Sezóna sklizně (7.8. - 7.9.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Sezonu já ráda, škoda, že v souběžné akci na ní nejsou bodíky ;) a agamu dali do sloupku s permanentkou, ale když jí budu mít ze šlechtění, tak permici kupovat nebudu
     
    Naposledy upraveno: 4/8/20
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bezva, tentokrát nemusím kupovat permanentku, agamu snad získám ze šlechtící akce. A strom přání nemám, takže jdu zkontrolovat stodolu a udělat inventuru ;)
     
  4. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak opět bez permanentky. Odměny vpravo mě vůbec nezaujaly a ty agamy budou i bez toho.

    Plán je jasný. Co nejdříve se dostat k poháru, takže budu plnit všechny zakázky, ať to odsejpá 8).


    Hezkou hru ...
     
  5. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Strom přání nemám, takže cíl je jasný. Ale vrata od stodoly si kvůli tomu z pantů nevyrvu.
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmm
    Strom přání nemám,takže cíl je jasný.Agamu získáme ze šlechtění,takže pernamentku opět vynechám.Zatím mě pernamentka ani jednou neoslovila.Trhovci toho dostanou tak akorát,zbytek dodají akce.:)
    Vyšlo mi,že na celou sezónu je potřeba 38.840 SB.
     
    Naposledy upraveno: 4/8/20
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Půjdu si pro strom přání .... s permicí uvidím....
     
    Helena1313 a michalka59 tohle ocenili.
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Sezona je tentokrát pro mě nezajímavá,odměny z řemesel jsou mi v tomhle lv k ničemu a z tajemnic mám na 99% lištovky ,budu přemýšlet zda vůbec začít.....
     
    Helena1313 a maribeja tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, já si permici kůpim, bo agamu nemám ještě ani jednu. Z lamí akce bude druhá. Super :D
     
  10. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Dobrý den, teprve jsem dnes získala šestou perlu,ale asi je to nanic,jde to dát ještě na stonek?,nechci nic zkoušet,počkám na odpověd,děkuji a zdravím.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  11. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Ahoj, to víš, že ano - Aqua mánie trvá až 21.8.
     
    Helena1313 a Skali tohle ocenili.
  12. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Minulou sezonu jsem dělala-nedělala,do této se vrhnu plnou parou,strom přání nemám.Pojedu i s permanentkou,za něco peníze do hry musím dát,když už pomalu půl roku pomocníky nekupuju,jedu jen z kuponů a třetí agama se bude hodit i jako dárek pro hodného farmáře ;)
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    tak ja ako vzdy idem do toho o)))) strom a ani agamu nemam no uvidim ci kupim pernamentku ......Takze prajem pekny den a nech sa dari v hre :)
     
  14. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    No permanentku jsem si koupil i když bych nemusel...jde mi jen o strom přání a agamu už mám. Ale takhle jsou nějaké akční bodíky takže stodolu nemusím vymetat do posledního zrníčka.....
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  15. raddre

    raddre Baron fóra

    sice mně nikterak neoslnila, ale když mám všechny závěsy nemůže mi chybět ani tento, permici jsem si koupila automaticky hned jak ji nabídli a až dnes jsem se šla podívat co v sezoně je, akce stejně dělám všechny i když u některých skřípu zubama,pojedu bez dodávek zvěře,krom šlechtěnců(ty mi vůbec neubývají,naopak)a některých rostlin jejichž cena v semenářství přesahuje půl mega nebo se objevují ve vícero požadavcích zákazníka. Když se podívám na čísla, tak bez složitého počítání: 38 840 (je vlastně stálý požadavek)bez bodů z akcí nám zůstáva asi 20tis máme na to 32 dní, tak stačí slabých 700 bodů na den bez jakých jakýchkoliv nákupu, chce to jen nezapomínat, nakupovat v semenářství a ve stodole to téměř nepoznáte a očas otevřít potřebnou bedýnku.
     
  16. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak leštič poháru je už připraven na zítřejší sběr s bonusem. Co nejdříve mu pořídit záclonu, ať z toho taky něco je 8). Permice nekoupena, taktéž ani body za FLoreny nekoupím. Jediné co zadotuju, tak body za farma-mince. A zakázky budu plnit všechny, musím ten skluz někde dohnat ;).

    Ať nám to odsejpá.

    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já nakonec tu permici koupila, bo bude dobrá agama při výměně nebo jako dárek, dvě se uživí, krmiva dostatek :p

    Edit: tak pro začátek 7 lvl.
     
    Naposledy upraveno: 7/8/20
  18. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak sezóna rozjetá.

    [​IMG]
     
  19. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, také sedmička na kontě 8). Koukal jsem že v sezónním obchodě žádná změna, takže žetony ke konci využiju na bonus z dekorací.

    [​IMG]

    [​IMG]



    Hezkou hru ...
     
  20. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    zakoupeny v Rama obchodě a jsem zde,tato akce mě baví,když nemám dokoupím,je to zpestření a každý měsíc se na ni těším,nové stromečky,nová zvířátka:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.