Soptíkov

Diskuze na fóru 'Deníky farmářů' zahájená uživatelem sopti, 30/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    soptik.gif



    Ahoj jmenuji sopti a přistěhovala jsem se 31.5.2015
    Za ty 4 roky jsem se dostala do pěkného 95 levelu.
     
    Naposledy upraveno: 30/7/20
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tak se jdu pochlubit - sousedé ví, že jsem už v 96 levelu.
    Akce si jedu lážo plážo - buď splním nebo ne. Nehrotím to, protože svět se kolem farmy netočí.
    Za plot se nastěhovali noví sousedé a pořídili si pumu, která tam běhá od jedličky k jedličce. Jen doufám, že nepřeskočí ten náš plůtek - bylo by veselo na dvorku, protože se snažím zvětšit zásoby zvěře ;)
     
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jen pár řádek z mé usedlosti. Akce se mi daří splnit, v Aqua mánii už mám oba stonky a bubliny vyzvedávám dále, jelikož jsem strašný skrblík a každá odměna "za nic" se hodí. V Kouzle oceánu jsem za půlkou (jedu bez bonusů jen s MJS,vodou a hnojem) a zítra se chystám k sousedům, protože už měsíc mají v provozu keramickou dílnu a já potřebuji nějakou dekoraci na svou skalku, kterou jsem si stihla v mezi čase pořídit.Penízky mám taky nějaké, protože švestky se dobře prodávají (pálí se z nich slivovice).......takže dekorace na skalku budou ;)