Sezóna sezónního ovoce (1.9. - 1.10.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak permici na novou sezonu zase potřebovat nebudu :) a už se těším, mám sezony moc ráda
     
    sovicka64 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tentokrát by snad stačilo dosáhnout jen LV 38! Protože suvenýr v následujícím levelu je fakt zoufalej.:wuerg: Trocha to napravuje strom.Sice jej už mám,ale další se hodí vždycky!
    Chci se jen ujistit,že agama za pernamentku není opoždený apríl?!?:wuerg:xD
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11, ani opožděný ani předčasný ;). Alespoň se nám podařilo "vybojovat" Strom boojum, původně měl být stejný strom jako v minulé sezóně.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak to těm pernamentkářům opravdu závidím! Tomu říkám odměna za věrnost!:cry:
     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pro tentokrát je to spíše o tajemnu proč koupit permici. Možná koupím :). Také pro hráče co shánějí zlaté banány. Určitě to vyjde levněji než ZDE ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  7. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Boojum nemám, není co řešit, dodávám. Permici nekupuju nikdy, takže ani tentokrát.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky jsem si říkala, že asi spletli pravou a levou stranu xD Za peníze náhoda, za pilnost jedna z posledních novinek... Ještě je čas, promyslím si to. Ale když mi kapličkový dub, který byl hlavní výhrou v minulé sezoně, vyrostl z tajemnic za akci... No, asi budu přemýšlet dlouho ;)
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tentokrát nejenže nekoupím pernici ale zásoby si též nechám,nepotřebuji tajemno ani řemeslnické potřeby o hvězdičkách a banánech nemluvě. K těm ,co toto vše chybí je sezona vstřícná, tak hodně štěstíxD
     
    Jonsdorf a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nesnáším sezony, strom mám jeden, pramici ani permici nekupuji a zásoby se hodí při jiných akcích. Potom někdo shání jablka na dodávky, když je dá nenasytům za pár bodů a krejcarů a nějakou bedýnku třeba s parfémem:D
     
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Jsem pravidelná sezónní dodavatelka. :p:oops: Sezónu pojedu. Strom mám. Nicméně i mě se poslední dobou (a zde obzvlášť) odměny zdají slabší a nákup v obchodě za žetony je dražší (vím, že už od minulé sezóny). Hvězdičky i banány se mi stále hodí. Pojedu, ale tentokrát s mnohem menším nadšením.
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Co prosímtě děláš s banánama? Sezonu dělám okrajově. Nějak mě přestává bavit hrát ale něco dělat musím když sedím soustavně tahem doma.:p;)
     
    sovicka64 a evainfo tohle ocenili.
  13. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Jestli je to dotaz na mě, tak mám doma několik opiček, které vyžadují neustálý přísun banánů. :p A ve hře mám stále co otevírat na Baha i na Stromě moudrosti. Musím se však přiznat, že neplním úkoly v Družstvu.
     
    evainfo a dasa1143 tohle ocenili.
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    A mě to přijde fajn, tedy myslím úvodní obrázek!
    Za jablko jsem na maškarním nikdy nebyl.
    Jinak je to o ničem, něco dáš, míň dostaneš, tak pořád dokola jak u blbejch na dvorečku, s třešničkou na kopečku.
    Žádný nápad, žádné oživení jak hráče motivovat...
     
    Naposledy upraveno: 28/8/21
  15. Štika

    Štika Mistr fóra

    Tentokrát sezonu nebudu dělat,jak píše kaolín11 je to bída s nouzí. :( Budu syslit do stodoly.
     
    polacka a Jonsdorf tohle ocenili.
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už jen kvůli vylepšení kalichu, se vyplatí sezonu dělat, tak to já neodolám, BZ se vždy hodí :)
     
  17. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tedy tentokrát odměny nic moc a agama jako odměna?, tu snad každý už má :oops: budu dělat jen levou část, co udělám to udělám
     
    sovicka64 a evainfo tohle ocenili.
  18. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobré ráno, tak u mne bez permice, nic adekvátního tam není. Banánů mám přehršel, za 83 kč koupím 150 florenů a stačí buď na 30 taj.stromů nebo 10 taj.výběhů a pravá strana nabízí 6 T.stromů a 3 T.výběhy, je to tedy bez lvl 40 který nikdy nedělám. Jsou tam ještě 1+1 bedny s havětí a stromy a výběhy. Sečteno podtrženo nevyplatí se mi to. Agamu si myslím, že má 100% farmářů kteří hraji pravidelně. Přeji hezký den všem.
     
    Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mám hvězdiček přes 17000 a banánů přes 9000 využití žádné,řemesla na 5, hrát akce pro tyhle odměny už hraničí se závislostí , aspoň u mě , obdivuji ty kteří si s farmou ještě umí i pohrát -vylepšovat.Poslední dobou uz si dodávky vybírám a s pomocí akcí ji vždy dodělám.
     
  20. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Tentokrát to těm nenasytům pro změnu nasypu taky :D, možná....xD
     
    Pitrýsek47 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.