Sezóna poltergeistů (13.10. - 12.11.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Sezóna poltergeistů::..

    [​IMG]

    Již brzy - Sezóna poltergeistů
    Začátek akce: 11.10.2021 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 13.10.2021 ve 14:00 hod.

    Sezóna poltergeistů

    Začátek akce: 13.10.2021 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 12.11.2021 ve 14:00 hod.

    Sezóna poltergeistů – konec

    Začátek akce: 12.11.2021 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 15.11.2021 ve 14:00 hod.

    Minimální level: 3



    Tak jdeme na to ...
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Sezonu já ráda, už se zase těším na další ;) a tentokrát koupím i permici
     
  3. Levandulka

    Levandulka Pisálek fóra

    Sezóny se mi taky líbí. Vyhovuje mi, že se nikam nemusím honit.:music: Navíc luskouny taky nemám :p
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem :) sezónu už beru jako nutnost, abych navýšila kalich o další upgrad, jinak je to žrout zásob xD no asi si sedím po práci na vedení, proč je sezóna na tři části, stejně je na měsíc :p jsem něco zase špatně přečetla? ...
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo - ahoj, viděla bych to tak, že v té první části si můžeš zakoupit permici a připravit se na start - tedy zakleknout do bloků.
    Druhá část je ta veledůležitá - samotné plnění sezóny se ziskem sezónních bodů - od 13.10.2021 14:00 do 12.11.2021 14:00.
    No a třetí část - závěr - to už můžeme zvolna vyklusávat a oslavovat úspěchy. A psychicky se připravovat na další plenění stodoly
    ;)
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Skali já to tušila, že mě moje farmářská múza opouští, ale hodlám si ji udržet a do sezóny se pustím i s čerty xD
     
  7. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj do sezony jdu ,dělám ji ráda ,jen jsem zklamaná ,že tam není andulka ,doufala ,jsem že v sezoně bude ,no nic sezonu pojedu.
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som myslel,že v nej bude tá kukajda kohútia ale nevidel som ju tam.Tak pôjdem slimáčikovým tempom:D:D.
     
  9. sheps

    sheps Zelenáč fóra

    poradíte mi jak otevřu zákaazníky Megan Lišková a p. Jahodka?
     
    kája53 tohle ocenil(a).
  10. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    sezona je jasná i s permicí, strom metuzalém jasný cíl
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Já zas přemýšlím o vynechání.Plenit stodolu pro tajemno ,nebo řemeslné produkty které se mi hromadí v liště se mi nechce, jeden stromek stačí a tak jedině kvůli upgrade kalichu......no nevím.....
     
  13. BigClick

    BigClick Expert fóra

    A ja poprosim skontrolovat ci v odmenach skutocne je 1x Strom Metuzalém, ci nie je tam viacej 1x zázračná bedna "Piccolo" a ci nie je ta odmena 1x Výběh pro luskouny na inom mieste adt.
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj BigClick, odměny jsou již aktualizované. Děkujeme za zpětnou vazbu. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    do této sezóny jdu i s permicí, Luskouna sice už mám, ale ty Pikolky...
    Farmaření zdar! kája53
     
    Naposledy upraveno: 9/10/21
  16. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Letos jsem snad ještě žádnou sezónu nevynechala a nevynechám ani tuto :p Permice bude ;)
     
  17. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak pro mně je tahle akce k ničemu, bo se nikdy nedostanu až nakonec, abych získala uprage, nemůžu se vydat ze všech zásob a ani na některé zakázky nemám potřebné zboží, jinak přeji všem, ať se daří.
     
    kája53 a kutilka70 tohle ocenili.
  18. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    ahoj, já tedy nevím, ale v odměnách jsem našla Slopepointský strom, ne Metuzalém, ale možná špatně koukám, byl by lepší:)
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak Metuzalém záhadně zmizel, byl určitě na pravé straně, chtěla jsem kvůli němu permici, chjoooo :p

    Edit: tak kvůli bedně Pikolo na pravé straně permici kupovat nebudu, luskouny mám
     
    Naposledy upraveno: 11/10/21
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jsem starý jako Metuzalém, neplním :D.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.