ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Jonsdorf

  Jonsdorf Ikona fóra


  V autech je navigace a pokud je live, navede vás někdy spolehlivě jak se zácpám vyhnout.
  V dopravních špičkách je jistě problém s časem, no já auto potřebuji příkladně i ve tři ráno když mám pohotovost a musím se do práce prostě dostat i třeba taxislužbou což mi pracovní smlouva umožňuje ale i tam je problém.
  Města v dnešní době jsou dopravou ucpaná, je jen otázka kdy se to lidem přestane rentovat a stát s tím bude muset něco dělat.
  Pro lidi je dnes důležitý čas, čas řídí vše aby lidé mohli být s rodinou a měli více času pro ni.
  Také dnes lidé pospíchají pro zbytečnosti jako je čas strávený s alkoholem, surfováním po telefonu, kouřením atd, atd...
  To některým lidem přijde úplně normální.

  Co naplat, lidé se nezmění a s dobou to bude bohužel horší a horší.
   
 2. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Jonsdy, cigáro se dá stihnout i při tom čekání na taxíka. V autě, dokud jsem ho měla, jsem nikdy nekouřila. Auto pak i se mnou smrdí a navíc, snižuje to řidičskou ostražitost... No a na telefonu nesurfuju, nemám data 8)
  Ta live navigace mne v době, kdy jsem ještě jezdila, párkrát pobavila v Ostravě, při příjezdu od Olomouce; pořád mne posílala odbočit vlevo, ale neustále byla vlevo svodidla... Holt byla nedoupravená, ta chytrá aplikace xD
   
 3. vilm4

  vilm4 Dozorce fóra

  Jonsdorf-No páni!To je nářez.Jsem sice potrhlá,ale tohle by moje babky souputnice neustály.V nejlepším případě by se počůraly smíchy.
   
  -Jara05-, Y_n_O a Jonsdorf tohle ocenili.
 4. Jonsdorf

  Jonsdorf Ikona fóra


  Vilíku
  a co, láska kvete v každém věku.
  „Polibek je krásný vynález přírody, jak zastavit řeč, když už jsou slova zbytečná“
  Já kdybych musel autobusem mám připravenou černou roušku...

  :D
  [​IMG]
  Ynuško:
  Já tedy navigaci používám jen tehdy když jedu tam kde to neznám.
  Což bývá většinou jen v zahraničí a nebo když se chci dozvědět kde to aktuálně vázne nebo co se stalo...
  A cigáro? No to si radši budu okusovat nehty!
  :D:D:D


   
  Naposledy upraveno: 17/1/22
 5. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  No já jsem neznala po silnicích spoustu domácích měst, kam jsem musela jezdit za prací a Ostrava, Hradec Králové, Jihlava, Brno a Plzeň nikdy nezklamaly tím, že jsem musela zastavit u chodníku, ulovit kolemjdoucího a zeptat se na cestu, páč to udělátko nemělo upgrade. Do zahraničí už nejezdím, a když jsem v minulosti vyjela, tak jako turista busem či vlakem, jízdenka levnější než PHM... Kousat nehty jsem se odnaučila tak o tři roky dřív, než jsem začala kouřit (cca o 37 a 41 let cestou věkem zpět). A kousala jsem si je kvůli tomu, že babička si schovávala manikurní nůžky i pilník. Já jsem musela mít do klavíru krátké nehty; tomu dopomohlo štípátko od strejdy, dovezené ze zahraničí, ale vzhledově zaoblit jsem to musela nějak jinak, tenkrát ještě nefrčela francouzská manikůra s nehty narovno a bílým okrajem ;) Zkusila jsem dědův pilník v dílně, to nebylo to pravé ořechové 8) Pak jsem si už na manikůru vydělala, venčení pejsků od sousedů společně s našimi a tak. A kouřením jsem se naučila dělat mezeru v činnostech... Různých. Víš jak, závislák si dycky výmluvu najde... :)
   
 6. duna.duna1

  duna.duna1 Magnát fóra

  Nie je nieco s forom? Od vcera ziaden prispevok a ziadne info o dalsej akcii?:music:
  Evoku kde si?xD:p
   
 7. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Som tu :D, není čas a také jsem podle kalendáře čekala na akci, ale jelikož současná akce končí až dnes ;), tak info k další akci vyjde zítra a akce bude pravděpodobně od pátku 20.1.22 :music:, tak asik
   
 8. dinoalesi

  dinoalesi Osvícený autor

  Ahojky, na Němcích je v předběžném kalendáři uvedený datum narozeninové akce od 21.1.2022, ale pssst, je to jenom mezi námi.... tady je to asi tajné :p;)xD
   
 9. DANKA722

  DANKA722 Titán fóra  špeciálne pre Gordonku, nie je ten Pokáč najhorší:inlove:xD
   
 10. vilm4

  vilm4 Dozorce fóra

  Má hezké tričko.
   
  INČUČUNA1959, DANKA722 a -Jara05- tohle ocenili.
 11. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Orákulum fóra

  Mrkněte do e-mailu, možná vás čeká bonusový kód k narozeninám (v hromadných) :).
   
  Naposledy upraveno: 20/1/22
 12. DANKA722

  DANKA722 Titán fóra

  [​IMG] [​IMG]
  áno je to tam, Ďakujem Pitrýsek47 za upozornenie, tento starý mail držím len kvôli Farmerame, divné, že na FB neni nikoho;)
   
 13. libakos

  libakos Hvězda fóra

  Dobré ráno,mám vyšlechtěný šafrán a laskavec (čas,voda,SH).Kaštan řádek si aktivuji až na začátku akce ale teď jsem sklidila obr stromy,zasadila laskavec a dala SH v domění,že sklizeň bude za pár hodin protože jsem dala do slotu jen nevinost.Takže nemám tam vánočku ani aktivován řádek a přesto to bylo ihned na sklizení,takže i laskavec můžem sklidit hned, jen nevím co tomu ještě pomůže.Zkusím hledat, ale třeba někdo ví;)
   
  vilm4 a -Jara05- tohle ocenili.
 14. INČUČUNA1959

  INČUČUNA1959 Obyvatel fóra

  Moc děkuji za bonusový kod, měla jsem upozornění v "hromadných". Myslím že poprvé. A bude asi pro každého special. Tak se nedá napovědět. Takže díky za odměny.
   
  vilm4, Pitrýsek47 a -Jara05- tohle ocenili.
 15. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  libakos
  Bez řádku,nebo nějaké občasné dekorace se na okamžitou sklizeň u laskavce nedostaneš. Na SH máme celkem 3 řádky!
   
  vilm4, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
 16. libakos

  libakos Hvězda fóra

  kaolín11-snad jsem to popsala dobře,ráda bych zjistila co mi pomohlo že okamžitá sklizeň byla!!! a je,osadila jsem 1 pole a ano okamžoá sklizeňxD
   
  Naposledy upraveno: 21/1/22
  vilm4 tohle ocenil(a).
 17. GordonSargent

  GordonSargent Ikona fóra

  Danka, ne není nejhorší, je nejlepší.xD A že skončil na stříbrné pozici ve slavíkovi a přitom podle mě měl na zlato? Já jsem taky v liště sousedů skončila na stříbrné, přitom.... no víš ..., vidím Tě jako favorita příští sezóny a nechtěla jsem Tě moc vyčerpat ;):inlove:
   
  vilm4, DANKA722 a -Jara05- tohle ocenili.
 18. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Orákulum fóra

  Chválíme, chválíme, kde to vázne? Super dárek k narozkám nebo ne? Dekorace jsem si do stonků připravil včera večer a dnes už slouží.
  Kromě dalších dárků i dekorace, která dává floreny (omezeně).
  Díky, nezapomněli na nás :).

  Edit: A další dárek, bonusový kód viz ofic.oznámení, díky a samozřejmě našim moderátorům skládám velkou poklonu, klobouk dolů ;).
   
  Naposledy upraveno: 26/1/22
 19. INČUČUNA1959

  INČUČUNA1959 Obyvatel fóra

  Páni, to je dárků, jak na Vánoce! Moc děkuji, stonky už pracují, ještě vyzvednu odměny z bonus. kodu. Pro nováčky to musí být bomba.
   
 20. Ciri13

  Ciri13 Vévoda fóra

  Děkuji za dárky, i bonusový kód 12bday potěšil.
  Jen se chci zeptat zda je fígl, jak zjistit, kde mám dekorky do stonků. Asi budou v jiných řádcích. Nebo musím poctivě projít všechny řádky? :p:oops:


  EDIT:
  Skali, děkuji. To jsem zrovna slyšet/číst nechtěla, ale co se dá dělat (ve skrytu duše jsem doufala v jinou odpověď). Kdo hledá najde. :)8)

  EDIT 1: Všechny dekorky jsem dohledala. Nebylo to až tak hrozné.
   
  Naposledy upraveno: 26/1/22
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.