Sezóna třešňových květů (29.3. - 26.4.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/3/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Sezóna třešňových květů ::..

    [​IMG]

    Již brzy - Sezóna třešňových květů
    Začátek akce: 27.3.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 29.3.2022 ve 14:00 hod.

    Sezóna třešňových květů

    Začátek akce: 29.3.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 26.4.2022 ve 22:00 hod.

    Sezóna třešňových květů – konec

    Začátek akce: 26.4.2022 ve 22:00 hod.
    Konec akce: 29.4.2022 ve 22:00 hod.

    Minimální level: 3



    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovaný odkaz.
     
  2. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Vzhledem k tomu, že hnízdo pro kakapa nemám - je jasné, že budu plnit a koupím permanentku, možná, že i Pikolky vypadne něco užitečného.
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) já se na další sezónu těším i když je na delší dobu, ale odměny se docela dají :p permanentku jako vždy vezmu.

     
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Sezónu nevynechám určitě, pernamentku mám vždy tak výjimku dělat nebudu ;)
     
  5. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Jéé Kakapa, tu nemám. Takže se těším, samozřejmě s permicí.
     
  6. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    taky se těším, odměny docela ujdou
     
  7. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    juj už se těším, kakapa nemám, tak hurá do akce, tentokrát i s permanentkou;)
     
  8. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Kakapa taky nemám, takže to je jasný. A stodola holt zase zapláče.
     
  9. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja kakapo mam 2x ;):p No aj tak pojdem ako vzdy aj s pernamentkou pre picolky,co ak tam na mna caka ten vytuzeny Florenak :music:xD Vedlajsia si bude musiet zajst pre kakapo,predsa ju nebudem dotovat xDxDxD
    Peknu nedelu prajem :)
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky všem .... Sezóna třešňových květů .... těším se. A kakapo je pro mě výzva, chybí mi. Určitě koupím i permanentku, ať je těch odměn více. Všem přeji do nové sezóny štěstí. Hezký zbytek víkendu :)
     
  11. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Kakapo zatím nedlí na mé farmě, tudíž pro něj vyrazím. Jako notorický neplatič samozřejmě bez permice 8):D.
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kakapo na mé farmě rovněž nedlí, ale mám ho na jedné z dárkových. Tak si počkám, až půjde přeposlat, a výdobytky z farmy budu dál střádat do stodoly, ještě se pořád vzpamatovává z toho průvanu, co jsem v ní udělala při Dožínkách :D
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Kakapo nemám tak že pôjdem prevetrať trocha stodolu.Cez dožinky som ju až po dlážku nevybielil trocha zostalo a čo to som ešte napestoval;);).
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Ide Vam dodavat do sezony,mne nie :cry: akorat posledne 4 sa mi daju odkliknut, k tym vrchnym sa nedostanem :cry: aj hru mam posunutu vlavo a o druzstve ani nehovorim :mad: neviem ci to je len u mna :mad: idem skusit este na mobile:oops:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sovicka64

    Nějak nerozumím proč máš hru posunutou vlevo, aby jsi mohla dodávat.
    Hraješ v prohlížeči (v jakém) nebo v klientovi ?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Skúšala som v prehliadačoch aj v klientovi no bolo to rovnake ale na mobile mi to ide.Tak asi bude problém v notebooku :(
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dneska jsem získal svého prvního papouška Kakapo.:) Jen stím časem výroby se někdo potentoval.:cry: Předevčírem sem teprve dorazil úkol s dikobrazy a to se 3 kusy stájí. S Kakapem to vidím tak na rok.o_O
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kaolín11, já také toho obtloustlého papagáje mám, ne doma, ale na jedné z dárkových farem. Takže jsem sezonu zas neplnila. Až si ho budu moct přeposlat, obohatí mou sbírku, samozřejmě půjde na plochu, co kdyby byl potřeba v nějaké akci, ale plnit novinkami družstvo? To už bych chovnou zvěř asi rači dala na trh, kam chodím jen pro hnůj a nedávno pro krmení z Baha, páč jsem neměla Turbomlýn.
    Každý hrajeme jinak, ale družstvo obcházím uctivým obloukem od prvopočátku, nemám splněných tolik úkolů, že jejich počet převyšuje ty splněné. A ty jsem plnila určitě jen kvůli zisku kapek, vrtulí a superka...
     
  19. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    Tak já mám sezonu splněnou a mam chybějícího kakapa, jsem spokojená a budu se těšit na další sezonu ;)
     
  20. .-Amaya-.

    .-Amaya-. Pisálek fóra

    Ahoj pezt , ako mám postupovať, aby sa mi pripísali body sezóny? Infookno vyskočilo, že mi boli pripísané, ale v sezóne ich nevidím ....Vopred ďakujem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.