Septemberfest 2015 (17.9. - 23.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 15/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. haník30

    haník30 Guest

    ..:: Septemberfest 2015 ::..

    Prostor pro vaši diskuzi.

    [​IMG]

    Akce začíná 17.9. od 14:00 hod. a končí 23.9. ve 14:00 hod.

    Obtížnost akce: vysoká

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.


    Novinky
    [​IMG]

    Při sklizni nám budou vyskakovat na všech plochách kromě Parku a Ostrova pokladů...

    Polní bambule (Poľný brmbolec)
    [​IMG]
    Polní bambule budou vyskakovat pouze při sklizni stromů!

    Slavnostní květ (Festivalový kvet)
    [​IMG]
    Slavnostní květy budou vyskakovat pouze při sklizni plodin!
    Kouzelný strom bude po dobu akce při své sklizni dávat 1x slavnostní květ.

    Počet kusů zjistíte ve Stodole > Ostatní.

    Polní bambule i Slavnostní květ lze posílat i jako dárek. Poslat dárky > Sezónní dárky
    Můžete poslat 5 volných dárků denně (s runou 7). Dostat můžete 20 dárků denně.

    Také je můžete zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží
    [​IMG] nebo [​IMG] = 2 FL
    [​IMG] nebo [​IMG] = 85 FL
    [​IMG] nebo [​IMG] = 150 FL
    [​IMG] nebo [​IMG] = 200 FL

    Budou potřebné na výrobu obyčejných a prémiových míčků.
    [​IMG][​IMG]

    Obyčejné míčky (Normálne loptičky) vyrobíme ve mlýně na farmě i na Bahamaramě, na výrobu 1 pytlíku, který obsahuje 15 míčků, je potřeba 15x polní bambule a 30x slavnostní květ. Základní doba výroby je 5:00 min.
    [​IMG]

    Prémiové míčky (Premium loptičky) vyrobíme rovněž ve mlýně na farmě i na Bahamaramě, na výrobu 1 pytlíku, který obsahuje 15 míčků, je potřeba 30x polní bambule, 60x slavnostní květ a 8x zlatý list. Základní doba výroby je 5:00 min.
    [​IMG]

    Také je můžete zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží
    1x pytlík s 15 obyčejnými míčky = 50 FL
    1x pytlík s 15 prémiovými míčky = 90 FL

    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé polní bambule vyměněny 1 ks = 4 BZ a 4 kr., zbylé slavnostní květy 1 ks = 6 BZ a 5 kr., zbylé obyčejné míčky 1 ks = 240 BZ a 210 kr., zbylé prémiové míčky 1 ks = 712 BZ a 956 kr.

    Dále si můžeme přilepšit nákupem košíků...
    Můžete zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží

    Pro nákup nepoužívejte možnost Zaplatit metodou: Převod!
    (Připsání peněz na účet trvá totiž cca 5-6 pracovních dnů a vše se připíše, až když se peníze převedou a to jen pokud bude košík po tuto dobu stále v prodeji.)


    Malý slavnostní koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 79 Kč (nákup přes SMS) nebo 25 Kč (ostatní platební metody)
    cena ve slovenské lokaci: 1,59 € (nákup přes SMS) nebo 1,99 € (ostatní platební metody)
    [​IMG]
    20x polní bambule
    40x slavnostní květ
    20x superhnojivo
    10x Zuzino superhnojivo
    10x Zuzino ultrahnojivo
    8x zlatý list

    Střední slavnostní koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 65 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 4,99 €
    [​IMG]
    60x polní bambule
    120x slavnostní květ
    60x superhnojivo
    30x Zuzino superhnojivo
    30x Zuzino ultrahnojivo
    20x zlatý list

    Velký slavnostní koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 129 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 9,99 €
    [​IMG]
    120x polní bambule
    240x slavnostní květ
    140x superhnojivo
    80x Zuzino superhnojivo
    80x Zuzino ultrahnojivo
    40x zlatý list

    Nyní víme, co budeme potřebovat, případně jak si přilepšit. Dále si popíšeme samotnou hru ...

    Ve městě na náměstí uvidíme…
    [​IMG]

    po kliknutí se nám ukáže
    [​IMG]

    Nejprve si zvolíme pytlík s míčky, kterými chceme házet - buď obyčejné (vlevo) nebo prémiové (vpravo). Po kliknutí na zvolené tlačítko se spustí hra, jejímž cílem je míčky strefovat různé zvířecí postavy, které se budou objevovat.

    [​IMG]

    Pouze od postav se stříbrnými a zlatými mincemi získáme hvězdičkové mince.
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

    Za každou stříbrnou a zlatou minci získáme buď jednu hvězdičkovou minci, pokud jsme použili obyčejné míčky, nebo dvě hvězdičkové mince, pokud jsme použili prémiové míčky.

    Některé postavy mají dvojmince, z nichž získáme dvě hvězdičkové mince u obyčejných míčků, respektive čtyři hvězdičkové mince u prémiových míčků.
    [​IMG][​IMG]

    Navíc každá získaná zlatá mince nám kromě hvězdičkových mincí přinese jeden ze tří speciálních bonusů - 1000 BZ, 1000 BBZ nebo 1000 kr.
    [​IMG]

    Maximum hvězdičkových mincí co můžeme získat při jedné hře:
    • s prémiovými míčky max. 12 dvojmincí a neomezené množství zlatých mincí = max. můžete získat 54 hvězdičkových mincí
    • s obyčejnými míčky max. 8 dvojmincí a 3 zlaté mince = max. můžete získat 23 hvězdičkových mincí
    Získané hvězdičkové mince pak můžeme utratit v Kimově obchodě za odměny dle vlastního výběru. K dispozici nám budou tři kategorie odměn, vybírat si můžeme zcela libovolně, jedinou podmínkou je mít dostatečný počet hvězdičkových mincí. Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé hvězdičkové mince vyměněny 1 ks = 24 BZ a 21 kr.

    Různé - všechny odměny v této kategorii lze získat pouze jednou - po zakoupení se přes obrázek objeví nápis Vyprodáno
    Klasické - všechny odměny v této kategorii lze získat opakovaně
    • Vodní hra chytání kachniček (z akce Septemberfest 2013) - 100 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 14:00 hod. 340 BZ, velikost 1x1
    • Pivní katapult (z akce Septemberfest 2013) - 100 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 10:00 hod. 475 BZ, velikost 1x2
    • Stánek s cukrovou vatou (z akce Septemberfest 2013) - 100 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 10:00 hod. 475 BZ, velikost 1x2
    • Bavorský stan (z akce Oktoberfest 2012) - 100 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 5:00 hod. 225 BZ, velikost 1x2
    • Přátelé moku (z akce Oktoberfest 2012) - 100 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 6:00 hod. 275 BZ, velikost 1x2
    • Žíznivý křeček (z akce Oktoberfest 2012) - 100 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 11:00 hod. 265 BZ, velikost 1x1
    • FARMERAMA - bavorští medvědi (z akce Oktoberfest 2012) - 100 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 6:30 hod. 333 BZ, velikost 1x2
    Novinky - balíčky a řady na stonek lze získat pouze jednou. Dekorace lze získat opakovaně.
    • Bečka - 70 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 9:00 hod. 360 BZ/BBZ, velikost 1x1
    • Dřevařská pila - 120 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 9:00 hod. 790 BZ/BBZ, velikost 1x2
    • Flašinet - 150 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 9:00 hod. 1650 BZ/BBZ, velikost 2x2
    • řada na magickém stonku - 80 hvězdičkových mincí, umisťují se předměty Bečka, Dřevařská pila a Flašinet
      [​IMG]
      Kouzelná moc: jednorázový bonus 4000 BZ, 4000 BBZ, další aktivace: 10:00 hod.
    • Stříbrná bečka - 110 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 9:00 hod. 400 BZ/BBZ, velikost 1x1
    • Stříbrná dřevařská pila - 180 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 9:00 hod. 850 BZ/BBZ, velikost 1x2
    • Stříbrný flašinet - 230 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 9:00 hod. 1800 BZ/BBZ, velikost 2x2
    • stříbrná řada na magickém stonku - 80 hvězdičkových mincí, umisťují se předměty Stříbrná bečka, Stříbrná dřevařská pila a Stříbrný flašinet
      [​IMG]
      Kouzelná moc: jednorázový bonus 4500 BZ, 4500 BBZ, další aktivace: 10:00 hod.
    • Zlatá bečka - 170 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 9:00 hod. 440 BZ/BBZ, velikost 1x1
    • Zlatá dřevařská pila - 240 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 9:00 hod. 950 BZ/BBZ, velikost 1x2
    • Zlatý flašinet - 280 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 9:00 hod. 1980 BZ/BBZ, velikost 2x2
    • zlatá řada na magickém stonku - 80 hvězdičkových mincí, umisťují se předměty Zlatá bečka, Zlatá dřevařská pila a Zlatý flašinet
      [​IMG]
      Kouzelná moc: jednorázový bonus 5000 BZ, 5000 BBZ, další aktivace: 10:00 hod.
    • Balíčky:
      • Základní: obsahující řadu na magickém stonku, Bečku, Dřevařskou pilu a Flašinet - 420 hvězdičkových mincí
      • Stříbrný: obsahující stříbrnou řadu na magickém stonku, Stříbrnou bečku, Stříbrnou dřevařskou pilu a Stříbrný flašinet - 600 hvězdičkových mincí
      • Zlatý: obsahující zlatou řadu na magickém stonku, Zlatou bečku, Zlatou dřevařskou pilu a Zlatý flašinet - 770 hvězdičkových mincí
    Přejeme vám pevnou ruku, ať získáte všechny odměny, které si vyberete.
     
  2. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Akce zajímavá... možnost výběru odmněny, netřeba pěstovat akční. Jen opravdu moc moc moc lituju modíky, protože si už teď dovedu představit ty otázky :-D
     
  3. PomíkTimi

    PomíkTimi Rádoby autor

    Se směji...během vteřiny na trhu ani jedinný zlatý list :)))....Tak ve stodole nemám ani jeden, takže pro mne jsou prémiové míčky tabu :( a myslím, že nás bude víc.
     
  4. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Asi bude lepší to moc nepitvat a prostě jen hrát.Co dostanu,to dostanu.;)
    Zlatých lupenů mám 802.Takže si 200 krát hodím.Kolikrát se strefím je u boha
     
  5. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Takže všechny chlívky pryč a jen plodiny a stromy...Chápu to dobře?
     
  6. nanyblacks

    nanyblacks Vážený autor

    Ahoj všem, chápeš to správně. Zlatých listů mám 1640 v tom problém nebude, ale jinak jsem z toho nějak rozpačitá. N.
     
  7. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Znie to zaujímavo, ale uvidíme, ako budú bambulky a kvety vypadávať. Zlaté listy v stodole asi 5000. Teším sa.
     
  8. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Já jsem hlavně zvědav jestli to ze stromů bude padat jako posledně,xxl nic moc ale z obyč to docela šlo,tak nevím jak bude padání nastaveno jestli podle hodnoty bodů nebo podle doby růstu.
    Škoda že to nevíme dalo by se podle toho osázet s předstihem:(:(
     
    Hrnkajda, dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  9. Veram14

    Veram14 Aktivní autor

    Za mě dobrý, nic se nemusí pěstovat, hlavně aby padaly všechny dekorace, aby zase nezůstal šedý řádek :D
     
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Jen taková technická. V ofi je uvedeno cituji: Prémiové cirkusové míčky vyrobíme rovněž ve mlýně na farmě i na Bahamaramě, na výrobu 1 pytle, který obsahuje 15 míčků, je potřeba 30x polní bambule, 60x slavnostní květ a 8x zlatý list. Základní doba výroby je 5:00 min. A na screenu je:
    [​IMG]
     
  11. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Zlaté listí mám, zbytek pochopím až akce začne :p Konečně jsou ty neoblíbené stromy s ručičkami na něco potřeba xD
    Akce asi dobrá, i když opět v kategorii vysoké obtížnosti. Kdo ví, podle čeho to určují. Možná tentokrát podle toho, jak těžké bude ulovit Zlatý list na trhu 8)
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    Zlatých listů mám skutečně dost.Ovšem horší to bude s tím házením jsem poněkud přisleplá.Uvidíme.Twinulko já myslím kolikrát se strefím vedle a ne do postavy.To bude u mne asi poměrně často
     
  13. Salazarix

    Salazarix Pisálek fóra

    Budou bambule vyskakovat i z obřích stromů?
     
    babako, dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  14. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Zlatého listí je dostatek, v tom problém nebude :), horší to bude s výběrem odměn, asi se tentokráte vyplatí počkat jak to bude "padat"
     
  15. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte

    Casey27, v ofiku je správne 8x zlatý list.
    Salazarix, kedže obrie stromy patria medzi stromy, predpokladám, že by mali z nich vypadávať.

    Peknú hru prajem
     
  16. Petka03

    Petka03 Vycházející hvězda fóra

    Stromy na většině farmy mám skoro pořád, zlatých listů jsem čistě náhodou koupila několik set před pár dny (chudák prodávající si asi teď rve vlasy),mám jich 2 tisíce, tak největší problém celé akce pro mne bude asi pěstovat ty plodiny, chudinky zvířata pomažou do lišty a to mi tak trvalo se přemluvit a začít je plnit v družstvu - já na to nejsem zvyklá, pěstovat něco jiného než akční:p No tak já se teda překonám a napěstuji něco málo do stodoly, konečně blíží se podzim (venku už teda je, ale v kalendáři ne) no a to jsou dožínky a třeba se ta zásoba plodin šikne;)
    No a pak ten detail trefit se - nebyl by k mání nějaký trenažér??
     
  17. zdenuliks

    zdenuliks Zelenáč fóra

    A ja sa môžem čudovať, prečo z trhu zmizli zlaté listy... xD Listnáč je najkrajší strom, lebo sa krásne usmieva a robí dobrú náladu na farme, takže ho mám na ploche vždy. :inlove: Ale ak sa budem s loptičkami triafať podobne ako pri Renzovi do krtkov tak listy pôjdu dole vodou.... xD xD V každom prípade sa na akciu teším. ;)
     
  18. libust

    libust Pisálek fóra

    Nesdílím vaše nadšení. Asi bych raději pěstovala akční plodiny. Házení mi jde asi tak stejně jako chytání ryb :(
     
  19. máťochov

    máťochov Stará škola

    Ahojky, jsem z toho volako zmetěný. Chápu dobře, že je možné získat 3 stonky s dekoracemi nebo se stonek bude upgradovat?
     
  20. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Trochu se nemohu dovtípit v čem je výhoda prémiových míčků a to jsem to četl nejmíň třikrát.Jasně při zásahu dvojnásobné množství těch mincí,ale taky mě ty míčky stojí dvojnásob padátek plus zlaté listy,takže pokud budu trefovat a to by neměl být až takový problém tak jediná výhoda je že se zbavím zlatých listů.
    Pokud jsem to nepochopil tak se omlouvám a chtěl bych být vyveden z omyluxDxDxD
    Tedy pokud není střelba nějak časově omezena,to by byla rána pod pás.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.