Sezóna cukrové lebky (17.2. - 16.3.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Sezóna cukrové lebky ::..

    [​IMG]

    Již brzy - Sezóna cukrové lebky
    Začátek akce: 15.2.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 17.2.2022 ve 14:00 hod.

    Sezóna cukrové lebky

    Začátek akce: 17.2.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 16.3.2022 ve 14:00 hod.

    Sezóna cukrové lebky – konec

    Začátek akce: 16.3.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 19.3.2022 ve 14:00 hod.

    Minimální level: 3



    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovaný odkaz.
     
    ezzra a moncicak7070 tohle ocenili.
  2. FarmářkaMárinka

    FarmářkaMárinka Pisálek fóra

    Super, jdu do toho, minimálně ten strom štětkovec za to stojí. Tak všem hodně štěstí a pohodičky.
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ještě nebyl čas číst FAQ, tak to napravím, ale až večer nebo v průběhu dne, krásný sluníčkový den všem farmaříkům :inlove:
     
  4. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    V českém popisku se vloudila chybička v ukončení akce, ve slovenském popisku je správně ;) (ale taká blesková akce by se mi líbila, kdyby byla splnitelná :D)
    Tentokrát sezonu asi "pojedu", dojdu si pro "štětkovec" nějak se mi vyhýbá :D
     
  5. Yvetka

    Yvetka Pisálek fóra

    Huráááá,štětkovec a dikobraz <3
     
  6. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    už se těším, dobrá akce
     
    INČUČUNA1959 a moncicak7070 tohle ocenili.
  7. tutino74

    tutino74 Pisálek fóra

    Piccolo už nebude?
     
    evainfo a hroudov tohle ocenili.
  8. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Štětkovec mám jenom jeden, bratříček do lesa se vždycky hodí. Jsem připraven, stodola přetéká rostlinami, šlechtěnci a nářadím. Jako obvykle dodávám vše bez obyč zvířat, ty si syslím. A poslední dva kupci u mě taky odcházejí s prázdnou :p.
     
  9. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Ještě uvidím..... Oboje mám. :D
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj radyn.m, datumy jsou již opraveny, díky za info ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  11. evinana

    evinana Znalec fóra

    Určitě bude sezónní kalich? Ten už máme do IX. Minule jsme dostali Sezónní číše, nemá tady pokračovat vylepšení?

    Skali: není zač
     
    Naposledy upraveno: 14/2/22
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evinana - ahoj, předala jsem dál. Díky za postřeh :)
     
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mám v tom také guláš,sez.pohár mám lX,kalich lX,číše l to je asi v pořadku ale mám ještě jeden sez.pohár a to l l
     
    Naposledy upraveno: 15/2/22
    maribeja tohle ocenil(a).
  14. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Datumy jsou stále špatně,nebo blbě čtu což je taky možné.Začátek 15.2 konec 17.2 to jsou 2 dny.Potom 17.2 až 16.2 to je měsíc fajn a další 16.3 až 19.3 to je 3 dny.Tak opravdu nevím jak to vlastně bude dlouho Ahojte.
     
  15. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Domnívám se, že datumy nejsou špatně- 2 dny je oznámení o akci , potom je akce a 3 dny na ukončení - domnívám se, že už při minulé akci se to tady řešilo.
    Sezónu nevynechám, i když už mám štětkovce 3 a díky akcím, čeká k odtajnění ještě 15 TS.
    Pěkný den přeji všem!
     
    Naposledy upraveno: 15/2/22
    sovicka64, maribeja a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  16. Scorpius

    Scorpius Obyvatel fóra

    ahoj libakos,
    v sezóne cukrovej lebky je Sezónní číše, kalich bol v minulom roku (finálny je IX,ďalší nebude).
    Včera sa nám do oznámenia vlúdili nesprávne názvy, ale boli opravené cca o 20:00 a teraz je to správne.
    Aktuálne máme v hre Sezónní číši I, na konci sezóny cukrovej lebky dostaneme upgrade na Sezónní číší II.

    drahulína, -Jara05-,
    čo sa týka dátumov. Sezóna má tri fázy (tak ako je to v oznámení), pre-season, samotnú season a post-season.
    Riešilo sa to už pri minulej. Ak bol avizovaný začiatok sezóny hneď prvým dátumom, stávalo sa, že hráči dodali zákazky
    a nedostali sezónne body (to je jasné, keďže samotná sezóna ešte nebola aktívna).
    Preto oznamujeme ako začiatok, dátum, kedy začne samotná sezóna (nabehnú body u zákazníkov + možnosť nákupu 1. balíčka).

    Aby som to zhrnul čo najjasnejšie, možnosť dodávať body a získavať odmeny je len v druhom oznámenom časovom období,
    tzn. v čase samotnej sezóny. Pri tejto sezóne cukrovej lebky je to od 17.2.2022 od 14:00 do 16.3.2022 do 14:00.


    Prajem Vám peknú hru ...
     
  17. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Do sezony jdu s permicí, jak jinak. Zásoby jsou nasyslené, tak to půjde v pohodě.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nehraju, štětkovec sice nemám, ale on se urodí někde na dárkové farmě z nějakého bonusu nebo dárku, případně z vyhraných nebo darovaných tajemnic tady doma... Kdesi už mám akácii sivozelenou i žakarandu, mé farmě se vyhýbaly. Až to půjde, přepošlu si je domů. Nepotřebuju je do úkolů, ty neplním od počátku farmy, jen do sbírky :) Při honbě za Yggdrasilem jsem utratila moc zásob a zase musím doplňovat. Yggdrasil také na dárkových vyrostl... A to tam na všech klikám přihlášení dárku, pošlu dárky a kliknu navíc, když je nějaký bonus nebo jak teď byl kalendář. Když jsem ze začátku sezony plnila, stejně jsem zapomněla na aktivaci trofeje a bylo mi to na milú kedveš xD Sklerotici si musí vystačit s málem 8)
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Rozkaz zní jasně! Získat Štětkovec za každou cenu!8)
     
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Scorpius- dik jen nevím proč mám k sez.poháru lX ještě sez. pohár ll ,možná je to z hluboké minulostixDnepřekáží....
     
    maribeja tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.