Stížnosti a přání

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem čvančara, 27/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čvančara

    čvančara Zelenáč fóra

    Přeju hezký den,
    přijde mi, že tým Farmeramy svoje lidi nemá rád.
    Je to celkem dobrá hra pro relax a pohodu. Ovšem...... dokud se nemají plnit nějaké úkoly. Jsou nereálné!!!!!!!!!!!!! Vadí mi obtížnost. Farmu hraju už několik let a toto mě vyloženě štve...... myslela jsem si, že tahle hra může být oddechová. Velmi jsem se zmýlila. Plnit úkoly, žít reálný život a splnit úkoly k tomu..... nejde!!!
    Děkuji za váš čas každému, kdo si to přečte..... tohle mě totiž štve už roky.
    Shrnu to. Prostě Farmerama má **** úkoly. Lidi ze hry ztrácí radost.... já určitě...

    * odstraněn nevhodný výraz
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/6/20
  2. myrda

    myrda Perspektivní autor

    Myslím, že by si každý hráč měl zvolit způsob, jak se ve hře uplatnit a to tak, aby ho to bavilo.Já už jsem například téměř přestal plnit průběžné úkoly, protože mi to zabíralo příliš mnoho času a vyvolávalo to zbytečný stres. Teď už se věnuju jen úkolům v družstvu, kde je pořád co dělat a v poklidu dle mého tempa. A šlechtění - nejsem tak majetný abych do hry mohl dávat větší částky reálné měny, tak šlechtím postupně, tak, jak to přibývá, a taky je ještě na delší dobu pořád co dělat.
     
  3. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahojky, no já nevím, ale pokud se někomu zdají obtížné úkoly po několika letech hraní,
    tak to asi nebude chyba v týmu Farmeramy :D
    Každopádně nikdo přece nikoho nenutí je plnit. Každý si může hru přizpůsobit svému tempu. Kdysi jsem se hře hodně podřizovala. Fakt jo. Svůj čas jsem přizpůsobovala podle sklízení, a při akcích si řídila budíka. Ouououou, to nebylo dobré. Od jisté doby to dělám jinak. Skoro každou akci plním, ale to proto, že se mi chce. Nemám už děti, a hrát můžu i v práci - tak hraju. Ale kdybych měla aktivnější život, tak by prostě farma musela počkat. Tak to prostě je :)
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :) chápu starší hráče, kterým se novodobé tempo nelíbí, ale v dnešní situaci je více akcí asi dobré odreagování ... no kdo chodí i nadále do práce, je tu hodně pracovních změn a méně možností se farmičce věnovat tak, jako dříve. Pro mě změna veliká, i když na mobil můžu ... no ne všechno se na něm dá v pohodě plnit už pro málo času ... a ze dvou směnného provozu (v rámci šetření) jsem najednou sama v práci a to šest dní v týdnu o_O jasně hodin je víc ...
    No píši to proto, že jsem celé roky plnila všechny akce s urputností i nadšením s KFC za zády, ale teď zjišťuji, že opravdu nemusím všechno plnit, i když farmičku stále sklízím a navštěvuji pravidelně, vybírám si které akce mi dají to, co chci :p a hlavně nijak mě to neovlivňuje v prioritách, které jsem si na farmičce určila :p horší bude, až přijde náročná akce s nutností plnit, se asi fakt zapotím xD


     
  5. mazde

    mazde Pisálek fóra

    Splnila jsem úkol-Řada na magickém stonku III " Vzhůrů" , ale nedostala jsem dekoraci BAMBUSOVÝ HROM.Jak se k této dekoraci dostanu?
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly a vilm4 tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mazde - ahoj, v inventáři (nebo někde na ploše) budeš mít nejspíš dekorku Prorezlý bambusový hrom (to je základ dekorace, kterou hledáš). Ten dáš na plochu a upgraduješ třemi získanými závěsy, čímž ti vznikne Bambusový hrom, který už do stonku půjde.

    Příště svůj dotaz polož do vlákna Všeobecné dotazy nebo Dotazy nováčků.
    Hezký den
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. mazde

    mazde Pisálek fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného (mě) jen oslov. Děkuji Skali
    Skali

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    děkuji
     
  8. čvančara

    čvančara Zelenáč fóra

    Děkuju za příspěvek.... :) Vážím si toho.
     
  9. canis-lupus01

    canis-lupus01 Zelenáč fóra

    Odemkla jsem si území na Baharamě za 30 banánů a nemám ho, odemkla jsem si runu Zvěřinec za 500 hvězdiček a taky nemám tohle území. Kde ho najdu? Pokud nikde, tuto hru končím!
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly a vilm4 tohle ocenili.
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    canis-lupus01 --Zvěřinec se koukni u zvěře s bedýnce tak by měl být .
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly a vilm4 tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    canis-lupus01 - ahoj, dle toho co píšeš, sis pravděpodobně otevřela v 1. místnosti opičího chrámu za 30 ZB část plantáže na Baharamě
    Velikost heního pole se ti rozšířila o 33 políček (zóna3)

    části plantážě.png
    Místnosti Starověkého opičího chrámu (klik)
    Vše o Plantáži se dozvíš zde (klik)

    Zvěřinec hledej ve svém inventáři na farmě - levá lišta - symbol bedny - pod ikonou ovečky. V inventáři můžeš použít vyhledávací okýnko pro usnadnění hledání

    zvěřinec.png

    PS: Pro příště se s podobnými dotazy obracej nejlépe do Všeobecných dotazů nebo do Dotazů pro nováčky
    Děkuji a fajn hru
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. lubiik

    lubiik Zelenáč fóra

    dobrý den,nevim jestli jsem na správnéadrese ale mám dotaz proč nejde zaplatit sms ke koupi florenů.Nemohu najít správný směr.prosím o odpoveď
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly tohle ocenil(a).
  13. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lubiik - pokud se pokoušíš realizovat platbu přes prohlížeč GCH tak v tomto prohlížeči je chyba ve zobrazení. Zkus platbu přes SMS realizovat v prohlížeči Firefox. Chyba je již nahlášená >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
  14. DanaHr

    DanaHr Pisálek fóra

    Dobrý den,
    nevím jestli píši na správné místo, ale ve mlýně už nějakou dobu nemám možnost vybrat výrobu krmiva pro kraby.
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly tohle ocenil(a).
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    DanaHr - ahoj, správně by to bylo napsat do dotazů - např. všeobecné dotazy ;)
    Ale k tvému problému - krab byl zařazen mezi běžná zvířata, tak je nutné si ho aktivovat ve starobylém opičím chrámu za zlaté banány ( v 9. místnosti Starověkého opičího chrámu). Poté budeš moct vyrábět krmivo, koupit si bazén pro kraby ve farmářském obchodě, obchodovat s kraby na trhu.....
    krabi.png
     
  16. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, nešlo by s tím načítáním něco udělat? je to pořád horší a horší, s kombajnem sklízím celou farmu místo pár minutek, víc jak 20 minut, přecházení z jedné plochy na druhou trvá též dlouho, a bez kombajnu celou farmu sklízím už víc jak hodinu, to je hrůza, přestává mně farma bavit, jinak přeji všem modíkům pevné nervy s námi hráči, nemáte to vůbec jednoduché, hezký den.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.