Sezóna kraslic (26.3.-20.4.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    DandaVnovis=falešná_Krysa tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Medůzu ještě nemám, tak bude permice ;)
     
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Medúzu už má jednu ale permici kupuju jako vždy :p
     
  4. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Taky jdu do toho s permicí, medúzu ještě nemám ;)
     
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak to jsem na tom stejně - medúza se mně vyhýbá, tak ze sezóny to bude na jistotu.
     
  6. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    medúzy mám sice tři, ale chci čtyři! :p A kromě toho s permicí to rychleji přibývá.
    Farmaření zdar! kája53
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Asi koupím permici. Pajcka mě nezabije a budu mít medúzu. Mé farmě se zdárně vyhýbá na sto honů. Novou sezónu vítám jarním tancem a zpěvem (falešným).
     
  8. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Za dcerou do Kraslic cestovat nemůžu,tak půjdu v sezoně kraslic medúzu ulovit ;)
     
  9. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    tak je to jasné, medúzo těš se
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Medúzu ešte nemám,vlastne len tú nemám.Však ona na moju farmu jedného pekného dňa zavíta aj bez sezóny.:p
    Apropo,všimol si niekto,že ak nekúpi permanentku,tak sa mu neoplatí sezónu robiť?A to nebude prvá. Ak nejaká odmena,tak len na pravej strane.Hmm...;)
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No nevím,ale ten pohár se asi sám nevylepší,že!?! Tudíž i bez pernamentky!o_O
     
  12. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Ahoj Madulka, vitaj medzi farmármi, tiež idem do toho s pernamentkou meduzu ešte nemám. Pekný večer
     
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..medúzu tiež nemám, to mi vôbec nevadí, ale keď už mám prémium, k nemu dávajú permanentku skoro "zadarmo", no nekúp to, tak jednu medúzu mám istú, ak dožijem;), a pohár samozrejme, do 300 pomôže skrátiť tie desaťročía:D
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    kaolín11 - Ten pohár,aj keby bol vytunený na max,zase nie je až taká výhra.Samozrejme,pri miliardách potrebných BZ sa všetko počíta.
     
  15. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Vzhledem k tomu,že mi nejde platit tak holt na medúzu počkám,však ona jednou najde cestu i na moji farmu.
    Budu ráda aspon za Tulský strom(vůbec sem netušila,že takový je).A samo že uprg poháru.
     
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak ja si tiez skocim pre meduzu,ktora mi stale chyba xD Takze zver poriesena a uz len duhovy eukalypt niekde vystrachat xDxDxD No ten ma uz moja mladsia farma :cry: ma dake vecsie stastie ako moja hlavna,vzdy nieco ziska skor alebo vo vecsom pocte :cry:xD:cry:xD no tentokrat ma smolu meduzu bude mat moja hlavna xDxDxD
     
  17. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    18 banánů na 37. úrovni (a dalších 8 cestou), tak to je pak jasná věc, že vyprázdním stodolu. To možná odemknu tu poslední kytku dřív, než přidají další kytky a stromy do chrámu. :inlove:
    Tulský stromy mám už 2 z mravenčí akce, ale kdyžtak ho za něco vyměním, to se taky hodí.
     
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tulský stromek mám všude, kromě své farmy... Takže chca nechca do toho půjdu... jsem myslel, že si dáchnu.
     
  19. tepui

    tepui Mistr fóra

    jedna kravina střídá druhou :D.
     
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Meduzu nemam, tudiz pernamentku bych koupila, ale je tu jedno velke ALE.... bohuzel me vlastni ja a princip mi nedovoluji, za odflaknutou onlinovku s neustavajicim mnozstvim chyb, vydat jedinou korunu, takze si pockam, az dorazi zadarmo. Opet budete bez svaciny, soudruzi - ja ten krok proste driv, nez vy neudelam, kdybych se mela rozkrajet :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.