesun následujícího dotazu do příslušného diskuzního vlákna.
    A co jsem napsal?

Nejde mi odstranit Arboretum z Divoké louky. Ani kombajnem ani ručně. Myslím, že jde o významnou chybu (proč bych měl mít Arboretum tam, kde ho nechci mít?).
    Děkuji za odpověď i za vyřešení problému.
    Jan Svatek

9. Dob

jan.svatek o chybě se ví a je předána vývojářům. ;)