Septemberfest 2020 (23.9. - 29.9.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Septemberfest 2020 ::..

    [​IMG]
    Začátek akce: 23.9.2020 ve 14:00
    Konec akce: 29.9.2020 ve 14:00
    Obtížnost akce:
    • lehká / střední / těžká
    Dostupnost akce:
    • level 3
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Hurá, první
    No jdu do toho jen kvůli sezónní bodům. Stonek sice není k zahození, ale jednou týdně, tak bych ho i oželela
     
    Naposledy upraveno: 22/9/20
    evainfo, maribeja a bačkora85 tohle ocenili.
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bez záruky
    16.250 kytek + 4.875=21.125 ks(na oba řádky)
    1.250 padátek + 375=1.625 ks (na oba řádky
    Bonus větve pěknej,škoda jen ,že jednou tejdně.o_O
    (doplnění počtů)
     
    Naposledy upraveno: 23/9/20
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Tomuto sa hovoria odmeny :D Po získaní riadkov sa mi zisk zo žatvy z dekoriek dostane na vyše 100mega BZ ja idem do toho :)

    akčné: 21125
    padátka: 1625
    počty pre tých, čo chcú obidva riadky. 1 obdarovanie = 1 hviezdička a je ich potreba: 2. riadok (55) + 1. dekorka (4) + 2. dekorka (6).

    ostane:975 ozubených mincí
    bedňa s bonusmi: - 750
    body do sezóny: - 100
    žetóny 2ks: - 120

    ostane: 5 ozubených mincí. Toto málo sa bude dať získať z akcie.
     
    Naposledy upraveno: 22/9/20
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tezka, netezka... za tyhle 2 radky na stonku klidne skocim do sudu po hlave xD
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoooj, hurá Septemberfest 2020, jdu do toho a s chutí :). Sezónní bodíky se hodí a stonek se mi také líbí. Pěkný den všem ;)
     
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

  8. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    už jsem to zjistil druhý stonek za ozubené mince
    panslamacek taky se mi to zdá hodně
     
    Naposledy upraveno: 22/9/20
  9. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

    jako fakt 120 000 x lvl BZ? to je asi chyba, ne? to by delalo pri mem lvl. nejakym 15 mil. BZ coz se mi teda nezda
     
    rastaman19 tohle ocenil(a).
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    panslamacek - uber jednu nulu ;) bonus je opravdu jen 12 000x level BZ
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    sopti >:( To nebylo ale vubec hezky, to co jsi ted provedla! Nechcete teda jeste umaznout aspon tu dvojku za casem aktivace? :D
     
  12. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    matlafous123 - jako umáznout ji můžu - ale obávám se, že ji neumáznou vývojáři ;)
     
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Tak toto určite začnem,ale kde skončím,to netuším! 21000 akčnej je dosť,ale za dva riadky,no budem sa snažiť!;)
     
  14. barca279

    barca279 Vážený autor

    riadok 162 hodin je premna nezaujimavy ,mam denne 150 mega BZ tak sa nebudem trhat koli 2,7 miliona BZ....ovela doležitejšie je premna dojst v sezone na 600% pohar..takže uplne zlahka na hlavnej luke iba bez použitia SH,kam dojdem tam dojdem zoberiem par tych bodov sezonnych a žiaden stres...ak vidim tie odmeny podivuhodne stromy a stajne tak sa mi nožik otvara..dnes som otvorila 24 tajnych stajni ani jedna kapučiarka..takže dakujem nič tajne neprosim ato mi dava vyhodu že sa nemusim drat a pestovat tisice plodin
     
    Helena1313, maribeja a tronaldo55 tohle ocenili.
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    barca279 pravda, 3 miliony BZ je v porovnaním s tým čo potrebujeme na postup v tých vysokých leveloch nič, ale zvyšovanie % BZ nie je na zahodenie, koniec koncov mi to príde ako to jediné na čom momentálne záleží :D aj keby takéto odmeny neboli stále, v meste mám ešte úlohy a tam čakajú dekorky + % BZ takže o zábavu postarané :D ale iba zatiaľ. Časom aj tak každý farmár dojde do bodu kedy ho to prestane baviť. Takže si udržujem dobrú myšlienku tým, že sa snažím tie milióny BZ stále navyšovať aj keď sú nároky na postupy čoraz vyššie. To čaká jednoducho každého, miliardy BZ za postup a nechuť pokračovať ďalej. ale je to len môj názor.
     
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    tronaldo55
    Proto jsem jaksi odpískal snahu nějak urychlovat postup na Farmě a přesunul to nejhodnotnější na Baha, kde naštěstí dosud nenastavili exponenciální růst obtížnosti pro postup do dalšího levelu...
    Do akce pochopitelně jdu, jako ostatně vždy (v případě předchozí akce i přes původně deklarovanou nechuť se jí zabývat).
    KFC zatím stále funguje... ;)
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak do této akce jdu, stonky za to stojí a body sezonních odměn nejsou k zahození :p, tak dnes příprava a zítra zavařím KŠ
     
  18. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Super,:) jde se zítra no to
     
    Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu. Byť původní hodnota bonusu na stonku byla zajímavější RT by to měl ještě zvážit. 8)xD
     
  20. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    barca279 - prosím, co je kapučiarka?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.